×

تور زمستانه ارزان کیش|تور کیش|تور|کیش|تور کیش|تور زمستانه ارزان کیش 1399|تور زمستانه ارزان کیش 99|تور زمستانه کیش 1398|تور کیش98

تور زمستانه ارزان کیش|تورکیش|تور زمستانه ارزان کیش 1399

تور زمستانه ارزان کیش

حقایقی درباره جزیره زیبای کیش هنگام تور زمستانه ارزان کیش

اولین نکته جالب برای دوستداران تور زمستانه ارزان کیش مردمان این کشور آن را همیشه به عنوان (جزیره زیبا کیش) اشاره کرد. زمانیکه تور زمستانه ارزان کیش را انتخاب میکنید و درهواپیما نشسته اید هنگامیکه به این شهر نزدیک میشوید میگوید به جزیره زیبای کیش خوش آمدید  حدود 12 مایل از ساحل ایران را در بر میگیرد، کیش تقریبا 35 مایل مربع، ~ 7. 5 مایی عرض و ~ 9.5 مایل طول دارد.

 جمعیت شهرکیش 35000 نفر است

تعداد افرادی که در جزیره کیش زندگی می کنند تقریبا 35000 نفر است. از آن تعداد، 5،000 اعراب، جمعیت بومی جزیره است. آنها عمدتا در ساحل شمال غربی خوشه بندی می شوند و بر اساس سنت زندگی می کنند. اگر علاقمند به شرکت در تور زمستانه ارزان کیش هستید به بازدید از خانه ی انسان شناسی چشمگیر 200 ساله  درروستای Sefin  که به شما این احساس را میدهد که معماری سنتی ایران به چه شکل بوده است. پس از بازدید از 15 اتاق در اطراف دو حیاط بزرگ ساخته شده اند، شما می توانید نمونه های  از تاریخ عربی را ببینید.

مردم کیشوند نامیده می شوند

کلمه فارسی برای "شهروند" است (وند یک پسوند است که به شهر یا "شهر" وابسته است). اما کسانی که در کیش زندگی می کنند متقاضیان تور زمستانه ارزان کیش مردم این شهر کلمه کیشوند دارند. من تعجب می کنم که آیا می توانید این کار را با تمام شهرها مانند تهران و یا شیراز انجام داد، اما متاسفانه ، این فقط برای مردم کیش است.  افرادی که تور زمستانه ارزان کیش را برمیگزینند لازم به ذکر است که همه كيشوندها  كارتي را نگهداري مي كند كه این کارت نشان دهنده اثبات اقامت  این افراد در جزیره کیش است . بومیان بندرعباس، اهواز و سیستان بلوچستان، در میان دیگران که در این جزیره هم کار می کنند، همچنان خود را کیوشوند مینامند.

 

 زمانیکه به تور زمستانه ارزان کیش میروید مردم مشتاق صحبت با شما هستند

زمانی که به بازدید از جنوب ایران  توسط تور زمستانه ارزان کیش را دارید جون این شهر در جنوب ایران قرار گرفته و دارای آب و هوای گرم میباشد و این گرما بررفتار آنها هم تاثیر گذاشته است و وقتی به سفر با تور زمستانه ارزان کیش رفتید شاهد برخورد گرم و صمیمی آنها خواهید شد مردمان  دوست دارند صحبت کنند، شوخی کنند، به سوالات شما پاسخ دهند. آنها به شما میگویند از کجا می آیند و دوست دارند بدانند که شما از کجا می آیید و مکان های دیدنی جزیره را به شما  علاقمندان تور زمستانه ارزان کیش توصیه می کنند. بهترین نکته راجب این افراد  لبخندشان است این ویژگی در مورد تمام افراد در سراسر جهان است که در جنوب زندگی می کنند و یا درکنار آب است که آنها را دوستانه و جذاب می سازد.

هیچ اتومبیل ایرانی وجود ندارد

 دوستانی که تور زمستانه ارزان کیش را انتخاب میکنند و به بازدیداز این شهر میروند اولین دلیلی که باعث شگفتشان میشود نبود اتوموبیل ایرانی استت یکی از چیزهایی که بیشتر در کیش برجسته است این است که هیچ اتومبیل یا ماشین ایرانی در ایران وجود ندارد. هیچ پراید، پژو، نه سمند درعوض، آنچه شما خواهید دید، شبیه پارکینگ Target است: کرایسلر، فورد، موستانگ، جیپ، تویوتا، نیسان و غیره (این به دلیل وضعیت کیش به عنوان منطقه آزاد تجاری است). این اتومبیل ها با خطوط گسترده ای، آپارتمان های ساحلی رنگارنگ، درختان نخل، سواحل شنی سفید و آسمان  آبی، باعث می شود جزیره بیشتر شبیه جایی در فلوریدا باشد.

افزودن نظر