ایرلاین-های-ترکیه

contact

21

شهريور
1396

ایرلاین های ترکیه

ارسال شده توسط: کسری

ایرلاین های مطرح ترکیه

شرکت هواپیمایی ترکیش
 
شرکت هواپیمایی ترکیش یکی دیگه از ایرلاین هایی که در رده بندی جهانی رتبه داره و مسافران زیادی از هواپیمایی ترکیش ایر که اولین شرکت هواپیمایی ترکیه است و هواپیمایی ملی و دولتی ترکیه محسوب میشه ابراز رضایت کرده اند.
ترکیش ایرلاین در فرودگاه آتاتورک مستقر است و پروازهایی به بیش از ۲۰۰ فرودگاه بین‌المللی در جهان برقرار می‌کند. هواپیمایی ترکیش با داشتن ۲۴۷ مسیر پروازی چهارمین شرکت بزرگ دنیا از لحاظ مسیرهای پروازی به شمار می‌رود. در ۲۰ می ۱۹۳۳ شرکت هواپیمایی دولتی ترکیه به عنوان یکی از بخش‌های وزارت دفاع این کشور تاسیس شد.

 

 

مقر اصلی فعالیت ایرلاین ترکیش در استانبول تر کیه میباشد که ۱۸۶ فروند هواپیما را برای پرواز به ۲۴۶ مقصد داخلی و بین المللی هدایت می کند. ایرلاین ترکیش بخاطر خدمات بسیار خوب در میان مسافرانش محبوب است. در ادامه بهتر بدانید که هواپیمایی ترکیش بعد از لوفت هانزا و ايرفرانس سومين ايرلاين بزرگ اروپا از نظر جابجايي مسافراست. ترکیش ایرلاینز در سال ۲۰۱۱ جایزه بهترین هواپیمایی جنوب اروپا را کسب کرد .
هواپیمایی ترکیش در ایران نیز طرفدار زیادی دارد و همین موضوع باعث شده فروش بلیط هواپیما ترکیش در ایران در موقعیت خوبی باشد.


 

شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال
 
از دیگر ایرلاین های محبوب در ایران می توان به شرکت هواپيمايی اطلس گلوبال ترکيه اشاره کرد . بلیط ایرلاین اطلس جت گران نيست به همين خاطر نيز نسبت به ديگر شرکت های هواپيمايی طرفداران بسياری دارد.


اطلس‌ گلوبال علاوه بر برقراری خط پروازی بین شهرهای مهم ترکیه، در چندین کشور دیگر از جمله ایران، پروازهای ارزان‌قیمت برقرار کرده است. در حال حاضرمقاصد بین‌المللی اطلس‌ گلوبال شامل تهران در ایران، اربیل و سلیمانیه در عراق، تفلیس در گرجستان، سیمفروپول در اوکراین، نیژنکامسک در روسیه، کیشیناو در مولداوی، شهر کویت در کویت، شارجه در امارات متحده عربی، جده در عربستان سعودی، میکونوس در یونان، نیکوزیا در قبرس و لندن در انگلستان می‌شوند.
دفتر اصلی اطلس‌ گلوبال در فرودگاه آتاتورک استانبول قرار دارد.
 

 

با توجه به توسعه چشم گیر صنعت هوانوردی و گردشگری در جهان، شرکت هواپیمایی اطلس گلوبال  با افزایش ۷۵ تا ۸۰ درصدی پروازهای داخلی و بین المللی خود توانست جایگاه خود را به عنوان عضوی از یاتا (IATA)و (IOSA) در مدت زمان کوتاهی ارتقا بخشد.
از خدمات هواپیمایی اطلس جت ميتوان به موارد زير اشاره کرد :
 ارائه سرويس اتوبوس رايگان به مسافرين که با مراجعه به وب سايت شرکت هواپيمايي اطلس گلوبال ميتوان جدول مسير هايي را که شامل ترانسفر رايگان هستند را ببينيد.
 سيستم پذيرايي هواپيمايي اطلس گلوبال درمقايسه با هواپيمايي هاي ديگر از نرخ مناسبي برخوردار است .


 

شرکت هواپیمایی پگاسوس
 

شرکت هواپیمایی پگاسوس با بیش از 20سال سابقه در ترکیه یکی از بهترین شرکتهای هواپیمایی میباشد . ایرلاین پگاسوس اولین ایرلاینی است که سیستم low cost tickets را در ترکیه ارائه داده و کاملاٌ خصوصی میباشد . ایرلانهایی که این سیستم را ارائه می دهند با حذف هزینه پذیرایی در هواپیما ، نرخ بلیط هواپیما را ارزانتر به مسافر خود ارائه می دهند .


شهرهای داخلی ترکیه، اتریش، آذربایجان، بلژیک، بلغارستان، دانمارک، فرانسه،ارمنستان، آلمان، یونان، ایران (دو شهر تهران و اصفهان)، اربیل عراق، ایرلند، ایتالیا، قزاقستان، قرقیزستان، کویت، مقدونیه، لهستان، روسیه، رومانی،اسپانیا، سوئیس، امارات و انگستان از مقاصد اصلی این شرکت خصوصی ترک هستند.
 

 

پس دقت داشته باشید به دلیل بلیط ارزان هواپیما (لوکاست ) پگاسوز:
 
• پرواز غیر قابل تغییر و غیر قابل استرداد می باشد

 

• بار مجاز 20 کیلو گرم می باشد

 

• در پرواز هیچ گونه پذیرای ندارد

 

این هواپیمایی از ایران نیز به صورت چارتر به شهر های مختلف ترکیه پرواز دارد . هواپیمایی پگاسوس  در مسیرهای داخلی ترکیه و پروازهای اروپایی بهترین و ارزانترین قیمت ها را ارائه میدهد. با رزرو بلیط پگاسوس هزینه سفر هوایی به مقدار زیادی کاهش پیدا میکند.