صنعت-های-در-حال-رشد-کانادا

contact

05

آذر
1396

صنعت های در حال رشد کانادا

ارسال شده توسط: کسری

5 صنعت در حال رشد با آینده ی شغلی عالی

با اینکه تعدادی از افراد از بچگی می دانند که می خواهند چه کاره بشوند هیچ اشکالی هم ندارد که کسی هنوز شغل مورد علاقه اش را پیدا نکرده باشد و نداند در چه رشته و شغلی استعداد دارد. ما در این مطلب مختصر نگاهی خواهیم انداخت به چند تا از صنایع که بسیار سریع در حال رشد هستند و آینده ی شغلی خوبی را برای فارغ التحصیلان فراهم می کنند.

معرفی رشته های STEM (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات)

بازاریابی دیجیتالی و ارتباطات

در این عصر و زمان که شبکه های اجتماعی و اینترنت در زندگی ما حضور پررنگ دارند ارتباط و تعامل کاربران بسیار سازنده است. البته می تواند مخرب هم باشد و اگر تعامل مفیدی با کاربران برقرار نشود می تواند به شکست کسب و کار بینجامد. خواه دانشجوی رسانه باشید و یا در این رشته سال ها تجربه کسب کرده باشید Master of Media  یا فوق لیسانس رسانه در دانشگاه مکواری شما را قادر خواهد ساخت تا با تخصص به تغییرات در تولید و مصرف رسانه پاسخ دهید و مسیر شغلی خود را در بازار امروز و فردا که با سرعت در حال پیشرفت است به جلو ببرید.

از سوی دیگر شما به عنوان دانشجوی Master of Accessible Communication یا فوق لیسانس ارتباطات قابل دسترسی خواهید آموخت که به جوامع گوناگون چچگونه کمک کنید تا صدای خود را به گوش همه برسانند. شما مهارت هایی را خواهید آموخت که به برای کمک به جوامع – از گروه های متنوع زبانی و فرهنگی گرفته تا افراد توانخواه و معلول – به آنها نیاز دارید و به شما کمک می کنند تا در دنیای مملو از ارتباطات موفق شوید.

امنیت فضای سایبر

امنیت سایبر همیشه مهم است و در تیترهای اخبار می خوانیم. گاهی خبری در مورد سرقت اطلاعات و یا هک حساب بانکی افراد مختلف و گاهی هم هتک حرمت آنها. متاسفانه مجرمان اینترنتی همه افراد و سازمان ها را مورد تهدید قرار داده اند و این بدین معنی است که کارکنانی که دارای مهارت مبارزه با این مجرمان هستند شغل مهمی دارند و به آنها نیاز است.

دوره ی فوق لیسانس امنیت سایبری مکواری مطالعاتی را در مورد ریسک،فناوری اطلاعات، امور مالیس، حقوق، دولت و سیاست گذاری ارائه می کند و مهارت های بینارشته ای را به شما می آموزاند که شما را کمک می کند تا پاسخ های بهتری را به چالش های امنیتی بدهید.

خدمات سلامت هنوز نیازمند فارغ التحصیلان بااستعداد است

سالمندان و جامعه ی رو به پیری همیشه نیاز به داروهای جدید و فناوری های نوین پزشکی دارند و این بدین معنی است که هنوز هم خدمات بخش سلامت و درمان و بهداشت اهمیت دارند و برای فارغ التحصیلان این رشته ها بازار کار وجود دارد. اکثر فرصت های شغلی ظرف یک دهه ی پیش رو برای فارغ التحصیلان فوق لیسانس رشته ی سلامت خواهد بود؛ خواه پرستار، پزشک متخصص ،جراح، داندانپزشک و یا پزشک عمومی فرقی نمی کند، پس از فارغ التحصیلی کار برای شما هست.

دوره ی دکترای پزشکی دانشگاه مکواری تجارب کلینیکی بین المللی را برای تمام دانشجویان همراه خواهد داشت چرا که این دانشگاه می داند که پزشکان آینده می بایست پزشکانی جهانی باشند.

دوره ی دکترای دانشگاه مکواری یک برنامه ی آینده-محور و پویا را ایحاد کرده که فارغ التحصیلان حرفه ای و شایسته را تربیت می کند که بیمار را در مرکز تمام فعالیت هایشان قرار می دهند و اشتیاق مادام العمری برای یادگیری و اندیشیدن به شیوه های نوین در مورد مشکلات سلامت عصر ما دارند.

توسعه دهندگان نرم افزار و اپلیکیشن

دنیای ما دارد دچار انفجار اطلاعات می شود چرا که کسب و کارها رقابتی تر می شوند و افرادی که مهارت هایی را برای کمک به کسب و کارها جهت نوآوری و خدمت رسانی بهتر به مشتریان دارند بسیار ارزشنمد هستند.

دوره ی لیسانس فناوری اطلاعات در دانشگاه مکواری به شما اجازه ی دسترسی به فناوری های در حال ظهور را می دهد. شما در این دانشگاه هم از ارتباطات صنعتی و هم محیط یادگیری مبتنی بر تمرین و پویا بهره مند می شوید و آینده ی قدم نهادن در مسیر شغلی تان می شوید.در عین حال، دوره ی فوق لیسانس علوم دانشگاه مکواری شما را با مهارت هایی آشان می کند که روحیه ی کارآفرینی و تفکر نوآورانه را در خود بپرورانید. شما خواهید آموخت چطور ایده های نوین در رشته های علمی را از آغاز تا تحقق بخشیدن اخذ کنید و مهارت های کارآفینانه، رهبری و نوآوری را در خود تقویت کنید.

رهبران کسب و کار، متخصصان امور مالی و اقتصاددانان

تقریبا نیمی از 20 حرفه که ظرف سال های 2016 تا 2026 برای فارغ التحصیلان دوره ی لیسانس شغل خواهند داشت، در رشته های کسب و کار، امور مالی و مدیریت ، حسابداری، تحلیلگر مدیریت و متخصصین عملیات کسب و کار هستند.

دوره ی لیسانس اقتصاد دانشگاه مکواری درک درستی از محیط پیچیده ی اقتصاد امروز به شما می دهد. شما خواهید آموخت که اقتصادهای مدرن چطور کار می کنند، نقش قیمت ها و بازارها در تخصیص منابع چیست و اقتصادها چطور به تجارت می پردازند و رشد می کنند و نیز با مدل سازی اقتصادی آشنا خواهید شد.