×

 اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا | اخذ ویزای ارزان تحصیلی | اخذ ویزا | اخذ ویزای ارزان | کانادا | ویزای ارزان | ویزای ارزان تحصیلی | کشور کانادا

 اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا | اخذ ویزای ارزان تحصیلی کشور کانادا

 اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا

اجازه تحصیل همراه با اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا چیست؟

مجوز مطالعه یک سند است که ما آن را صادر میکنیم و اجازه میدهد اتباع خارجی در موسسات آموزشی تعیین شده (DLI) در کشور کانادا تحصیل کنند. اکثر اتباع خارجی مجاز به اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا هستند. شما باید قبل از سفر به کشور کانادا درخواست خود را ارسال کنید و اطمینان حاصل کنید که همه اسناد مورد نیاز برای اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا خود را مهیا کرده اید.

نکاتی که باید در اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا رعایت کنید

توجه:  اجازه تحصیل شما یک ویزا نیست و این امر باعث نمیشود که مجوز تنها سفر کردن به کشور کانادا را به شما بدهند  شما همچنین ممکن است  برای ورود به کشور کانادا با اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا نیاز به یک ویزای اقامت موقت یا مجوز سفر الکترونیک (eTA)  داشته باشید. اگر نیاز به اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا داشته باشید باید آن را به عنوان بخشی از درخواست اجازه تحصیلی خود ارسال کنید.

چه مدت می توانید همراه با اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا و با استفاده از اجازه تحصیلی  در کشور کانادا بمانید؟

مجوز تحصیل با اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا معمولا به مدت طول برنامه تحصیلی شما به اضافه 90 روز اضافی میباشد این زمان اضافی به شما این امکان را خواهد داد تا کشور کانادا را ترک کنید یا درخواست اقامت خود را در کشور کانادا افزایش دهید.

اگر دانش آموزان و دانشجویان نتوانند با اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا دوره های تحصیلی خود را قبل از تاریخ مجوزتحصیل در کشور کانادا به اتمام برسانند باید اقامت خود را به عنوان یک دانش آموز و یا دانشجو تمدید کنند.

اگر دانش آموزان و دانشجویان تحصیلات خود را به همراه اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا زودتر از موعد مقرر به اتمام برسانند مجوز آنها 90 روز پس از اتمام تحصیلشان متوقف خواهد شد ومهم نیست چه روزی در مجوز تحصیل آنها چاپ شده است.

تاریخی که اولین اعلان را از مدرسه خود دریافت کرده اید ( مانند ایمیل، نامه، متن، و غیره) و یا هنگامی که مدرک دیپلم و گواهی خود را دریافت می کنید باید یکی از این دو تاریخ را برای اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا خود اثبات کنید.

نکته:  اگر دانش آموزان و دانشجویان هنگام اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا تاریخی که برای بار اول توسط مدرسه اعلام شده بود را نمیتوانند اثبات کنند ما از اولین تاریخ انتشار در سند استفاده می کنیم و یا حتی ممکن است لازم باشد این تاریخ توسط مدرسه تایید شود.

اگر مدرسه شما در حین اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا از شما بخواهد بعضی از دوره ها قبل از اینکه شما را در برنامه اصلی (پذیرش مشروط) قبول کنند مجوز تحصیلی شما را برای مدت این دوره ها صادر میکنند. هنگامی که شما در برنامه اصلی پذیرفته  میشوید  در این زمان می توانید درخواست اقامت خود را به عنوان دانشجو از داخل کشور کانادا اعمال کنید.

آیا می توانید در حین تحصیل با اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا به خانه برگردید؟

اگر شما قصد دارید کشور کانادا را در حین استراحت بین ترمی مانند تابستان، تعطیلات زمستانی و تعطیلات بهار ترک کنید، ممکن است مجبور شوید مدرک تحصیلی خود را به دانشگاه تحصیلی خود برای بازگشت به کشور کانادا نشان دهید. اگر به وسیله ویزا به کشور کانادا آمده اید باید اطمینان حاصل کنید که ویزای شما هنوز اعتبار دارد. بنابراین لازم به ذکر است که اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا شرایطی را دارا میباشد و برای متقاضیان اخذ ویزای ارزان تحصیلی کانادا واجب است که از تمام آن شرایط اطلاع کسب کنند.


بهترین جشن های کریسمس در کدام شهرهای دنیا برگزار میشود؟

نزدیک شدن به روز میلاد حضرت عیسی و شب سال نوی میلادی اتفاق مبارکی است که چهره‌ی شهرهای دنیا را در ای...

اطلاعاتی درباره مالیات در کانادا

آیا تاکنون فکر کرده اید که قانون مالیات بر درآمد برای کانادا چیست؟

سیستم اکسپرس انتری (شماره2)

یکی از روش های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص است به عنوان یک نیروی کار ماهر و یا...

مهاجرت از طریق تخصص در استان کبک

در این مقاله به بررسی روشهای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کبک پرداخته ایم...

دعوت نامه ویزای کانادا

دعوت نامه در حقیقت نوعی تضمین شخصی از طرف شخص دعوت کننده به کنسولگری می باشد..

ویزای خود اشتغالی کانادا

برنامه افراد شاغل به افراد اجازه می دهد تا بطور دائم به عنوان یک فرد شاغل به کانادا مهاجرت کنند...

معرفی شهروندان موفق ایرانی مقیم کانادا

در این مقاله به 9نفر از چهره های موفق ایرانی که در کانادا زندگی میکنند اشاره شده است...

روش های مهاجرت به کانادا

مجموعه پرسش و پاسخ های این مقاله از مهمترین سوالات در حیطه مهاجرت و ویزای کانادا هستند...

راه های مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

کانادا تشخیص می دهد که اقتصاد موفق آن ، تا حدود زیادی ، نتیجه سرمایه گذاری های بین المللی است.

انتخاب جاستین ترودو به عنوان نخست وزیر کانادا

جاستین ترودو پس از انتخابات فدرال این کشور در چهلمین دوره انتخاباتی ، به عنوان نخست وزیر كانادا در د...