کنسرت علیرضا طلیسچی در استانبول 16 خرداد
×

|ویزا|ویزای ارزان کانادا|ویزای کانادا|ویزای ارزان|اخذ ویزای ارزان کانادا 1397|کانادا|ویزای ارزان کانادا|اخذ ویزا

اخذ ویزای ارزان کانادا1397|ویزای ارزان کانادا|اخذ ویزای کانادا|

اخذ ویزای ارزان کانادا1397

شرایط اخذ ویزای ارزان کانادا

به عنوان یک دانشجوی بین المللی که قصد اخذ ویزای ارزان کانادا را دارد تعداد زیادی مدارک ویزای مختلف برای دانشجویان و دانش آموزان کشور کانادا وجود دارد که آنها هنگام اخذ ویزای ارزان کانادا برای اقامت، تحصیل و کار در کشور کانادا به این دسته ازمدارک نیازخواهند داشت و باید ارائه شان دهند. دراغلب موارد، دانش آموزان و دانشجویان متقاضی اخذ ویزای ارزان کانادا باید ویزای دانشجویی یا مجوز تحصیل که جزو مدارک مهم محسوب میشوند را ارائه دهند که خب این دو مدرک به نوعی اعتبار برای آنها محسوب میشود و پس از آن دولت کانادا اجازه دانش آموزان و دانشجویان را برای شرکت در مدرسه،دانشگاه و آکادمیک هارا صادر میکنند.

چه کسانی هنگام اخذ ویزای ارزان کانادا به ویزای دانشجویی نیز نیاز دارند

به طور کلی، تمام دانشجویان بین المللی که برای اخذ ویزای ارزان کانادا درخواست داده اند و قصد تحصیل در کانادا را دارند نیاز به داشتن ویزای دانشجویی اند. با این حال، چند مورد خاص وجود دارد. به عنوان مثال اگر شما در یک دوره آموزشی کوتاه مدت که شش ماه یا کمتر ادامه پیدا خواهد کرد ثبت نام کنید یا اگر شما عضو نیروهای مسلح کشور دیگری هستید که طبق قوانین نیروهای خارجی حق بازدید از دیگر کشور هارا دارند و اگر این دسته از افراد در کشور کانادا زندگی می کنند، به طور کلی نیازی به یک ویزای دانشجویی کانادا ندارند. اگر شما عضو یا اعضای خانواده امور خارجه و تجارت بین الملل  هستید ممکن است که برای اخذ ویزای ارزان کانادا به ویزای دانشجویی احتتیاجی نداشته باشید.

.  روند درخواست برای اخذ ویزای ارزان کانادا

. زمان پردازش درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا خود را بررسی کنید.1

 اطلاع کسب کنید که چه مقدار پروسه درخواست استاندارد شما به طول خواهد انجامید و حتما به یاد داشته باشید که این کار را در یک دفتر معتبر انجام دهید تا بدانید که پروسه درخواست تا دریافت شما تا چه زمانی طول خواهدکشید پیش از آن که درخواستی ارائه میدهید به یاد داشته باشید که این یک تضمین نیست شما باید همه کار های لازمه را انجام دهید و از هر لحاظ تکمیل باشید و پس از آن به یک کشور دیگر بروید.

موارد مودر نیاز هنگام درخواست آنلاین برای اخذ ویزای ارزان کانادا

شما باید به اسکنر یا  یک دوربین دسترسی داشته باشید تا نسخه های الکترونیکی اسناد خود را برای آپلود ایجادو دریافت کنید به همراه یک کارت اعتباری معتبر که برای پرداخت نزد خود داشته باشید. اگر شما  اقدام به درخواست آنلاین کنید، این مرحله نهایی در فرآیند درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا برای شما است.

درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا به صورت حضوری

برای انجام این کارشما ابتدا بایدکیت برنامه را دانلود کرده و دستورالعمل هایی که داخل آن نوشته شده است را مطالعه فرمایید این به شما اطلاعاتی در مورد اخذ ویزای ارزان کانادا ویزای دانشجویان و دستورالعمل های لازم برای کمک بیشتر به درخواست شما را فراهم می کند.

هزینه های درخواست اخذ ویزای ارزان خود را پرداخت کنید.

برای پرداخت هزینه اخذ ویزای ارزان کانادا،درخواست ویزای دانشجویی و نحوه پرداخت به برنامه هزینه مراجعه کنید. این هزینه پردازش در همه موارد قابل بازگشت نیست ولی اگر شما هزینه درستی را ارسال نکنید، درخواست شما ناقص خواهد ماند و  مبلغ به شما بازگردانده خواهد شد.

 

 

 


مرکز اطلاعات و ارزیابی کانادا (ECA)

(Educational Credential Assessment (ECA

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

سیستم امتیازبندی اکسپرس انتری

امتیازبندی سیستم چگونه است

مراحل سیستم اکسپرس انتری

ترتیب مراحلی که این سیستم دارد، چگونه است

کلیات سیستم اکسپرس انتری

توضیح کلی در ارتباط با سیستم اکسپرس انتری کانادا

مهاجرت پرستار به کانادا

مهاجرت به کانادا و مزایای مهاجرت پرستار به کانادا

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ (Start-up)

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی (خوداشتغالی)

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی (PNP)

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی مورد بررسی قرار می گیرد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا که منجر به اخذ اقامت دائم می شود، مورد بررسی قرار می گیرد.