×

اخذ ویزای ارزان قیمت تحصیلی کشور کانادا |  تحصیل در کشور کانادا | تحصیل ارزان کشور کانادا | اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا | تحصیل ارزان قیمت |  هزینه های تحصیل در کشور کانادا | اخذ پذیرش دانشگاه های کشور کانادا

تحصیل در کشور کانادا | اخذ ویزای ارزان قیمت تحصیلی کشور کانادا

تحصیل در کشور کانادا | اخذ ویزای ارزان قیمت تحصیلی کشور کانادا | اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا 98 |  اخذ پذیرش دانشگاه های کشور کانادا

تحصیل در کشور کانادا

این مقاله برای افرادی که قصد دارند در کشور کانادا تحصیلات عالی داشته باشند و یا به بیان ساده تر میخواهند برای اخذ ویزای ارزان قیمت تحصیلی کشور کانادا اقدام کنند بسیار مفید است پس برای آگاهی از چگونگی اخذ پذیرش دانشگاههای کشور کانادا و تحصیل ارزان در کشور کانادا با سایت افق بال فرشتگان همراه باشید.

یکی از کشورهای محبوب برای اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا است که هر ساله دانشجویان بین المللی بسیاری را که مایل به تحصیل در کشوری دیگر هستند به خود جذب میکند. با اخذ ویزای تحصیلی از کشور کانادا شما میتوانید در دانشگاههای معتبر کشور کانادا که آموزش هایی را در سطح جهانی آن هم با هزینه های مقرون به صرفه برای تمام دانشجویان میسر میکنند به تحصیل در کشور کانادا مشغول شوید، یعنی شما میتوانید بدون نگرانی در مورد هزینه های تحصیل با اخذ ویزای ارزان قیمت تحصیلی کشور کانادا به راحتی از دانشگاههای معتبر جهان فارغ التحصیل شوید. کشور کانادا به خاطر ماهیت خاص خود شناخته شده است پس بی تردید با ورود دانشجویان بین المللی به منظور اخذ پذیرش دانشگاههای کشور کانادا استقبال میکند.شما با اخذ ویزای ارزان قیمت تحصیلی کشور کانادا استانداردهای عالی تحقیق و تدریس را خواهید یافت و همچنین میتوانید یک تجربه عالی با تحصیل ارزان در کشور کانادا آن هم در یک کشور زیبا و متنوع داشته باشد.

 

چرا تحصیل در کشور کانادا؟

با اندازه گیری های سطح بالا در کیفیت زندگی و تحصیل ارزان قیمت، کشور کانادا به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای زندگی و تحصیل در جهان رتبه بندی شده است.کشور کانادا یک کشور توسعه یافته و اقتصادی با درآمد بالا و حکومتی موفق است و همین ها باعث شده است که کشور کانادا یک جای فوق العاده برای زندگی و تحصیل باشد پس اگر میخواهید هرچه زودتر از دانشگاه های مطرح جهان فارغ التحصیل شوید می توانید اقدام به اخذ ویزای تحصیلی کشور کانادا 1398 کنید.

کسانی که قصد تحصیل در کشور کانادا را دارند باید این را بدانند که در کشور کانادا 18 دانشگاه که در رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS 2019 جزو 500 دانشگاه برتر در جهان شناخته شده است وجود دارد. بالاترین رتبه بندی مربوط به دانشگاه Toronto است که جایگاه 28 را درون این لیست دارد. 2 رتبه بندی دیگر با جایگاه 50 متعلق به دانشگاه McGill و دانشگاه British Columbia را نشان می دهد. بنابراین تحصیل در کشور کانادا آموزش عالی و تجربه فرهنگی را به شما آموزش می دهد.

بیش از 350 هزار دانشجوی بین المللی هر ساله در کشور کانادا تحصیل می کنند و این باعث می شود که به تنوع موسسات آموزش عالی افزوده شود پس اخذ پذیرش دانشگاه های کشور کانادا می تواند با توجه به هزینه های مقرون به صرفه یک معیار عالی برای انتخاب کشور کانادا برای تحصیل باشد. شما در کشور کانادا می توانید در سه سطح به تحصیلات خود ادامه دهید، این سه سطح عبارتند از کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا.مدت دوره ی تحصیل شما کاملا به خودتان بستگی دارد.

 

هزینه زندگی و تحصیل در دانشگاه های کشور کانادا

واحد پول کشور کانادا،دلار کانادا (CAD / $) می باشد.

همانطور که قبلا گفتیم هزینه های تحصیل در کشور کانادا مناسب شناخته شده است و هزینه های آن متناسب با دانشگاهی که برای تحصیل انتخاب می کنید متفاوت است. به طور متوسط یک دانشجوی بین المللی که قصد تحصیل در کشور کانادا را دارد می تواند انتظار داشته باشد که 17،500 دلار در سال برای مدرک کارشناسی پرداخت می شود. یک مدرک کارشناسی ارشد به طور متوسط حدود 16،500 دلار در سال هزینه خواهد داشت و برای گران ترین دوره ها هم هزینه ای حدود 50،000 دلار خواهد شد.

هزینه های دیگری نیز وجود دارد که باید هنگام بودجه بندی آنها را در نظر بگیرید.این هزینه ها شامل: هزینه های ادارای (150 تا 500 دلار)، بیمه درمانی (حدود 600 دلار) و هزینه های درخواستی (که همیشه کاربرد ندارند اما در صورت لزوم حدود 250 دلار می باشند.)

برای اخذ ویزای کشور کانادا لازم است که شما حداقل 10،000 دلار برای هزینه های زندگی در دسترس داشته باشید و اخذ ویزا را انجام دهید. با این حال توصیه می شود که برای زندگی راحت تر هزینه های خود را بودجه بندی کنید.اکثر دانشگاه ها برای دانشجویان بین المللی که تصمیم به تحصیل در کشور کانادا گرفته اند پیشنهاد می کند که حداقل باید حدود 30،000 دلار داشته باشند.همانطور که در بسیاری از کشورها، هزینه های خوابگاه دانشگاه ارزان تر از اجاره یک مکان خصوصی است پس مطمئن شوید که یک مکانی رو برای زندگی انتخاب کنید که با بودجه ی شما هماهنگی دارد چون همیشه بهتر است که پول بیشتری نسبت به مقداری که لازم دارید در اختیار داشته باشید!

اگر در زمان تحصیل در کشور کانادا قصد دارید که در جایی به صورت نیمه وقت کار کنید این اتفاق امکان پذیر است اما یک سری محدودیت هایی وجود دارد. دانش آموزان و دانشجویان بین المللی که اخذ پذیرش دانشگاه های کشور کانادا را دارند، می توانند هم در درون محوطه دانشگاه و هم خارج از محوطه دانشگاه بدون مجوز کار کنند اما این در صورتی امکان پذیر است که شما مجوز تحصیل در کشور کانادا را داشته باشید.(یعنی که شما در کشور کانادا مشغول به تحصیل هستید و ویزای تحصیلی کشور کانادا را دارید.) شما می توانید در هفته 20 ساعت کار کنید اما کار نیمه وقت نباید به تحصیل شما صدمه ای وارد کند (یعنی کار شما نباید روی مطالعات تحصیلی شما تاثیر منفی داشته باشد)


بیشترین مالیات بر درآمد مربوط به چه کشورهایی است؟

کدام کشورها بالاترین مالیات را به دولت پرداخت میکنند؟

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی OECD

اعضای OECD كشورهایی هستند كه معیارهای كیفیت را در زمینه های مختلف تجارت و سرمایه گذاری تعیین می كنند...

نحوه در خواست برای کالج های آنتاریو

به عنوان یک متقاضی بین المللی ، مهم است که برای اطمینان از پردازش به موقع برنامه خود توسط کالج ، یک...

9 شهر پرطرفدار برای تعطیلات کریسمس2020

چند شهر پرطرفدار و بسیار زیبا برای طرفداران سفر در کریسمس...

کشورهای اتحادیه اروپا و EEA

اتحادیه اروپا یک اتحادیه اقتصادی-سیاسی با عضویت 26 کشور است...

انجمن تجارت آزاد اروپاEFTA

چهار کشور EFTA در چندین بخش برای اقتصاد جهانی حیاتی هستند...

10 شهر برتر ایتالیا

ایتالیا ، کشوری اروپایی با خط ساحلیِ مدیترانه ایست که نشان قدرتمندی بر فرهنگ و غذاهای غربی به جای گذ...

10 جاذبه ی گردشگری شهر رم

رم شهری مملو از موزه ها ، میادین ، بناهای رومی و سایر دیدنیهای برجسته است...

زندگی دانشجویی درنروژ

تمام دانشجویانی که در دانشگاههای نروژ پذیرفته میشوند برای گرفتن خوابگاه و محل اقامت دانشجویی میتوانن...

راهنمای مهاجرت به کانادا از طریق کار

هنگامی که ویزای مهاجرت کانادا برای اقامت دائم صادر شد ، بیشتر حقوق و تعهدات مشابه شهروندان کانادایی...

اطلاعات کلی درباره نروژ

نروژ به دلیل داشتن بخشی از ذخایر نفتی وگاز دریایی خود، دارای چهارمین درآمد سرانه و یکی از بالاترین ا...

انتخاب جاستین ترودو به عنوان نخست وزیر کانادا

جاستین ترودو پس از انتخابات فدرال این کشور در چهلمین دوره انتخاباتی ، به عنوان نخست وزیر كانادا در د...