×

اخذ ویزای ارزان کانادا|اخذ|ویزا|ارزان|کانادا|ویزای ارزان|ویزای ارزان کانادا|ویزای ارزان کانادا 1398| اخذ ویزای کانادا 98

اخذ ویزای ارزان کانادا |اخذ ویزای کانادا 1398|اخذ ویزای کانادا

اخذ ویزای ارزان کانادا 1398 برای گردشگری (توریستی) و یا بازدید از بستگان

این نوع ویزا برای اهداف گردشگری و یا بازدید از بستگان و دوستان در کشور کانادا صادر میشود.

زمانی که فردی برای مدتی کوتاهی میخواهد به کشور کانادا سفر کند و از مزایای اخذ ویزای ارزان کانادا بهره مند شود معمولا برای اخذ ویزای ارزان کانادا به صورت ویزای کوتاه مدت یا اخذ ویزای شینگن سینگل که به آن ویزای اقامت موقت (TRV) نیز گفته میشود استفاده میکند و اقدامات لازم را انجام میدهد. در این دسته از ویزاها انواع مختلفی وجود دارد که بسته به دلیل سفر شما به کشور کانادا میتواند این ویزاها میتواند متفاوت باشد. یکی از این دسته ها که برای اخذ ویزای ارزان کانادا درخواست ارسال میکنند ویزای توریستی یا ویزای گردشگری میباشد.

در این مقاله میخواهیم برای کسانی که قصد اخذ ویزای ارزان کانادا آن هم از طریق اخذ ویزای شینگن سینگل یا اخذ ویزای بازدید کننده به کشور کانادا را دارند توضیحاتی ارائه دهیم و نحوه درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا را برای این افراد بیان کنیم.

اخذ ویزای ارزان کانادا از طریق سفارت کانادا

یکی از انواع اخذ ویزای ارزان کانادا ویزای بازدیدکننده یا اخذ ویزای اقامت موقت برای کشور کانادا است که به دارندگان آن اجازه میدهد به 2 منظور به کشور کانادا سفر کنند: 1- به منظور گردشگری یا تعطیلات در کانادا 2- به منظور بازدید از بستگان و دوستان.

با اخذ ویزای توریستی این اجازه به شما داده میشود تا به بندر ورودی مرز کانادایی بروید و اجازه ورود به کشور خود را نشان دهید. افسران گشت مرزی کسانی هستند که مجاز به قبول یا رد کردن اخذ ویزای ارزان کانادا شما هستند یا به بیانی دیگر به شما اجازه ورود به کشور کانادا آن هم به وسیله اسناد و مدارک را میدهند. اگر اخذ ویزای ارزان کانادا خود را دریافت کردید و افسران متوجه شدند که شما هیچ قصد جنایی و خطری برای کشور کانادا ندارید آن زمان به شما اجازه عبور به بندر و درواقع اجازه ورود به کشورکانادا را میدهند تا بتوانید تعطیلات خود را شروع کنید و یا از عزیزان خود بازدید به عمل آورید.

با اخذ ویزای ارزان کانادا شما مجاز به سفر در سراسر کشور کانادا آن هم برای مدت زمان کمتر از 6 ماه و تا زمانی که شما در وضعیت مالی خوب هستید میباشد و این را بدانید که شما با اخذ ویزای ارزان کانادا مجاز به دریافت اسناد کانادایی و یا اقامت دائم در کشور کانادا نمیشوید. شما همچنین اجازه ندارید با اخذ ویزای ارزان کانادا به کار یا تحصیل بپردازید مگر اینکه تحصیل شما در بازه ی زمانی 6 ماهه تمام شود.

آیا باید برای اخذ ویزای ارزان کانادا به منظور مسافرت درخواست داد؟

بیشتر مسافران به اخذ ویزای ارزان کانادا برای مسافرت خود نیاز دارند تا بتوانند وارد کشور کانادا شوند. گرچه در این بین کشورهایی هم وجود دارند که برای سفر خود به کشور کانادا به اخذ ویزای ارزان کانادا احتیاجی ندارند و میتوانند به راحتی و بدون اخذ ویزای ارزان کانادا به این کشور سفر کنند که این کشورهای جزو مناطق شنگن میباشند مانند فرانسه،ایتالیا و...


غذاهای معروف کانادا

این متن در مورد غذاهای کانادا می باشد.

5 دانشگاه مشهور کانادا

این متن در مورد دانشگاه های برتر کانادا توضیح می دهد.

ویزای تحصیلی کانادا

این متن در مورد ویزای کانادا توضیح می دهد.

رده بندی دانشگاه کانادا

این متن در مورد دانشگاه های کانادا توضیح می دهد.

شرایط اجاره خانه در کانادا

در این متن اجاره خانه در کانادا توضیح داده شده است.

دعوت نامه کانادا

این مطلب در مورد دعوت به درخواست کانادا توضیح می دهد.

Four Seasons Hotel Toronto at Yorkville

این مطلب در مورد Four Seasons Hotel Toronto at Yorkville می باشد.

The Ritz-Carlton, Toronto

این مطلب در مورد هتل The Ritz-Carlton, Toronto توضیح می دهد.

Auberge Saint-Antoine Quebec

این مطلب در مورد هتل Auberge Saint-Antoine Quebec توضیح داده است.

Rosewood Hotel Georgia vancouver

در این مطلب در مورد هتل Rosewood Hotel Georgia vancouver توضیح داده شده است.