×

اخذ ویزای شینگن | ویزای شینگن | ویزای شنگن | اخذ ویزای شنگن | ویزای شینگن | ویزای شینگن تجاری | ویزای شینگن مولتی | ویزای شینگن سینگل

اخذ ویزای شینگن | ویزای شینگن مولتی | ویزای شینگن سینگل | ویزای شینگن تجاری

چیزهایی که باید درباره اخذ ویزای شینگن بدانید

این روزها با قرارداد شینگن سفر به کشورهای اروپایی آسان تر از همیشه است. درحال حاضر با یک ویزای شینگن سینگل شما می توانید بیش از یک کشور شنگن را بگردید و از سفرتان لذت ببرید. ساکنان کشورهای شنگن می توانند به راحتی و بدون اخذ ویزای شینگن به کشورهایی که در منطقه شینگن هستند سفر کنند. برای کسانی که می خواهند به کشورهای اروپایی سفر کنند و کشورشان در منطقه شینگن نیست اخذ ویزای شینگن ضروری است. با خواندن این مطلب همه ی چیزهایی که باید درباره شرایط اخذ ویزای شینگن بدانید متوجه می شود.

 

انواع ویزای شنگن

اخذ ویزای شینگن توریستی:  ویزای شنگن توریستی تا 90 روز از تاریخ ورود به هر کشور عضو منطقه شینگن معتبر است. اگر اولین بار است که برای اخذ ویزای شینگن درخواست می کنید مطمئن شوید که درآمد مالیات بر درآمد خود را به مدت 3 سال همراه با مدارک مورد نیاز خود ارسال کنید. اگر اولین بار است که برای اخذ ویزای شینگن درخواست می کنید مطمئن شوید که تمام اسناد خود را به همان ترتیب عنوان چک لیست کامل اسناد برای اخذ ویزا ارسال نمایید. شما می خواهید برای اولین بار کار درستی را انجام دهید طوری که درخواست های بعدی اخذ ویزا به صورت هماهنگ ادامه پیدا کند.

 

اخذ ویزای شینگن تجاری: اگر شما در حال برنامه ریزی برای سفر به تنها یکی از کشورهای منطقه شینگن باشید ویزای شینگن تجاری برای شما مفید است (باید به طور خاص نام کشوری که می خواهید به آن سفر کنید و آن کشور منطقه شینگن است را ذکر کنید). این نوع ویزا هم یک ویزای معتبر در محدوده زمانی محدودی است. با اخذ ویزای شینگن تجاری شما می توانید تنها به یکی از کشورهای شینگن سفر کنید و مجاز به ورود به کشورهای دیگر شینگن نیستید. اخذ ویزای شینگن تجاری برای افرادی که دارای کسب و کار خاصی هستند و فقط می خواهند در یک زمان مشخص به یک کشور سفر یا گردش کنند مفید است.

 

اخذ ویزای شینگن مولتی: ویزای شینگن مولتی عمدتا یک ویزای توریستی است که به شما اجازه می دهد تا چندین بار به کشورهای منطقه شینگن وارد شوید. اخذ ویزای شینگن مولتی برای افرادی که مایل به گسترش فرصت های تجاری در منطقه کشورهای شینگن هستند مفید است. همچنین اخذ ویزای شینگن مولتی برای افرادی که باید از فرد بیماری بازدید کنند یا در فواصل زمانی خدماتی ارائه دهند نیز مفید است.

 

لیست کشورهای منطقه شینگن | لیست کشورهای ویزای شینگن

منطقه شنگن منطقه ای است که متعلق به کشورهای شرکت کننده در واردات تجارت عادلانه در 9 کشور اروپایی (EFTA) است. کشورهای شینگن عبارتند از: اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد و سوئیس. یک ویزای شینگن سینگل برای سفر به هر یک از کشورهای EFTA کافی است که به آن ویزای کوتاه مدت شینگن هم می گویند. بسته به اخذ ویزای مورد استفاده، بازدید کنندگان ممکن است اجازه ی ورود یکباره یا چندین باره به کشورهای منطقه شینگن داشته باشند و در هریک از کشورهای  شینگن بسته به ماهیت و هدف سفر خود بین 3 تا 6 ماه بمانند.

برای اخذ ویزای شینگن کجا باید درخواست داد؟

بسته به برنامه سفر شما و اینکه می خواهید فقط از یک یا چند کشور منطقه شینگن دیدن کنید می توانید برای درخواست اخذ ویزای شینگن خود از سایت افق بال فرشگتان اقدام کنید. کشور شینگنی که قرار است بیشتر وقت سفر خود را در آن صرف کنید به عنوان مقصد اصلی شما در اطلاعات ویزای شینگن مشخص خواهد شد.


بیشترین مالیات بر درآمد مربوط به چه کشورهایی است؟

کدام کشورها بالاترین مالیات را به دولت پرداخت میکنند؟

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی OECD

اعضای OECD كشورهایی هستند كه معیارهای كیفیت را در زمینه های مختلف تجارت و سرمایه گذاری تعیین می كنند...

نحوه در خواست برای کالج های آنتاریو

به عنوان یک متقاضی بین المللی ، مهم است که برای اطمینان از پردازش به موقع برنامه خود توسط کالج ، یک...

9 شهر پرطرفدار برای تعطیلات کریسمس2020

چند شهر پرطرفدار و بسیار زیبا برای طرفداران سفر در کریسمس...

کشورهای اتحادیه اروپا و EEA

اتحادیه اروپا یک اتحادیه اقتصادی-سیاسی با عضویت 26 کشور است...

انجمن تجارت آزاد اروپاEFTA

چهار کشور EFTA در چندین بخش برای اقتصاد جهانی حیاتی هستند...

10 شهر برتر ایتالیا

ایتالیا ، کشوری اروپایی با خط ساحلیِ مدیترانه ایست که نشان قدرتمندی بر فرهنگ و غذاهای غربی به جای گذ...

10 جاذبه ی گردشگری شهر رم

رم شهری مملو از موزه ها ، میادین ، بناهای رومی و سایر دیدنیهای برجسته است...

زندگی دانشجویی درنروژ

تمام دانشجویانی که در دانشگاههای نروژ پذیرفته میشوند برای گرفتن خوابگاه و محل اقامت دانشجویی میتوانن...

راهنمای مهاجرت به کانادا از طریق کار

هنگامی که ویزای مهاجرت کانادا برای اقامت دائم صادر شد ، بیشتر حقوق و تعهدات مشابه شهروندان کانادایی...

اطلاعات کلی درباره نروژ

نروژ به دلیل داشتن بخشی از ذخایر نفتی وگاز دریایی خود، دارای چهارمین درآمد سرانه و یکی از بالاترین ا...

انتخاب جاستین ترودو به عنوان نخست وزیر کانادا

جاستین ترودو پس از انتخابات فدرال این کشور در چهلمین دوره انتخاباتی ، به عنوان نخست وزیر كانادا در د...