×

اخذ ویزای کشور کانادا | کشور کانادا | اخذ ویزای کانادا 98 | اخذ ویزای کانادا | ویزا | اخذ ویزا | ویزای کانادا | ویزای کانادا 98 | کانادا | کانادا 98 |

اخذ ویزای کانادا 98 | اخذ ویزای کانادا | اخذ ویزای کشور کانادا

اخذ ویزای کانادا 98

کسی که قصد بازدید از کشور کانادا را دارد باید قبل از هر چیز برای اخذ ویزای کانادا درخواست دهد. اخذ ویزای بازدید کننده یا اخذ ویزای کانادا 98 برای متقاضیانی است که قصد ورود به کشور کانادا را دارند و می خواهند موقتا در کشور کانادا اقامت داشته باشند بنابراین باید برای اخذ ویزای کانادا 98 اقدام نمایند. دو نوع اخذ ویزای کانادا 98 وجود دارد: یکی اخذ ویزای شینگن سینگل که به صورت کوتاه مدت است و دیگری اخذ ویزای شینگن مولتی که برای ورود و خروج چندین باره به کشور کانادا است.

هنگام اخذ ویزای کانادا 98 توجه نمایید که اخذ ویزای شینگن سینگل یا ویزای تک ورودی به مدت 6 ماه معتبر است و حداکثر 6 ماهه اعطا می شود. بیشترین زمان اقامت با اخذ ویزای شینگن مولتی هم 5 سال میباشد.

چرا باید از کشور کانادا دیدن کنید و برای اخذ ویزای کانادا 98 اقدام کنید؟

همانطور که می دانید کشور کانادا دومین کشور بزرگ جهان است و دارای مناظر زیبا و مکان های منحصر به فرد برای همه ی مسافران با سلیقه های متفاوت است، بنابراین به نظر شما نباید برای اخذ ویزای کانادا 98 درخواست داد؟! ساحل های بسیار زیبا و طبیعت و کوه های فوق العاده ی راکی تمام علاقه مندان به طبیعت را به خود جذب می کند. کشور کانادا پر از شگفتی های طبیعی باورنکردنی و زیباست و برای افرادی که از شهرهای شلوغ خوششان می آید هم یک انتخاب بسیار مناسب است علاوه بر همه ی این ها کشور کانادا دارای فرهنگ های مختلفی است و می توان گفت فرهنگ این کشور نیز بسیار غنی است. اگر علاقه مند به سفر به کشور کانادا هستید اخذ ویزای کانادا 98 را فراموش نکنید.

کشور کانادا بزرگترین جزر و مد دنیا را در خلیج فاندی (Bay of Fundy) دارد. خلیج فاندی از شرق با جنگل های بارانی معتدل تا ساحل غربی کانادا ادامه دارد و یکی از بهترین مکان های گردشگری زمان تعطیلات است. پس به کسانی که از آب و هوای معتدل و بارانی خوششان می آید توصیه میشود هرچه زودتر برای اخذ ویزای کانادا 98 درخواست دهند.

در مرکز کشور کانادا یکی از شگفتی های جهان یعنی آبشار نیاگارا وجود دارد. هر ساله هزاران هزار گردشگر با اخذ ویزای کانادا از این منظره ی زیبا دیدن می کنند و با قایق در امتداد رودخانه آن می گذرند. در طول سفرتان و پس از اخذ ویزای کانادا 98 حتما به شهر تورنتو که یکی از شهرهای پرتردد و بین المللی در جهان محسوب می شود سری بزنید یا از جشنواره های زیبایی که در شهر کبک برگزار می شود دیدن کنید و از آن لذت ببرید.

علاقه مندان سفر به کشور کانادا استان های دریایی در شرق کشور کانادا و بازدید از پارک ملی گراس مورن را از یاد نبرند. با اخذ ویزای کانادا 98 بازدید از شهرهایی همچون Halifax و St John’s را نیز از یاد نبرید چون هرکدام زیبایی های مختص خود را دارند. شمال کشور کانادا فرصت دیدن خرس های قطبی را در حیات وحش به شما میدهد و در اینجا شما میتوانید از زیبایی های پارک ملی ناهانی (Nahanni) هم دیدن نمایید.

میتوان خانواده را هم زمان اخذ ویزای کانادا 98 همراه خود به سفر برد؟

همه ی ما میتوانیم بگوییم که  بله شما زمان اخذ ویزای کانادا 98 میتوانید بچه های خودتان را هم همراه خود بیاورید! کشور کانادا دارای طیف وسیعی از سرگرمی هاست که قطعا فرزندان شما با دیدن آنها لذت میبرند. کشور کانادا همه چیز از جمله انواع باغ وحش ها و آکواریوم ها تا پارک های تفریحی و نمایش سوارکاری را به علاقه مندان ارائه میدهد. برای فعالیت های آموزشی هم میتوانید کودکان خود را به مرکز علوم انتاریو (Ontario Science Centre) یا فورت یورک (Fort York) ببرید.


بهترین جشن های کریسمس در کدام شهرهای دنیا برگزار میشود؟

نزدیک شدن به روز میلاد حضرت عیسی و شب سال نوی میلادی اتفاق مبارکی است که چهره‌ی شهرهای دنیا را در ای...

اطلاعاتی درباره مالیات در کانادا

آیا تاکنون فکر کرده اید که قانون مالیات بر درآمد برای کانادا چیست؟

سیستم اکسپرس انتری (شماره2)

یکی از روش های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص است به عنوان یک نیروی کار ماهر و یا...

مهاجرت از طریق تخصص در استان کبک

در این مقاله به بررسی روشهای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کبک پرداخته ایم...

دعوت نامه ویزای کانادا

دعوت نامه در حقیقت نوعی تضمین شخصی از طرف شخص دعوت کننده به کنسولگری می باشد..

ویزای خود اشتغالی کانادا

برنامه افراد شاغل به افراد اجازه می دهد تا بطور دائم به عنوان یک فرد شاغل به کانادا مهاجرت کنند...

معرفی شهروندان موفق ایرانی مقیم کانادا

در این مقاله به 9نفر از چهره های موفق ایرانی که در کانادا زندگی میکنند اشاره شده است...

روش های مهاجرت به کانادا

مجموعه پرسش و پاسخ های این مقاله از مهمترین سوالات در حیطه مهاجرت و ویزای کانادا هستند...

راه های مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

کانادا تشخیص می دهد که اقتصاد موفق آن ، تا حدود زیادی ، نتیجه سرمایه گذاری های بین المللی است.

انتخاب جاستین ترودو به عنوان نخست وزیر کانادا

جاستین ترودو پس از انتخابات فدرال این کشور در چهلمین دوره انتخاباتی ، به عنوان نخست وزیر كانادا در د...