×

اخذ ویزای ارزان تجاری | اخذ ویزای تجاری شینگن | اخذ ویزای تجاری | اخذ ویزا | ویزای تجاری | ویزای تجاری شینگن | ویزای شینگن | اخذ ویزای ارزان | ویزای ارزان

اخذ ویزای ارزان تجاری | اخذ ویزای تجاری شینگن | اخذ ویزای تجاری | ویزای شینگن تجاری

وقتی که شما قصد بازدید از منطقه شنگن را دارید این امتیاز به شما داده میشود تا از 26 کشور که در منطقه شنگن قرار دارند بازدید کنید. شما بدون هیچ محدودیتی میتوانید از مرزهای منطقه شنگن عبور کنید. اگر شما در حال برنامه ریزی برای کسب و کار خود در کشورهای واقع در منطقه شنگن هستید باید به فکر اخذ ویزای ارزان تجاری باشید. شما برای اخذ ویزای ارزان تجاری باید واجد شرایط بودن هنگام اخذ ویزای ارزان تجاری، روش های موجود اخذ ویزای ارزان تجاری و هزینه های مربوط به اخذ ویزای ارزان تجاری و دیگر شرایط اخذ ویزای شینگن خود آگاه باشید.

برای درخواست اخذ ویزای ارزان تجاری باید بدانید که ویزای شینگن تجاری در قالب یک یا چند ورودی در دسترس است. یک فرد میتواند حداکثر 90 روز در کشور شنگن بماند با این حال باز هم بستگی به سیاست کشوری دارد که قرار است کسب و کار خود را در آن آغاز کنید.

فهرست اسناد مورد نیاز برای اخذ ویزای ارزان تجاری

فرم درخواست اخذ ویزای ارزان تجاری - شما باید برای اخذ ویزای ارزان تجاری خود فرم درخواست را با اطلاعات صحیح پر و آن را امضا کنید.

اندازه عکسهای گذرنامه - شما باید 2 قطعه عکس برای پاسپورت خود ارسال کنید. مقامات صادر کننده در خصوص مشخصات تصویر بسیار حساس هستند. چهره شما در تصویر باید روشن، پس زمینه با نور مناسب و جزئیات صورت شما به طور کامل مشخص باشد. لطفا قبل از درخواست اخذ ویزای ارزان تجاری قوانین مربوط به عکس را دقیقا بخوانید.

گذرنامه – زمان اخذ ویزای ارزان تجاری باید یک گذرنامه معتبر داشته باشید که از اعتبار آن حداقل 3 ماه دیگر مانده باشد. اگر قبل از درخواست اخذ ویزای ارزان تجاری خود قبلا از منطقه شنگن بازدید کرده باشید لازم است فتوکپی های ویزای قبلی خود را ارائه دهید.

بلیط رفت و برگشت - قبل از اینکه شما برای اخذ ویزای ارزان تجاری درخواست میدهید باید بلیط پرواز رفت و برگشت خود را داشته باشید.

بیمه سفر - بیمه مسافرت هنگام سفر به ناحیه شنگن بسیار مهم است. شما باید زمان اخذ ویزای ارزان تجاری این هزینه ها را که شامل هرگونه بیمه از نظر مصدومیت و اورژانس های پزشکی است را پرداخت کنید. این هزینه ها تا 30 هزار یورو را پوشش میدهد علاوه بر این بیمه شما باید در تمام کشورهای شنگن معتبر باشد.

بیانیه بانک - شما باید هنگام اخذ ویزای ارزان تجاری خود بیانیه های بانک های شرکت را از سه ماه قبل ارائه دهید. به این صورت باید اطمینان حاصل کنید که میتوانید یک کسب و کار را در ناحیه شنگن پایه ریزی کنید.

کاور لتر – به هنگام درخواست اخذ ویزای ارزان تجاری باید کاور لتر که هدف شما از بازدید از ناحیه شنگن را بیان میکند ارائه دهید علاوه بر این برنامه و هدف سفر تجاریتان را نیز ارائه دهید.

دعوت نامه - اگر از یک شرکت خاص یا یک سازمان بازدید میکنید، باید یک دعوت نامه صادر شده توسط آن نهاد خاص را هنگام اخذ ویزای ارزان تجاری خود ارائه دهید.

هزینه ها - بیانیه های بانک شما وضعیت مالی شما را نشان میدهد اما هنوز نامه ای باید ارائه شود که هزینه ها را تحت پوشش شرکت قرار دهد.

تأیید اقامت - شما باید مدرک اقامت خود را مانند رزرو هتل یا محل اقامت خود که در آن قصد اقامت دارید را زمان اخذ ویزای ارزان تجاری ارائه دهید.

اثبات درآمد - اگر شما کارآفرین هستید باید مدرک مالکیت خود را به هنگام اخذ ویزای ارزان تجاری ارائه دهید اما اگر شما یک فرد شاغل هستید باید لیست پرداختی های سه ماه قبل خود را ارائه دهید.

با تمام این اسناد شما میتوانید از سفارت کشوری که قرار است کسب و کار خود را در آن آغاز کنید بازدید به عمل آورید زیرا ممکن است نیاز به اسناد بیشتری برای اخذ ویزای ارزان تجاری خود داشته باشید. این بستگی به سفارت کشور شنگنی دارد که قرار است کسب و کار خود را در آن آغاز کنید.


بیشترین مالیات بر درآمد مربوط به چه کشورهایی است؟

کدام کشورها بالاترین مالیات را به دولت پرداخت میکنند؟

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی OECD

اعضای OECD كشورهایی هستند كه معیارهای كیفیت را در زمینه های مختلف تجارت و سرمایه گذاری تعیین می كنند...

نحوه در خواست برای کالج های آنتاریو

به عنوان یک متقاضی بین المللی ، مهم است که برای اطمینان از پردازش به موقع برنامه خود توسط کالج ، یک...

9 شهر پرطرفدار برای تعطیلات کریسمس2020

چند شهر پرطرفدار و بسیار زیبا برای طرفداران سفر در کریسمس...

کشورهای اتحادیه اروپا و EEA

اتحادیه اروپا یک اتحادیه اقتصادی-سیاسی با عضویت 26 کشور است...

انجمن تجارت آزاد اروپاEFTA

چهار کشور EFTA در چندین بخش برای اقتصاد جهانی حیاتی هستند...

10 شهر برتر ایتالیا

ایتالیا ، کشوری اروپایی با خط ساحلیِ مدیترانه ایست که نشان قدرتمندی بر فرهنگ و غذاهای غربی به جای گذ...

10 جاذبه ی گردشگری شهر رم

رم شهری مملو از موزه ها ، میادین ، بناهای رومی و سایر دیدنیهای برجسته است...

زندگی دانشجویی درنروژ

تمام دانشجویانی که در دانشگاههای نروژ پذیرفته میشوند برای گرفتن خوابگاه و محل اقامت دانشجویی میتوانن...

راهنمای مهاجرت به کانادا از طریق کار

هنگامی که ویزای مهاجرت کانادا برای اقامت دائم صادر شد ، بیشتر حقوق و تعهدات مشابه شهروندان کانادایی...

اطلاعات کلی درباره نروژ

نروژ به دلیل داشتن بخشی از ذخایر نفتی وگاز دریایی خود، دارای چهارمین درآمد سرانه و یکی از بالاترین ا...

انتخاب جاستین ترودو به عنوان نخست وزیر کانادا

جاستین ترودو پس از انتخابات فدرال این کشور در چهلمین دوره انتخاباتی ، به عنوان نخست وزیر كانادا در د...