×

این مقاله در مورد چندتا از بهترین دانشگاه ها توضیح مختصر می دهد.

برترین دانشگاه های جهان

  •  دانشگاه کالج لندن UCL

دانشگاه کالج لندن ، از سال 2005 رسماً با نام UCL شناخته می شود. اولین موسسه دانشگاهی بود که در لندن تأسیس شد. یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در لندن ، انگلستان واقع شده است. این موسسه عضو دانشگاه فدرال لندن است و سومین دانشگاه بزرگ در انگلستان می باشد. 

 

  • دانشگاه شیکاگو

 یک دانشگاه تحقیقاتی خصوصی در شیکاگو ، ایلینویز است. این مدرسه در سال 1890 تأسیس شد. این دانشگاه از کالج کارشناسی ارشد و همچنین برنامه های مختلف تحصیلات تکمیلی و کمیته های بین رشته ای تشکیل شده است که به پنج بخش تحقیقاتی دانشگاهی سازمان یافته اند. فراتر از هنر و علوم ، شیکاگو به دلیل داشتن مدارس حرفه ای مشهور است که شامل دانشکده پزشکی Pritzker ، دانشکده غرفه غرفه ، دانشکده حقوق ، دانشکده مدیریت خدمات اجتماعی ، مدرسه سیاست گذاری عمومی هریس ، مدرسه الوهیت است. و دانشکده ادامه مطالعات لیبرال و حرفه ای گراهام و همچنین دانشکده مهندسی مولکولی Pritzker که اخیراً راه اندازی شده است. این دانشگاه دارای مراکز و مراکز اضافی در لندن ، پاریس ، پکن ، دهلی و هنگ کنگ و همچنین در مرکز شهر شیکاگو است.

 

  • امپریال کالج لندن

یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در لندن است. این کالج منحصراً روی علوم ، فناوری ، پزشکی و تجارت تمرکز دارد. محوطه اصلی این کالج در جنوب کنزینگتون واقع شده است و دارای یک پردیس نوآوری در وایت سیتی ، یک ایستگاه تحقیقاتی در پارک سیلوود و بیمارستان های سراسر لندن است.

 

  • موسسه تکنولوژی فدرال سوئیس

دانشگاه تحقیقاتی عمومی در شهر زوریخ سوئیس است. این مدرسه توسط دولت فدرال سوئیس در سال 1854 با مأموریت اعلام شده برای آموزش مهندسین و دانشمندان تأسیس شده است ، این مدرسه منحصراً روی علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات تمرکز دارد.

 

  • دانشکده کمبریج

کالج کمبریج کالج خصوصی و غیر انتفاعی است که در بوستون ، ماساچوست مستقر است. این برنامه برنامه هایی را برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد در آموزش ، مشاوره ، روانشناسی ، مدیریت ، مدیریت مراقبت های بهداشتی و خدمات انسانی ارائه می دهد. کالج کمبریج مراکز منطقه ای در لارنس ، ماساچوست ، اسپرینگفیلد ، ماساچوست و رانچو کوکامونگا ، کالیفرنیا را اداره می کند.

 


اقامت استرالیا به کمک دوره زبان انگلیسی

مهاجرت به استرالیا.اقامت استرالیا.اسکیل ورکر.تخصص نیروی کاری.ویزای اسکیل ورکر استرالیا.اقامت استرالی...

جشنواره تخفیفات فرشتگان

تخفیف.جشنواره تخفیفات.تخفیف اسفندماه

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و مزایای مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند و مزایای مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت پرستار به عمان

مهاجرت به عمان و مزایای مهاجرت پرستار به عمان

بورسیه تحصیلی استرالیا

انواع بورسیه تحصیلی در استرالیا