×

این متن در مورد نان و غذای سوئد می باشد.

بهترین غذا های سوئدی

با توجه به وسعت زیاد شمال به جنوب سوئد ، تفاوت های منطقه ای بین غذاهای شمال و جنوب سوئد وجود دارد. غذاهای سوئدی را می توان محور محصولات لبنیات کشت شده ، نان های ترد و نرم (اغلب با قند) ، انواع توت ها و میوه های سنگی ، گوشت گاو ، مرغ ، بره ، گوشت خوک ، تخم مرغ و غذاهای دریایی توصیف کرد. سیب زمینی ها غالباً به عنوان یک غذای جانبی سرو می شوند ، که اغلب آنها آب پز می شوند. غذاهای سوئدی انواع زیادی از نان ها به شکل ها و اندازه های مختلف ، تهیه شده از چاودار ، گندم ، جو دو سر ، سفید ، تیره ، ترش و دانه کامل و از جمله پودرهای تخت و ترد دارد. انواع نان شیرین شده زیادی وجود دارد و برخی از آنها از ادویه جات ترشی جات استفاده می کنند. بسیاری از غذاهای گوشتی ، مخصوصاً کباب های گوشتی ، با مربای لینگوبری سرو می شوند. سوپ های میوه ای با ویسکوزیته بالا ، مانند سوپ باسن گل سرخ و سوپ زغال اخته گرم یا سرد سرو می شوند ، نوعی غذاهای سوئدی هستند. کره و مارگارین منابع اصلی چربی هستند ، اگرچه روغن زیتون محبوبیت بیشتری پیدا می کند. سنت شیرینی سوئد دارای انواع نان های مخمر ، کلوچه ها ، بیسکویت ها و کیک ها است. بسیاری از آنها به سبک بسیار شیرین و اغلب با قهوه (فیکا) خورده می شوند.

  • كوتبولار

ظروف مبتنی بر کباب معروف ترین غذای سوئدی است و ارزش آن را دارد که در این کشور امتحان کنید. Köttbullar یک ظرافت گوشت کباب اولین چیزی است که افراد محلی به هر مسافر توصیه می کنند که در اینجا امتحان کند. گوشت گاو و گوشت خوک کاملاً با ترکیبات متنوعی مخلوط می شوند تا کلوچه ها را تشکیل دهند و سپس یک گرنج طعم دار را روی آنها ریخته و سپس با برگهای گشنیز به زیبایی تزئین می شود. انواع همراهان در کنار این موارد سرو می شود که شامل سیب زمینی پوره شده ، ترشی خیار و ترشیجات است.

  • وسوسه جانسون

وسوسه جانسون یک غذای محبوب کریسمس سوئدی است که باعث می شود یک غذای تعطیل راحت باشد. همچنین به Janssons Frestelse معروف است. سیب زمینی ، خرده نان ، پیاز ، خلال و خامه به خوبی با مواد لازم ترکیب شده و سپس پخته می شوند تا خوشمزه ترین غذای سوئدی ، وسوسه جانسون را تشکیل دهند. این غذای پخته شده طعم دهنده ، شبیه به یک پوره سیب زمینی است و نام آن الهام بخش محبوب و مشهور خواننده و موسیقی مشهور اپرا ، پل جانزون است. این یک غذای کلاسیک سوئدی است که یکی از غذاهای مورد نیاز در سوئد است.

  • سورسترومینگ

Surströmming ، همچنین به عنوان ترشی شاه ماهی معروف است ظرفی است که از ماهی های شیرین تهیه شده و همراه با اجزای متنوعی سرو می شود. ترشی هیرینگ به خوبی تزیینی همراه با بسیاری از غذاها و نوشیدنی های سوئدی است. حتی با سیب زمینی پوره و نان به خوبی پیش می رود و گاهی حتی به عنوان گزینه میان وعده های سوئدی نیز صرفه جویی می شود. هیرینگ به طور کلی برای ماهی گوشتی است و ترشی با سس شیرین انجام می شود. این سس شیرین داخل گوشت ماهی می رود و آن را به یک ترکیب باورنکردنی تبدیل می کند. تقریباً در هر رستوران معتبر سوئدی و همچنین در بسیاری از غرفه های مواد غذایی خیابانی که این کشور قرار دارد ، می توانید این غذا را پیدا کنید.

  • نان تست 

Toast Skagen یکی از محبوب ترین غذاهای سوئدی است که در بین دوستداران غذا محبوب است. در بسیاری از رستوران ها به عنوان یک غذای اصلی سرو می شود و مورد علاقه محلی ها و مهاجران قرار می گیرد. بهتر است در طول تابستان به همراه یک نوشیدنی با طراوت سرد لذت ببرید. یک تکه نان را می توان آن را نپزید تا ترد شود و ترکیبی از سس مایونز ، میگو با طعم دار است ، و یک تکه لیمو کاملاً روی آن قرار می گیرد تا جلوه ای از آب دهان به شما ببخشد. به طور کلی به عنوان یک غذای سرد سرو می شود.

  • گوزن شمالی پات

این یک ظرافت کلاسیک سوئدی است که از گوشت گوزن شمالی تهیه می شود. از این پته می توان به چند روش لذت برد ، هم می توان آنرا روی یک تکه نان پخش کرد و هم روی کراکرها. این ظرف ساخته شده از گوشت گوزن شمالی پر از عطر و طعم است و در دهان ذوب می شود. این بافت بسیار خامه ای دارد و کاملاً خوشمزه است. حتی در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی سوئد در خیابان های سوئد فروخته می شود و در بین غیر گیاهخواران محلی بسیار محبوب است.

  • نان دارچین

نان دارچین میان وعده مناسب برای هر مسافر و کاوشگر است. در سوئد به عنوان Kanelbullar مشهور است. این باعث می شود همراهی خوبی با نوشیدنی های گرم در هنگام صبحانه داشته باشید. بهترین بخش این است که این نانهای دارای منشا سوئدی به معنای واقعی کلمه در هر نقطه و سوئد در سوئد یافت می شوند. بسیاری از نانهای طعم دار نیز به فروش می رسند اما بهترین آنها نان های دارچین با طعم قهوه کلاسیک است. این تنقلات شیرین به طور مرتب در هر خانه سوئدی پخته می شود. این نخستین بار به طور سنتی در مهمانی های چای در خانه های مختلف سوئد معرفی شد ، پس از آن به یک میان وعده پر از عطر و طعم محبوب در سراسر جهان تبدیل شده است.


اقامت استرالیا به کمک دوره زبان انگلیسی

مهاجرت به استرالیا.اقامت استرالیا.اسکیل ورکر.تخصص نیروی کاری.ویزای اسکیل ورکر استرالیا.اقامت استرالی...

جشنواره تخفیفات فرشتگان

تخفیف.جشنواره تخفیفات.تخفیف اسفندماه

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و مزایای مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند و مزایای مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت پرستار به عمان

مهاجرت به عمان و مزایای مهاجرت پرستار به عمان

بورسیه تحصیلی استرالیا

انواع بورسیه تحصیلی در استرالیا