×

در این مقاله به بررسی تعدادی از کشورها که از همه نظر برای مهاجرت مناسب است پرداخته ایم...

بهترین کشورهای جهان برای مهاجرت

کانادا
کانادا حدود دو پنجم قاره آمریکای شمالی را در اختیار دارد و این کشور پس از روسیه دومین کشور بزرگ جهان است. کشور کانادا حدود 35.5 میلیون نفر جمعیت دارد و به ده استان تقسیم میشود. بیابانهای گسترده کانادا در شمال قاره آمریکا نقش بزرگی در هویت کانادا ایفا میکند و همچنین اعتبار این کشور در استقبال از مهاجران نقش بسزایی در مهاجرپذیر بودن این کشور دارد.

سوئیس
سوئیس که رسماً فدراسیون سوئیس نامیده می شود ، کشوری کوچک با جمعیتی حدود 8.5 میلیون نفر در اروپای مرکزی است که از 16000 مایل مربع کوه های آلپ ، دریاچه ها و دره ها تشکیل شده است. این کشور یکی از ثروتمندترین کشورها در جهان است و قرن ها به دلیل بی طرفی اش مشهور بوده.

سوئد
این کشور از غرب با نروژ، از شمال شرق با فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با دانمارک همسایه‌ است. و با توده های زمینی یکی از بزرگترین کشورها در اتحادیه اروپا است و حدود 10 میلیون نفر جمعیت دارد. پایتخت آن استکهلم بزرگترین شهر این کشور محسوب میشود.

استرالیا
استرالیا کشور و قاره ایست که توسط اقیانوس های هند و آرام احاطه شده است. شهرهای مهم آن - سیدنی ، ملبورن ، پرت ، آدلاید هستند. پایتخت آن ، کانبرا است و جمعیتی حدود 24.6 میلیون نفر دارد. استرالیا به خاطر خانه اپرای سیدنی ، صخره های بزرگ ، یک بیابان وسیع به نام Outback و گونه های جانوری منحصر به فردی مانند کانگوروها و اردک شناخته شده است.

آلمان
پرجمعیت ترین کشور اتحادیه اروپا با جمعیتی در حدود 82 میلیون نفر ، دارای یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان و با کشورهای اروپای مرکزی هم مرز است. پایتخت آن برلین است.

نروژ
پادشاهی نروژ غربی ترین کشور در شبه جزیره اسکاندیناویست که بیشتر از مناطق کوهستانی تشکیل شده است. تقریباً تمام جمعیت این کشور در جنوب ، پایتخت اسلو ، اطراف آن زندگی می کنند و حدود 5.3 میلیون نفر جمعیت دارد. خط ساحلی نروژ از هزاران مایل تشکیل شده است. نروژی ها فرهنگ دریایی را توسعه داده و در تمام دوره وایکینگ ها فعال بودند و در ایسلند و گرینلند سکونت داشتند.

دانمارک
پایتخت آن کپنهاگ و این کشور دارای جمعیتی در حدود 5.8 میلیون نفر است. دانماک همراه با سوئد و نروژ ، اسکاندیناوی ، یک منطقه فرهنگی در شمال اروپا را تشکیل می دهد.

انگلستان
یک کشور بسیار توسعه یافته با جمعیت 66 میلیون نفر که از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز همسایه است و پایتخت آن لندن است.

ایتالیا
شهرهای تاریخی این کشور ، غذاهای مشهور و زیبایی های جغرافیایی ، آن را به مکانی محبوب برای بیش از 40 میلیون گردشگر در هر سال تبدیل کرده است و دارای دو کشور واتیکان و سن مارینو است. 60 میلیون نفر جمعیت دارد و پایتخت آن شهر رم است.


برترین مقاصد مهاجرت کاری جهان

جدول زیر امتیازات بهترین شهرهای دنیا را نسبت به چند فاکتور بسیار مهم برای مهاجرت کاری نشان میدهد...

مقایسه ایرباس با بوئینگ

A30Plusمطمئناً کاپ طلایی را به عنوان بزرگترین هواپیمای مسافربری در جهان می گیرد...

بهترین شهرهای دانشجویی دنیا کدامند؟

سالانه بهترین مقاصد شهری برای دانشجویان بین المللی رتبه بندی میشوند...

صفر تا صد آزمون آیلتس برای اخذ ویزای تحصیلی

از آنجایی که مخاطبین این مقاله متقاضیان تحصیل در خارج از کشور هستند به بخش های مختلف آزمون آکادمیک آ...

ایرانیها به چه کشورهایی میتوانند بدون ویزا سفر کنند؟

شهروندان ایرانی میتوانند به 12کشور بدون ویزا سفر کنند...

معرفی قدرتمندترین پاسپورت جهان

طبق منابع معتبر امارات متحده عربی عنوان قدرتمندرین پاسپورت جهان در سال 2019 را از آن خود کرد...

معرفی دانشگاههای قدیمی جهان

در این مقاله به بررسی قدیمیترین دانشگاههای دنیا میپردازیم که همچنان پا برجا در زمینه ی تحصیلی خدمات...

بررسی 21 کشور جهان برای حضور زنان در اجتماع

کشورها در سراسر جهان در تعهدات خود نسبت به مساوات در مورد برابری جنسیتی و حقوق زنان تفاوت دارند...

9 شهر پرطرفدار برای تعطیلات کریسمس2020

چند شهر پرطرفدار و بسیار زیبا برای طرفداران سفر در کریسمس...

کشورهای اتحادیه اروپا و EEA

اتحادیه اروپا یک اتحادیه اقتصادی-سیاسی با عضویت 26 کشور است...