×

مناطق زیبای طبیعی در کنار سازه های بدیع انسانی جاذبه های گردشگری بسیاری از نقاط جهان به شمار می رود

بهشت های روی زمین

 Seljavallalaug

استخر طبیعی مناسب برای شنا با آب گرم که در میان تپه‌های پای کوه، در جنوب ایسلند پنهان شده است .

پیانو گراند

پیانو گراند در ایتالیا، یکی از خیره کننده ترین دشت‌ها در قاره اروپاست که در ارتفاع 1220متری قرار دارد و توسط رشته‌کوه‌های زیبا محاصره شده است. درختچه بلوط وحشی، گل نارسیس (نرگس)، سنبل انگوری، لاله‌ی وحشی، هزاران ارکیده و گل کمیابی مانند لاله واژگون و گونه‌های دیگر، ازجمله گیاهان مخصوصی هستند که در این دشت می‌رویند.


گویانا

می‌توان گفت تنها منطقه‌ای است که در این جنگل بارانی و در جهان، بکر و دست‌نخورده باقی‌مانده، زیرا هیچ جاده‌ای برای دسترسی به آن وجود ندارد. آبشار کایتور نیز که در این جنگل وجود دارد، یکی از مواردی است که به هیچ عنوان نمی‌توانید از آن چشم بردارید.

karst mountains

یکی از مناظر جالب و سحر‌آمیز در جهان در جنوب چین واقع شده، این کوه‌های جادویی، شبیه به یک نقاشی و اثری خلاقانه هستند.

 

ایسلا د پروویدنسیا (Isla de Providencia)

جزیره‌ای کوچک و شاعرانه در کارائیب، که توسط دریای هفت رنگ احاطه شده است. دسترسی به آن سخت و تقریبا می‌توان گفت منطقه‌ای توریستی نیست. شبیه به یک شایعه است، اما گفته می‌شود که گنج هنری مورگان، دزدان دریایی در این منطقه‌ی کوچک مدفون شده است.

شانگری-لا

شانگری-لا در اصل استعاره‌ای ادبی و نام آرمان‌شهری خیالی در تبت است. برای اولین بار، جیمز هیلتون، نویسنده بریتانیایی در سال ۱۹۳۳ در رمان «افق گمشده» از این نام استفاده کرد. این منطقه‌ی زیبا، بسیار الهام‌بخش است. هرچند گاهی اوقات ونیز شرق هم نامیده می‌شود، شانگری‌-لا توانسته گردشگران زیادی را مجذوب زیبایی خود کند.

 

گرینلند iceland greenland

گرینلند که به معنای سرزمین سبز است. بزرگ‌ترین جزیره جهان که حدود ۵۶ هزار نفر جمعیت دارد. این سرزمین پهناور مسکونی بوده و دارای کوهستانی زیبا، دره‌ای با آب آبی رنگ و روز‌های طولانی در تابستان است.

 

تریستان دا کانها (Tristan da Cunha)

  این جزیره، دور‌ترین محل سکونت در جهان است،و حدودا 266 نفر، جدا از دور بودن این منطقه، آن را خانه می‌نامند. حتی دارای یک زمین گلف و مکانی برای تفریح است.

 

والبرسویک (Walberswick)، سوفلک (Suffolk)، بریتانیا

زمانی که به این خط ساحلی قدم می‌گذارید، به شدت دلتنگ دوران کودکی خود خواهید شد. سوفلک، دارای کلبه‌های ساحلی رنگارنگ، فانوس‌های زیبا و اسکله‌ای خوش‌منظره است. نقطه‌ای آرام و بی‌نظیر در میان تپه‌های شنی که با خوردن ماهی شور و چیپس، کامل می‌شود.

 

کوئینستاون (Queenstown)، نیوزیلند

 چشم‌اندازی که از بالای کوه دیده می‌شود، همراه با یخچال‌های طبیعی، دریاچه‌ها و معدود مردمانی که در این منطقه زندگی می‌کنند، واقعا بی‌نظیر است.

 

ناماکوآلند (Namaqualand)، آفریقای جنوبی، نامیبیا

این بیابان بایر که توسط کوه‌هایی به رنگ بنفش احاطه شده، در طول سال، خشک و بی‌روح است، اما با آمدن بهار، به بهشتی تبدیل می‌شود که هزاران گل رنگارنگ در دره‌ی آن شکوفا شده است.

 

ماسال ایران

ماسال یا همان بهشت گم شده گیلان، منطقه ای سر سبز و دارای جنگل های جذاب و دیدنی می باشد که دیدن این منطقه هر بار لذت بخش تر از بار قبل می باشد.

 

روستای فیلبند (بهشت مازندران)

از مرتفع ترین ییلاق های استان مازندران، روستای فیلبند است که در جنوب بابل در بخش بندپی غربی واقع شده است. ارتفاع این ییلاق رویایی بیش از 2300 متر از سطح دریا می باشد و در بیشتر مواقع ابرها زیر پای شما قرار دارد. در فصل بهار و پاییز اگر شما خوش‌شانس باشید امکان اینکه در یک نیم روز بیشتر پدیده های جوی از قبیل ابر و مه و باران و برف و تگرگ و ناگهان رنگین کمان و هوای آفتابی را ببینید دور از انتظار نیست.


اقامت استرالیا به کمک دوره زبان انگلیسی

مهاجرت به استرالیا.اقامت استرالیا.اسکیل ورکر.تخصص نیروی کاری.ویزای اسکیل ورکر استرالیا.اقامت استرالی...

جشنواره تخفیفات فرشتگان

تخفیف.جشنواره تخفیفات.تخفیف اسفندماه

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و مزایای مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند و مزایای مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت پرستار به عمان

مهاجرت به عمان و مزایای مهاجرت پرستار به عمان

بورسیه تحصیلی استرالیا

انواع بورسیه تحصیلی در استرالیا