×

تحصیل ارزان در کشور کانادا 97 | تحصیل ارزان در کشور کانادا | تحصیل در کشور کانادا | تحصیل | ارزان | تحصیل ارزان | کشور کانادا

تحصیل ارزان در کشور کانادا 97 | تحصیل ارزان در کشور کانادا | تحصیل در کشور کانادا

تحصیل ارزان در کشور کانادا 97

اگر میخواهید تحصیل ارزان در کشور کانادا را انتخاب کنید پس اجازه دهید قبل از آن طیف وسیعی از تجربیات فرهنگی و طبیعی اکثر دانش آموزان و دانشجویانی که سالیان قبل تحصیل ارزان در کشور کانادا را انتخاب کرده اند شرح دهم. این کشور چند فرهنگی است و شهرهای معروفی از قبیل تورنتو،مونترال، وونکور و کبک را در خود دارد که مدارس و دانشگاه ها و کالج های معتبری در این 4 شهر بزرگ قرار دارد.

متقاضیان تحصیل ارزان در کشور کانادا لازم است بدانند که کشور کانادا به خاطر زیبایی طبیعتش سبب شده است که نیمی از شمال قاره آمریکای شمالی را به خود اختصاص دهد و دارای ثروت های طبیعی از قبیل: جنگل ها، دریاچه ها و کوه ها میباشد و همچنین تنوع چند فرهنگی را نیز دارا میباشد. علاقه مندان به تحصیل ارزان در کشور کانادا باید بدانند که این کشور دارای دو زبان رسمی است و دولت این کشور به طور همزمان از زبان انگلیسی و فرانسوی استفاده میکند. همچنین پر جمعیت بودن این کشور نیز در دنیا شناخته شده میباشد. برای متقاضیان تحصیل ارزان در کشور کانادا ذکر این نکته ضروری است که فصل زمستان بسیار سردی هم در این کشور شاهد خواهید بود به طوری که در برخی مناطق برف تا نیمی از سال زمین را میپوشاند طوری که بعید میرسد شما بتوانید مدرسه یا دانشگاه خود را پیدا کنید!

دانشگاه های برتر کانادا را برای تحصیل ارزان در کشور کانادا بشناسید

کشور کانادا دارای جایگاه خوبی در زمینه اهداف پیشرو در جهان است و سالانه دانشجویان و دانش آموزان زیادی از سرتاسر دنیا برای تحصیل ارزان در کشور کانادا تقاضای خود را ارسال میکنند. استان های محبوب کشور کانادا برای دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل ارزان در کشور کانادا را دارند عبارتند از: انتاریو، بریتیش کلمبیا و کبک که یکی از مهم ترین بخش های کشور کانادا میباشند.

برای کسانی که به دنبال تحصیل ارزان در کشور کانادا میباشند باید بدانند که دانشگاه های کشور کانادا نخبه های جهان را در خود پرورش میدهد و یکی از کشورهای توسعه یافته جهان میباشد. درخواست تحصیل ارزان در کشور کانادا میتواند یک گزینه جذاب برای دانش آموزان و دانشجویان علاقه مند باشد. در مجموع 26 دانشگاه کشور کانادا در رتبه بندی جهانی برترین دانشگاه QS 2019 نشان میدهد که سه تا از دانشگاه های این کشور در بین 50 کشور جزو برترین دانشگاه ها در جهان قرار دارند و 11 دانشگاه دیگر نیز در رتبه 300 قرار دارند.

دو مقام برتر را دانشگاه تورنتو (28) و دانشگاه مک گیل (33) کسب کرده اند که به ترتیب در تورنتو و مونترال دو شهر بزرگ کشور کانادا واقع شده اند. دانشگاه آلبرتا، دانشگاه مکمستر، دانشگاه مونترال، دانشگاه واترلو و دانشگاه غربی از دیگر دانشگاه های معروف کشور کانادا هستند که هر ساله متقاضیان تحصیل ارزان در کشور کانادا این دانشگاه ها را برای تحصیل خود انتخاب مینمایند.

تحصیلات عالی در کانادا با انتخاب تحصیل ارزان در کشور کانادا

مدرک کارشناسی در کشور کانادا میتواند به مدت سه یا چهار سال به اتمام برسد. مدرک کارشناسی ارشد بین یک تا سه سال به پایان میرسد و البته همه ی اینها بسته به نوع مدرک میتواند متغیر باشد. انواع ارائه دهندگان تحصیلات عالی در کشور کانادا عبارتند از: دانشگاه های تحقیقات که هر دو دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد را دارا میباشد، کالج های محلی و هنرهای کاربردی یا مدارس علمی کاربردی که گواهینامه ها، دیپلم ها، مدارک تحصیلی و مدرک لیسانس را ارائه میدهند.

همانگونه که دانشگاه های کشور کانادا در اختیار دولت های والیتی قرار میگیرند تفاوت های کمی در نحوه انجام تحصیلات در دانشگاه های آن نیز وجود دارد. به طور خاص کبک دوره های تحصیلی متفاوتی نسبت به جاهای دیگر دارد. به عنوان مثال، دانش آموزان سال اول دبیرستان را به پایان رسانده و باید یک دوره اجباری پیش دانشگاهی عمومی و کالج حرفه ای CEGEP)) را بگذرانند.


رده بندی دانشگاه های کانادا

این متن در مورد دانشگاه های کانادا توضیح می دهد.

اصطلاحات مورد استفاده در پذیرش دانشجو

جهت اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی برای یک دانشگاه شما با اصطلاحاتی روبرو میشوید که در این مقاله به آنه...

دبیرستان Royal Crown در تورنتو

Royal Crown Academic یک دبیرستان خصوصی در تورنتو ، کانادا است...

معرفی دانشگاه کنکوردیا

دانشگاه کنکوردیا دارای 22 واحد تحقیقاتی است مانند: شبیه ساز پرواز ، آزمایشگاههای هیدرولیک و ماشین آل...

پذیرش در دانشگاه کنکوردیا در کانادا

جهت پذیرش در دانشگاه دولتی کنکوردیا واقع در مونترال کشور کانادا ...

شرایط کار در زمان تحصیل در کانادا

با انجام کار پاره وقت دانشجویی در کانادا تجربه کاری کسب کنید و هزینه های خود را تأمین کنید...

دستیار دندانپزشکی در کانادا

حقوقِ دستیار دندانپزشک سالانه بین 32106 دلار تا 43359 دلار می باشد...

نحوه در خواست برای کالج های آنتاریو

به عنوان یک متقاضی بین المللی ، مهم است که برای اطمینان از پردازش به موقع برنامه خود توسط کالج ، یک...

هزینه تحصیل در کانادا

بطور کلی میتوان هزینه های زندگی دانشجویی در کانادا تقریبا 34000 دلار است...

دانشگاه UNBC کانادا

UNBC یکی از بهترین دانشگاه های کوچک کانادا است که در منظره دیدنی و شمالی کلمبیای شمالی واقع شده است.