×

تحصیل ارزان در کشور کانادا 99 | تحصیل ارزان در کشور کانادا | تحصیل ارزان در کشور کانادا 1399 | تحصیل ارزان | کشور کانادا | تحصیل | ارزان | کانادا | 99 | 1399

تحصیل ارزان در کشور کانادا 99 | تحصیل ارزان در کشور کانادا | تحصیل ارزان در کشور کانادا 1399

آشنایی با دانشگاه های برتر در کشور کانادا در 2019

برای علاقه مندان به تحصیل ارزان در کشور کانادا معرفی برترین دانشگاههای جهان ضروری است. از بین این دانشگاه ها 26 دانشگاه در کشور کانادا میباشد که در رتبه بندی های برترین دانشگاه های جهانی QS در 2019 انتخاب شده اند. در ادامه برای علاقه مندان به تحصیل ارزان در کشور کانادا 10 دانشگاه برتر کشور کانادا را که در رتبه بندی سال جاری انتخاب شده اند نام میبریم و توضیح کوتاهی در مورد عملکرد و تاریخچه این دانشگاه ها برای متقاضیان تحصیل ارزان در کشور کانادا بیان میکنیم.

10. دانشگاه کوئین (Queen's University)

دانشگاه کوئین واقع در کینگستون انتاریو به عنوان رتبه دهم در بین دانشگاههای برتر کشور کانادا انتخاب شده است و در سال جاری در رتبه ی 239 جهانی قرار گرفته است. دانشگاه کوئین یکی از قدیمی ترین دانشگاه های کشور کانادا است که تاسیس آن در 1841 بوده است و علاقه مندان به تحصیل ارزان در کشور کانادا میتوانند برای تحصیل ارزان در این دانشگاه اقدام نمایند.

9. دانشگاه کلگری (University of Calgary)

علاقه مندان به تحصیل ارزان در کشور کانادا باید بدانند که دانشگاه کلگری در 2019 در جایگاه 229 در جهان انتخاب شده است و دارای 5 محوطه دانشگاهی است. همچنین یک پردیس دانشگاهی در دوحه قطر نیز در 2007 افتتاح شد که بر آموزش رشته پرستاری تمرکز دارد و علاقه مندان به رشته ی پرستاری میتوانند زمان تحصیل ارزان در کشور کانادا دانشگاه کلگری را برای تحصیلات خود انتخاب نمایند.

8. دانشگاه وسترن (Western University)

دانشگاه وسترن در شهر انتاریو واقع شده است و در 2019 در جایگاه 214 جهانی قرار گرفته است و بهترین رتبه را از اعضای هیات علمی بین المللی گرفته است که رتبه 62 در جهان است. متقاضیان تحصیل ارزان در کشور کانادا میتوانند این دانشگاه را هنگام تحصیل خود انتخاب کنند.

7. دانشگاه واترلو (University of Waterloo)

دانشگاه واترلو در 2019 رتبه 163 را در جهان به خود اختصاص داده است. این دانشگاه در 1956 تاسیس شد و یکی از دانشگاههای برتر کشور کانادا میباشد و علاقه مندان زیادی را برای تحصیل ارزان در کشور کانادا به خود جلب کرده است.

6. دانشگاه مونترال (Université de Montréal)

دانشگاه مونترال در 1878 تاسیس شده است و رتبه 6-5 را در میان دانشگاههای برتر کانادا دارد و رتبه 149 برترین دانشگاه های جهان را دارد که میتواند یکی از گزینه های انتخاب دانشجویان برای تحصیل ارزان در کشور کانادا باشد.

5. دانشگاه مك مستر (McMaster University)

دانشگاه مک مستر در همیلتون انتاریو واقع شده است و در جایگاه 146 جهان در 2019 قرار گرفته است و پنجمین دانشگاه برتر در کشور کانادا نیز میباشد و به ویژه مدرسه پزشکی آن بسیار معروف است و از بین متقاضیان تحصیل ارزان در کشور کانادا آن دسته از افرادی که به رشته پزشکی علاقه دارند میتوانند این دانشگاه را هنگام تحصیل خود انتخاب کنند.

4. دانشگاه آلبرتا (University of Alberta)

رتبه دانشگاه آلبرتا در سال گذشته کمی پایین تر بوده است اما با این حال چهارمین دانشگاه معروف کشور کانادا است. دانشگاه آلبرتا 109 ساله است و در شهر ادمونتون قرار دارد و هرساله دانشجویان زیادی برای تحصیل ارزان در کشور کانادا زمان تحصیل خود این دانشگاه را انتخاب میکنند.

3. دانشگاه بریتیش کلمبیا (University of British Columbia)

دانشگاه بریتیش کلمبیا در ونکوور و کلونا واقع شده است و برنده ی هشت جایزه نوبل و 71 بورسیه رودز میباشد و یکی از انتخاب های ایده آل علاقه مندان به تحصیل ارزان در کشور کانادا میباشد.

2. دانشگاه مک گیل (McGill University)

دانشگاه مک گیل در سال جاری رتبه 33 را در جهان از آن خود کرده است و فقط پنج رتبه کمتر از دانشگاه تورنتو است. دانشگاه مک گیل بهترین رتبه را در بین دانشجویان بین المللی که برای تحصیل ارزان در کشور کانادا اقدام کرده بودند را به خود اختصاص داده است و رتبه 10 بالاترین امتیازی است که دانشجویان از بین 150 کشور جهان آن را انتخاب کرده اند.

1. دانشگاه تورنتو (University of Toronto)

دانشگاه تورنتو جایگاه اول را در میان دانشگاه های برتر کشور کانادا دارد و در سال جاری در جایگاه 8 جهان قرار گرفته است. این بهترین رتبه برای اعتبار علمی آن است (18 در جهان) و همچنین رتبه 50 را برای شهرت خود در میان دانشجویان تحصیلات تکمیلی کسب کرده است و انتخاب اول محصلان علاقه مند به تحصیل ارزان در کشور کانادا میباشد.

افزودن نظر