×

‎علیرغم این‌که کشور کانادا جزو چند کشور با سطح بالای آموزشی است ولی هزینه‌های تحصیلی و زندگی در آن ضمن امتیاز اخذ اقامت پس از تحصیل، به شکل قابل توجهی از سایر کشور‌ها پایین‌تر است. سیستم مهاجرتی کانادا تمایل زیادی برای جذب و آموزش مهاجرین از سنین بسیار پایین دارد، لذا امکان اخذ پذیرش مدارس در این کشور بالاتر است.

تحصیل در مدارس کانادا

تحصیل در مدارس کانادا


علیرغم این‌که کشور کانادا جزو چند کشور با سطح بالای آموزشی است ولی هزینه‌های تحصیلی و زندگی در آن ضمن امتیاز اخذ اقامت پس از تحصیل، به شکل قابل توجهی از سایر کشور‌ها پایین‌تر است. سیستم مهاجرتی کانادا تمایل زیادی برای جذب و آموزش مهاجرین از سنین بسیار پایین دارد، لذا امکان اخذ پذیرش مدارس در این کشور بالاتر است.
‎بنابراین اگر استعداد و تحصیل فرزندتان برای شما اهمیت دارد و آنها را در مدارس غیرانتفاعی ثبت نام می‌کنید، با یک مشاوره خوب، می‌توانید گامی مناسب با شرایط و در راستای اهداف فرزند خود برداشته و آن‌ها را وارد یکی از مدارس کانادا در هر مقطع تحصیلی کنید تا بتواند استعداد و علایق خود را در آنجا به شکل درستی توسط متخصصین آموزشی و تحصیلی کشف و پرورش دهد.
‎این دانش آموزان پس از تکمیل تحصیلات آکادمیک خود، می‌توانند براحتی برای اخذ اقامت کانادا اقدام کنند. والدین دانش‌آموزانی که تمایل به بازدید شرایط تحصیل و مدرسه فرزند خود دارند نیز می‌توانند با یک زمانبندی خوب، موفق به اخذ ویزا شده و فرزند خود را همراهی کنند. این ویزا، ویزای ۵ ساله مالتیپل بوده و این امکان را فراهم می‌کند تا والدین بتوانند در فواصل مختلف به کانادا سفر کنند.

 


جهت اخذ مشاوره رایگان با متخصصین در این زمینه، با ما در تماس باشید.

02126232819
02175035000
09907332834
E-Mail: info@angelflight.ir

افزودن نظر