×

تحصیل ارزان در کشور کانادا | تحصیل در کشور کانادا | تحصیل در کانادا  | تحصیل | ارزان | تحصیل ارزان | کشور کانادا

تحصیل ارزان در کشور کانادا | تحصیل در کشور کانادا | تحصیل در کانادا

تحصیل ارزان در کشور کانادا

چرا دانش آموزان و دانشجویان تحصیل در کانادا را انتخاب میکنند؟

این مقاله برای علاقه مندان به تحصیل ارزان در کشور کانادا نوشته است پس خواندن آن خالی از لطف نیست. متقاضیان تحصیل ارزان در کشور کانادا باید بدانند که شهرت آموزشی کشور کانادا براساس کیفیت و برتری در تمام بخش های آموزش و پرورش از دبستان تا مراتب بالای دانشگاهی شناخته شده است و مدارک کشور کانادا در سراسر جهان ارزشمند است و شاید به همین دلیل است که دانش آموزان و دانشجویان بسیاری علاقه مند به تحصیل در کشور کانادا میباشند. مربیان بین المللی نیز اغلب کشور کانادا را برای همکاری و مشارکت های پژوهشی خود انتخاب میکنند. دلایل این انتخاب ها عبارتند از:

  • آکادمی دانش آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطهK-12) ) در کشور کانادا به طور مداوم جزو پنج آکادمی برتر در زمینه های ادبیات، ریاضیات و علوم در سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) برنامه های ارزیابی دانش آموزان بین المللی رتبه بندی شده اند. دانش آموزان بین المللی که علاقه مند به تحصیل ارزان در کشور کانادا هستند میتوانند از محیط های حمایتی با تمرکز بر یادگیری دانش آموزان نیز بهره مند شوند.

  • لازم است دانشجویان علاقه مند به تحصیل ارزان در کشور کانادا بدانند که دانشگاه های کشور کانادا جزو بهترین دانشگاه ها در جهان میباشد و در این زمان تحصیل ارزان در کشور کانادا امری طبیعی شده است. در سال 2017، 4 دانشگاه برتر کشور کانادا در رتبه بندی 100 دانشگاه برتر جهان وجود داشتند.

  • دانشگاه های کشور کانادا با بیش از 5000 دانشگاه برتر جهان قرارداد همکاری بین المللی فعال دارند که این خود میتواند یکی از دلایل تحصیل ارزان در کشور کانادا باشد.

  • کالج ها، پلی تکنیک ها و CEGEP های کشور کانادا برنامه های تمرینی حرفه ای را با سطوح بالایی از تحقیقات کاربردی جهت حل مشکلات صنعت ارائه میدهند و بیش از 95٪ فارغ التحصیلان کالج های کشور کانادا شش ماه پس از فارغ التحصیلی در رشته تحصیلی خود مشغول به کار میشوند و یکی از دلایل بسیار مهم برای انتخاب تحصیل ارزان در کشور کانادا همین مورد است.

  • مدارس زبان در کشور کانادا رهبران آموزش زبان در همه سطوح هستند و علاقه مندان به تحصیل ارزان در کشور کانادا میتوانند زبان خود را در این دوره تحصیلی تقویت کنند. متقاضیان تحصیل ارزان در کشور کانادا  بدانند که برنامه های متنوعی برای زبان انگلیسی و فرانسوی برای تحصیلات بیشتر در کشور کانادا و همچنین برنامه های شخصی یا آمادگی کسب و کار تجاری را نیز در این مدارس ارائه داده میشود.

درخواست مجوز تحصیل ارزان در کشور کانادا

هنگامی که شما برای تحصیل ارزان در کشور کانادا پذیرفته شدید اگر برای 6 ماه یا کمتر تصمیم به رفتن به کشور کانادا را داشته باشید و شهروند مکزیک باشید یا دارای اخذ ویزای شینگن سینگل باشید میتوانید به تحصیل ارزان در کشور کانادا بپردازید. اما اگر شما قصد دارید برای بیش از 6 ماه برای تحصیل ارزان در کشور کانادا اقدام کنید باید برای مجوز تحصیل در کانادا درخواست دهید.


رده بندی دانشگاه های کانادا

این متن در مورد دانشگاه های کانادا توضیح می دهد.

اصطلاحات مورد استفاده در پذیرش دانشجو

جهت اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی برای یک دانشگاه شما با اصطلاحاتی روبرو میشوید که در این مقاله به آنه...

دبیرستان Royal Crown در تورنتو

Royal Crown Academic یک دبیرستان خصوصی در تورنتو ، کانادا است...

معرفی دانشگاه کنکوردیا

دانشگاه کنکوردیا دارای 22 واحد تحقیقاتی است مانند: شبیه ساز پرواز ، آزمایشگاههای هیدرولیک و ماشین آل...

پذیرش در دانشگاه کنکوردیا در کانادا

جهت پذیرش در دانشگاه دولتی کنکوردیا واقع در مونترال کشور کانادا ...

شرایط کار در زمان تحصیل در کانادا

با انجام کار پاره وقت دانشجویی در کانادا تجربه کاری کسب کنید و هزینه های خود را تأمین کنید...

دستیار دندانپزشکی در کانادا

حقوقِ دستیار دندانپزشک سالانه بین 32106 دلار تا 43359 دلار می باشد...

نحوه در خواست برای کالج های آنتاریو

به عنوان یک متقاضی بین المللی ، مهم است که برای اطمینان از پردازش به موقع برنامه خود توسط کالج ، یک...

هزینه تحصیل در کانادا

بطور کلی میتوان هزینه های زندگی دانشجویی در کانادا تقریبا 34000 دلار است...

دانشگاه UNBC کانادا

UNBC یکی از بهترین دانشگاه های کوچک کانادا است که در منظره دیدنی و شمالی کلمبیای شمالی واقع شده است.