کنسرت علیرضا طلیسچی در استانبول 16 خرداد
×

مراحل تحصیل | تحصیل در کشور کانادا |کشور کانادا | تحصیل در کشور کانادا به راحتی | مراحل تحصیل در کشور کانادا

تحصیل در کشور کانادا | مراحل تحصیل در کشور کانادا

تحصیل در کشور کانادا | تحصیل در کشور کانادا به راحتی | مراحل تحصیل در کشور کانادا

10 گام آسان برای تحصیل در کشور کانادا

به منظور تحصیل در کشور کانادا شما نیاز به شرایط لازم به همراه زمان بندی مناسب دارید. تحصیل در کشور کانادا که یکی از بهترین مکان های جهان است می تواند متناسب با شیوه زندگی و برنامه بودجه ی دانشجویان متقاضی باشد، دانشجویان از سراسر دنیا می توانند برای اخذ پذیرش در دانشگاه های کشور کانادا اقدام نمایند. برای افرادی که قصد تحصیل در کشور کانادا را دارند لازم است این نکته رو متذکر شوم که هزینه زندگی و هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی در کشور کانادا کمتر از سایر کشورهایی است که در ایالت متحده آمریکا قرار دارد. قابل توجه متقاضیان تحصیل در کشور کانادا این را نیز بگویم که یک مدرک تحصیلی از دانشگاه کانادا در سراسر جهان دارای ارزش است. شما به عنوان یک دانشجو که برای تحصیل در کشور کانادا اقدام فرمودید باید بدانید که شما با تحصیل در کشور کانادا سبک زندگی دانشگاهی هیجان انگیزی را با کلاس های تکنولوژی جهانی و امکانات مدرن تجربه خواهید کرد. همچنین تحصیلات عالی در کشور کانادا ساده ترین راه برای دریافت اقامت دائمی برای دانشجویانی است که قصد تحصیل در کشور کانادا را دارند.

 

مراحل تحصیل در کشور کانادا

 

گام 1: گزینه های خود را برای تحصیل در کشور کانادا بررسی کنید

این یک حرکت حیاتی در سفر حرفه ای شما برای تحصیل در کشور کانادا است. برای اینکه واقع بین و انعطاف پذیر باشید باید به هدف آموزش عالی خود تمرکز داشته باشید و برای رشته ای که برای تحصیل در کشور کانادا انتخاب می کنید، جایی که میخواهید برای زندگی و تحصیل در کشور کانادا انتخاب کنید،هزینه کلی تحصیل در کشور کانادا، فرصتهای مختلف و نوع تجربیات آموزشی برای تحصیل در کشور کانادا، اجتماع و فرهنگی را که برای تحصیل در کشور کانادا می خواهید تصمیم گیری کنید.

 

گام 2: دانشگاه خود را برای تحصیل در کشور کانادا انتخاب کنید

دانشگاه های متعدد و دوره های مختلفی برای تحصیل در کشور کانادا وجود دارد. تعدادی از دانشگاه ها را انتخاب کنید (حدود 10 دانشگاه را برای تحصیل در کشور کانادا باید انتخاب کنید) و برنامه های تحصیلی که مطابق با نیازتان است انتخاب و درخواست کنید.

 

گام 3: آماده شدن برای ورود به دانشگاه و تحصیل در کشور کانادا

آماده شدن برای آزمونهای استاندارد مانند TOEFL / GRE / GMAT / IELTS وغیره براساس الزامات دانشگاهها و کالج ها. قبل از انجام این آزمون ها باید ثبت نام کنید. درحالیکه برای آزمون ها درخواست میکنید باید قبل از زمان آزمون ها درصورتیکه مجددا آزمون را انجام می دهید برنامه ریزی کنید. آزمایشات باید قبل از سپتامبر (شهریور) انجام شود.

 

گام 4 : برنامه ریزی مالی برای تحصیل در کشور کانادا

قبل از رفتن به کشور کانادا این اطمینان را حاصل کنید که پول کافی برای کل مدت زمان اقامت شما برای تحصیل در کشور کانادا به همراه محل اقامت، سفر محلی، غذا، لباس و سایر هزینه های متفرقه را دارید. خود را برای تحصیل در کشور کانادا آماده کنید- صرفه جویی در هزینه های شخصی، وام های تحصیلی، بورس تحصیلی یا کمک هزینه تحصیلی برای تحصیل در کشور کانادا را بگیرید.

 

گام 5 :درخواست دانشگاه برای تحصیل در کشور کانادا

برای پذیرش در دانشگاه های کانادا به طور مستقیم با هر دانشگاه تماس بگیرید یعنی برای تحصیل در کشور کانادا باید با دانشگاه هایی که مدنظرتان است در ارتباط باشید زیرا هر دانشگاه در کشور کانادا دارای شرایط پذیرش مخصوص به خود است. تمامی اسناد لازم هر دانشگاه را برای ارسال درخواست آماده کنید. برنامه ها را قبل از مهلت مقدماتی برای تحصیل در کشور کانادا آماده و آنها را ارسال کنید.

 

گام 6 : تایید پذیرش برای تحصیل در کشور کانادا

هنگامی که نامه های پذیرش یا i20خود را از دانشگاه هایی که درخواست داده اید دریافت می کنید تصمیم بگیرید که کدام یک از دانشگاه هایی را که برای تحصیل در کشور کانادا می خواهید انتخاب کنید و دانشگاه هایی را که نامه های پذیرشتان را برایشان ارسال کرده اید از تصمیمتان مطلع سازید و سپرده های غیرقابل برگشت خود را برای آن دانشگاهی که قصد تحصیل در کشور کانادا دارید پرداخت و مجوز خود را تایید کنید.

 

گام 7: گزینه مربوط به اقامت خود را برای تحصیل در کشور کانادا انتخاب کنید

گزینه های اقامت خود را برای تحصیل در کشور کانادا انتخاب کنید. با دوستان، خویشاوندان و آشنایان خود که در شهر شما زندگی می کنند صحبت کنید و درخواست و اقامت خود را تایید کنید.

 

گام 8: اخذ ویزای دانشجویی برای تحصیل در کشور کانادا

بعد از تمام شدن اخذ پذیرش در دانشگاه های کشور کانادا ، می توانید اخذ ویزای دانشجویی خود را درخواست بدهید. قبل از رفتن به کنسولگری تمام مقالات خود را به ترتیب دریافت کنید. این می تواند ایده ی خوبی باشه که با دانشجویانی که قبلا برای اخذ ویزای دانشجویی اقدام کرده اند ارتباط برقرار کنید و از تجربه و راهنمایی های ارزشمندشان استفاده کنید.

 

گام 9: آماده شدن برای عزیمت برای تحصیل در کشور کانادا

شما تقریبا برای تحصیل در کشور کانادا آماده شده اید. تصمیم گیری و آماده سازی برای همه ی چیزهایی که لازم دارید مانند: اسناد، بلیط های هواپیمایی، بیمه، مسکن، هزینه دانشگاه، امور مالی، هزینه، بستن چمدان و غیره را آماده کنید.

 

گام 10: پشتیبانی به صورت مستمر برای تحصیل در کشور کانادا

یکی از مهمترین بخش ها برای تحصیل در کشور کانادا این بخش است که باید با دانشگاه ها و مشاوران دانشجویی بین المللی در اتخاب دانشگاه خود صحبت کنید.به آنها در مورد جزئیات سفر خود اطلاعاتی دهید طوری که آنها بتوانند برای استقبال شما به فرودگاه افرادی را بفرستند، این کار باعث میشود که انتقال شما از فرودگاه به دانشگاه راحت تر باشد.موفق باشید!


رده بندی دانشگاه های کانادا

این متن در مورد دانشگاه های کانادا توضیح می دهد.

اصطلاحات مورد استفاده در پذیرش دانشجو

جهت اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی برای یک دانشگاه شما با اصطلاحاتی روبرو میشوید که در این مقاله به آنه...

دبیرستان Royal Crown در تورنتو

Royal Crown Academic یک دبیرستان خصوصی در تورنتو ، کانادا است...

معرفی دانشگاه کنکوردیا

دانشگاه کنکوردیا دارای 22 واحد تحقیقاتی است مانند: شبیه ساز پرواز ، آزمایشگاههای هیدرولیک و ماشین آل...

پذیرش در دانشگاه کنکوردیا در کانادا

جهت پذیرش در دانشگاه دولتی کنکوردیا واقع در مونترال کشور کانادا ...

شرایط کار در زمان تحصیل در کانادا

با انجام کار پاره وقت دانشجویی در کانادا تجربه کاری کسب کنید و هزینه های خود را تأمین کنید...

دستیار دندانپزشکی در کانادا

حقوقِ دستیار دندانپزشک سالانه بین 32106 دلار تا 43359 دلار می باشد...

نحوه در خواست برای کالج های آنتاریو

به عنوان یک متقاضی بین المللی ، مهم است که برای اطمینان از پردازش به موقع برنامه خود توسط کالج ، یک...

هزینه تحصیل در کانادا

بطور کلی میتوان هزینه های زندگی دانشجویی در کانادا تقریبا 34000 دلار است...

دانشگاه UNBC کانادا

UNBC یکی از بهترین دانشگاه های کوچک کانادا است که در منظره دیدنی و شمالی کلمبیای شمالی واقع شده است.