×

مراحل تحصیل | تحصیل در کشور کانادا |کشور کانادا | تحصیل در کشور کانادا به راحتی | مراحل تحصیل در کشور کانادا

تحصیل در کشور کانادا | مراحل تحصیل در کشور کانادا

تحصیل در کشور کانادا | تحصیل در کشور کانادا به راحتی | مراحل تحصیل در کشور کانادا

10 گام آسان برای تحصیل در کشور کانادا

به منظور تحصیل در کشور کانادا شما نیاز به شرایط لازم به همراه زمان بندی مناسب دارید. تحصیل در کشور کانادا که یکی از بهترین مکان های جهان است می تواند متناسب با شیوه زندگی و برنامه بودجه ی دانشجویان متقاضی باشد، دانشجویان از سراسر دنیا می توانند برای اخذ پذیرش در دانشگاه های کشور کانادا اقدام نمایند. برای افرادی که قصد تحصیل در کشور کانادا را دارند لازم است این نکته رو متذکر شوم که هزینه زندگی و هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی در کشور کانادا کمتر از سایر کشورهایی است که در ایالت متحده آمریکا قرار دارد. قابل توجه متقاضیان تحصیل در کشور کانادا این را نیز بگویم که یک مدرک تحصیلی از دانشگاه کانادا در سراسر جهان دارای ارزش است. شما به عنوان یک دانشجو که برای تحصیل در کشور کانادا اقدام فرمودید باید بدانید که شما با تحصیل در کشور کانادا سبک زندگی دانشگاهی هیجان انگیزی را با کلاس های تکنولوژی جهانی و امکانات مدرن تجربه خواهید کرد. همچنین تحصیلات عالی در کشور کانادا ساده ترین راه برای دریافت اقامت دائمی برای دانشجویانی است که قصد تحصیل در کشور کانادا را دارند.

 

مراحل تحصیل در کشور کانادا

 

گام 1: گزینه های خود را برای تحصیل در کشور کانادا بررسی کنید

این یک حرکت حیاتی در سفر حرفه ای شما برای تحصیل در کشور کانادا است. برای اینکه واقع بین و انعطاف پذیر باشید باید به هدف آموزش عالی خود تمرکز داشته باشید و برای رشته ای که برای تحصیل در کشور کانادا انتخاب می کنید، جایی که میخواهید برای زندگی و تحصیل در کشور کانادا انتخاب کنید،هزینه کلی تحصیل در کشور کانادا، فرصتهای مختلف و نوع تجربیات آموزشی برای تحصیل در کشور کانادا، اجتماع و فرهنگی را که برای تحصیل در کشور کانادا می خواهید تصمیم گیری کنید.

 

گام 2: دانشگاه خود را برای تحصیل در کشور کانادا انتخاب کنید

دانشگاه های متعدد و دوره های مختلفی برای تحصیل در کشور کانادا وجود دارد. تعدادی از دانشگاه ها را انتخاب کنید (حدود 10 دانشگاه را برای تحصیل در کشور کانادا باید انتخاب کنید) و برنامه های تحصیلی که مطابق با نیازتان است انتخاب و درخواست کنید.

 

گام 3: آماده شدن برای ورود به دانشگاه و تحصیل در کشور کانادا

آماده شدن برای آزمونهای استاندارد مانند TOEFL / GRE / GMAT / IELTS وغیره براساس الزامات دانشگاهها و کالج ها. قبل از انجام این آزمون ها باید ثبت نام کنید. درحالیکه برای آزمون ها درخواست میکنید باید قبل از زمان آزمون ها درصورتیکه مجددا آزمون را انجام می دهید برنامه ریزی کنید. آزمایشات باید قبل از سپتامبر (شهریور) انجام شود.

 

گام 4 : برنامه ریزی مالی برای تحصیل در کشور کانادا

قبل از رفتن به کشور کانادا این اطمینان را حاصل کنید که پول کافی برای کل مدت زمان اقامت شما برای تحصیل در کشور کانادا به همراه محل اقامت، سفر محلی، غذا، لباس و سایر هزینه های متفرقه را دارید. خود را برای تحصیل در کشور کانادا آماده کنید- صرفه جویی در هزینه های شخصی، وام های تحصیلی، بورس تحصیلی یا کمک هزینه تحصیلی برای تحصیل در کشور کانادا را بگیرید.

 

گام 5 :درخواست دانشگاه برای تحصیل در کشور کانادا

برای پذیرش در دانشگاه های کانادا به طور مستقیم با هر دانشگاه تماس بگیرید یعنی برای تحصیل در کشور کانادا باید با دانشگاه هایی که مدنظرتان است در ارتباط باشید زیرا هر دانشگاه در کشور کانادا دارای شرایط پذیرش مخصوص به خود است. تمامی اسناد لازم هر دانشگاه را برای ارسال درخواست آماده کنید. برنامه ها را قبل از مهلت مقدماتی برای تحصیل در کشور کانادا آماده و آنها را ارسال کنید.

 

گام 6 : تایید پذیرش برای تحصیل در کشور کانادا

هنگامی که نامه های پذیرش یا i20خود را از دانشگاه هایی که درخواست داده اید دریافت می کنید تصمیم بگیرید که کدام یک از دانشگاه هایی را که برای تحصیل در کشور کانادا می خواهید انتخاب کنید و دانشگاه هایی را که نامه های پذیرشتان را برایشان ارسال کرده اید از تصمیمتان مطلع سازید و سپرده های غیرقابل برگشت خود را برای آن دانشگاهی که قصد تحصیل در کشور کانادا دارید پرداخت و مجوز خود را تایید کنید.

 

گام 7: گزینه مربوط به اقامت خود را برای تحصیل در کشور کانادا انتخاب کنید

گزینه های اقامت خود را برای تحصیل در کشور کانادا انتخاب کنید. با دوستان، خویشاوندان و آشنایان خود که در شهر شما زندگی می کنند صحبت کنید و درخواست و اقامت خود را تایید کنید.

 

گام 8: اخذ ویزای دانشجویی برای تحصیل در کشور کانادا

بعد از تمام شدن اخذ پذیرش در دانشگاه های کشور کانادا ، می توانید اخذ ویزای دانشجویی خود را درخواست بدهید. قبل از رفتن به کنسولگری تمام مقالات خود را به ترتیب دریافت کنید. این می تواند ایده ی خوبی باشه که با دانشجویانی که قبلا برای اخذ ویزای دانشجویی اقدام کرده اند ارتباط برقرار کنید و از تجربه و راهنمایی های ارزشمندشان استفاده کنید.

 

گام 9: آماده شدن برای عزیمت برای تحصیل در کشور کانادا

شما تقریبا برای تحصیل در کشور کانادا آماده شده اید. تصمیم گیری و آماده سازی برای همه ی چیزهایی که لازم دارید مانند: اسناد، بلیط های هواپیمایی، بیمه، مسکن، هزینه دانشگاه، امور مالی، هزینه، بستن چمدان و غیره را آماده کنید.

 

گام 10: پشتیبانی به صورت مستمر برای تحصیل در کشور کانادا

یکی از مهمترین بخش ها برای تحصیل در کشور کانادا این بخش است که باید با دانشگاه ها و مشاوران دانشجویی بین المللی در اتخاب دانشگاه خود صحبت کنید.به آنها در مورد جزئیات سفر خود اطلاعاتی دهید طوری که آنها بتوانند برای استقبال شما به فرودگاه افرادی را بفرستند، این کار باعث میشود که انتقال شما از فرودگاه به دانشگاه راحت تر باشد.موفق باشید!


بیشترین مالیات بر درآمد مربوط به چه کشورهایی است؟

کدام کشورها بالاترین مالیات را به دولت پرداخت میکنند؟

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی OECD

اعضای OECD كشورهایی هستند كه معیارهای كیفیت را در زمینه های مختلف تجارت و سرمایه گذاری تعیین می كنند...

نحوه در خواست برای کالج های آنتاریو

به عنوان یک متقاضی بین المللی ، مهم است که برای اطمینان از پردازش به موقع برنامه خود توسط کالج ، یک...

9 شهر پرطرفدار برای تعطیلات کریسمس2020

چند شهر پرطرفدار و بسیار زیبا برای طرفداران سفر در کریسمس...

کشورهای اتحادیه اروپا و EEA

اتحادیه اروپا یک اتحادیه اقتصادی-سیاسی با عضویت 26 کشور است...

انجمن تجارت آزاد اروپاEFTA

چهار کشور EFTA در چندین بخش برای اقتصاد جهانی حیاتی هستند...

10 شهر برتر ایتالیا

ایتالیا ، کشوری اروپایی با خط ساحلیِ مدیترانه ایست که نشان قدرتمندی بر فرهنگ و غذاهای غربی به جای گذ...

10 جاذبه ی گردشگری شهر رم

رم شهری مملو از موزه ها ، میادین ، بناهای رومی و سایر دیدنیهای برجسته است...

زندگی دانشجویی درنروژ

تمام دانشجویانی که در دانشگاههای نروژ پذیرفته میشوند برای گرفتن خوابگاه و محل اقامت دانشجویی میتوانن...

راهنمای مهاجرت به کانادا از طریق کار

هنگامی که ویزای مهاجرت کانادا برای اقامت دائم صادر شد ، بیشتر حقوق و تعهدات مشابه شهروندان کانادایی...

اطلاعات کلی درباره نروژ

نروژ به دلیل داشتن بخشی از ذخایر نفتی وگاز دریایی خود، دارای چهارمین درآمد سرانه و یکی از بالاترین ا...

انتخاب جاستین ترودو به عنوان نخست وزیر کانادا

جاستین ترودو پس از انتخابات فدرال این کشور در چهلمین دوره انتخاباتی ، به عنوان نخست وزیر كانادا در د...