×

تور ارزان کانادا 1397 | تور کشور کانادا | سفر به کانادا | تور | سفر | کشور کانادا | ارزان | تور ارزان | 1397

تور ارزان کانادا 1397 | تور کشور کانادا | سفر به کانادا

تور ارزان کانادا 1397

کشور کانادا در سال جاری توجه ویژه ای به جامعه مسافران داشته است. شرکت لونلی پلانت در سال 2017 کشورهای توریستی را برحسب تعداد مسافران و علاقه مندی مسافران رتبه بندی کرده است و اولین کشور در این رتبه بندی کشور کانادا بوده است. کشور کانادا دارای پارک های ملی و مکان های تاریخی بسیاری برای بازدید است  که در اینجا به برخی از آنها اشاره میکنیم تا اگر خواستید سفر به کشور کانادا را تجربه کنید یا از تور ارزان کانادا 1397 استفاده کنید اطلاعاتی ابتدایی از مکان های گردشگری کانادا در تور کشور کانادا داشته باشید.

بازدید از پارک استنلی را زمان تور ارزان کانادا 1397 فراموش نکنید

پارک استنلی یک مکان پر آرامش در شهر شلوغ ونکوور است. این پارک با 400 هکتار جنگل از سواحل غرب و با بیش از 27 کیلومتر مسیر پیاده روی جنگلی یکی از مکان های پر جاذبه و زیبا زمان گذراندن تور ارزان کانادا 1397 خواهد بود. این پارک خانه آکواریوم ونکوور است ( بزرگترین آکواریوم کشور کانادا با بیش از 70 هزار نوع موجودات دریایی ). همچنین کشور کانادا دارای سواحلی است که شنا کردن فقط در ساحل سوم امکان پذیر است. برای کسب یک تجربه ی فرهنگی زمان تور ارزان کانادا 1397 بازدید از فانوس دریایی Brockton Point که یکی از فانوس دریایی های مشهور در کشور کانادا است را فراموش نکنید. بازدید از راه آهن های مینیاتوری در پارک استنلی برای تماشاگرانی که علاقه مند به تماشای این پارک هستند نیز در تور ارزان کانادا 1397 بسیار سرگرم کننده خواهد بود. این راه آهن بیش از 2 کیلومتر است و میتوان به راحتی از مناظر طبیعی و زیبای این پارک دیدن کرد. این پارک در تمام دوران تابستان و همچنین موارد خاص مانند هالوین نیز باز است، پس حتما در تور ارزان کانادا 1397 از آن بازدید به عمل آورید.

بازدید از مونترال قدیم را در تور ارزان کانادا 1397 به یاد داشته باشید

مهاجران فرانسوی اولین بار در سال 1642 وارد ناحیه ای که اکنون مونترال است شدند. این شهر که اولین بار ویل ماری نام گرفت در زمان انقلاب صنعتی به یک شهر پرجمعیت تبدیل شد. این منطقه در سال 1964 یک منطقه تاریخی و آثار باستانی اعلام شد. قدمت برخی از این ساختمان ها به قرن هفدهم نیز میرسد. در این منطقه رستوران ها و کافی نت ها و همچنین فعالیت هایی مانند اجرا کننده های خیابانی در تابستان و روستای کریسمس در زمستان وجود دارد که حتما به متقاضیان تور ارزان کانادا 1397 بازدید از این مکان زیبا توصیه میشود. مونترال قدیم در مرز رودخانه سن لوران و بندرگاه مقداری فاصله دارد که برای پیاده روی زمان تور ارزان کانادا 1397 بسیار مناسب است.

بازدید از روستای Sunshine را در تور ارزان کانادا 1397 به خاطر داشته باشید

برای علاقه مندان سفر به کانادا مخصوصا افرادی که میخواهند در تور ارزان کانادا 1397 شرکت کنند بازدید از روستای Sunshine در زمستان حتما توصیه میشود زیرا این روستا یک مکان عالی برای اسکی و اسنوبرد است. در طول تابستان نیز پیاده روی در این مناطق بسیار عالی است و به علاقه مندانی که میخواهند از تور ارزان کانادا 1397 در تابستان استفاده کنند توصیه میشود. این مکان بین راکی های پارک ملی بنف و شهر کلگری با حدود یک ساعت و نیم رانندگی وجود دارد. سه کوه دارای استراحتگاه در این روستا با بیش از 120 مسیرعبارتند از کوه Sandish ، کوه Goat's Eye و کوه Lookout. بارش برف در این مکان به سالانه سی فوت نیز میرسد و فصل آغاز آن آبان ماه است و تا خرداد ماه نیز ادامه دارد بنابراین برای علاقه مندان به تور ارزان کانادا 1397 تماشای برف های زیبای این مکان توصیه میشود.


بیشترین مالیات بر درآمد مربوط به چه کشورهایی است؟

کدام کشورها بالاترین مالیات را به دولت پرداخت میکنند؟

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی OECD

اعضای OECD كشورهایی هستند كه معیارهای كیفیت را در زمینه های مختلف تجارت و سرمایه گذاری تعیین می كنند...

نحوه در خواست برای کالج های آنتاریو

به عنوان یک متقاضی بین المللی ، مهم است که برای اطمینان از پردازش به موقع برنامه خود توسط کالج ، یک...

9 شهر پرطرفدار برای تعطیلات کریسمس2020

چند شهر پرطرفدار و بسیار زیبا برای طرفداران سفر در کریسمس...

کشورهای اتحادیه اروپا و EEA

اتحادیه اروپا یک اتحادیه اقتصادی-سیاسی با عضویت 26 کشور است...

انجمن تجارت آزاد اروپاEFTA

چهار کشور EFTA در چندین بخش برای اقتصاد جهانی حیاتی هستند...

10 شهر برتر ایتالیا

ایتالیا ، کشوری اروپایی با خط ساحلیِ مدیترانه ایست که نشان قدرتمندی بر فرهنگ و غذاهای غربی به جای گذ...

10 جاذبه ی گردشگری شهر رم

رم شهری مملو از موزه ها ، میادین ، بناهای رومی و سایر دیدنیهای برجسته است...

زندگی دانشجویی درنروژ

تمام دانشجویانی که در دانشگاههای نروژ پذیرفته میشوند برای گرفتن خوابگاه و محل اقامت دانشجویی میتوانن...

راهنمای مهاجرت به کانادا از طریق کار

هنگامی که ویزای مهاجرت کانادا برای اقامت دائم صادر شد ، بیشتر حقوق و تعهدات مشابه شهروندان کانادایی...

اطلاعات کلی درباره نروژ

نروژ به دلیل داشتن بخشی از ذخایر نفتی وگاز دریایی خود، دارای چهارمین درآمد سرانه و یکی از بالاترین ا...

انتخاب جاستین ترودو به عنوان نخست وزیر کانادا

جاستین ترودو پس از انتخابات فدرال این کشور در چهلمین دوره انتخاباتی ، به عنوان نخست وزیر كانادا در د...