×

تور ارزان کانادا 1397 | تور کشور کانادا | سفر به کانادا | تور | سفر | کشور کانادا | ارزان | تور ارزان | 1397

تور ارزان کانادا 1397 | تور کشور کانادا | سفر به کانادا

تور ارزان کانادا 1397

کشور کانادا در سال جاری توجه ویژه ای به جامعه مسافران داشته است. شرکت لونلی پلانت در سال 2017 کشورهای توریستی را برحسب تعداد مسافران و علاقه مندی مسافران رتبه بندی کرده است و اولین کشور در این رتبه بندی کشور کانادا بوده است. کشور کانادا دارای پارک های ملی و مکان های تاریخی بسیاری برای بازدید است  که در اینجا به برخی از آنها اشاره میکنیم تا اگر خواستید سفر به کشور کانادا را تجربه کنید یا از تور ارزان کانادا 1397 استفاده کنید اطلاعاتی ابتدایی از مکان های گردشگری کانادا در تور کشور کانادا داشته باشید.

بازدید از پارک استنلی را زمان تور ارزان کانادا 1397 فراموش نکنید

پارک استنلی یک مکان پر آرامش در شهر شلوغ ونکوور است. این پارک با 400 هکتار جنگل از سواحل غرب و با بیش از 27 کیلومتر مسیر پیاده روی جنگلی یکی از مکان های پر جاذبه و زیبا زمان گذراندن تور ارزان کانادا 1397 خواهد بود. این پارک خانه آکواریوم ونکوور است ( بزرگترین آکواریوم کشور کانادا با بیش از 70 هزار نوع موجودات دریایی ). همچنین کشور کانادا دارای سواحلی است که شنا کردن فقط در ساحل سوم امکان پذیر است. برای کسب یک تجربه ی فرهنگی زمان تور ارزان کانادا 1397 بازدید از فانوس دریایی Brockton Point که یکی از فانوس دریایی های مشهور در کشور کانادا است را فراموش نکنید. بازدید از راه آهن های مینیاتوری در پارک استنلی برای تماشاگرانی که علاقه مند به تماشای این پارک هستند نیز در تور ارزان کانادا 1397 بسیار سرگرم کننده خواهد بود. این راه آهن بیش از 2 کیلومتر است و میتوان به راحتی از مناظر طبیعی و زیبای این پارک دیدن کرد. این پارک در تمام دوران تابستان و همچنین موارد خاص مانند هالوین نیز باز است، پس حتما در تور ارزان کانادا 1397 از آن بازدید به عمل آورید.

بازدید از مونترال قدیم را در تور ارزان کانادا 1397 به یاد داشته باشید

مهاجران فرانسوی اولین بار در سال 1642 وارد ناحیه ای که اکنون مونترال است شدند. این شهر که اولین بار ویل ماری نام گرفت در زمان انقلاب صنعتی به یک شهر پرجمعیت تبدیل شد. این منطقه در سال 1964 یک منطقه تاریخی و آثار باستانی اعلام شد. قدمت برخی از این ساختمان ها به قرن هفدهم نیز میرسد. در این منطقه رستوران ها و کافی نت ها و همچنین فعالیت هایی مانند اجرا کننده های خیابانی در تابستان و روستای کریسمس در زمستان وجود دارد که حتما به متقاضیان تور ارزان کانادا 1397 بازدید از این مکان زیبا توصیه میشود. مونترال قدیم در مرز رودخانه سن لوران و بندرگاه مقداری فاصله دارد که برای پیاده روی زمان تور ارزان کانادا 1397 بسیار مناسب است.

بازدید از روستای Sunshine را در تور ارزان کانادا 1397 به خاطر داشته باشید

برای علاقه مندان سفر به کانادا مخصوصا افرادی که میخواهند در تور ارزان کانادا 1397 شرکت کنند بازدید از روستای Sunshine در زمستان حتما توصیه میشود زیرا این روستا یک مکان عالی برای اسکی و اسنوبرد است. در طول تابستان نیز پیاده روی در این مناطق بسیار عالی است و به علاقه مندانی که میخواهند از تور ارزان کانادا 1397 در تابستان استفاده کنند توصیه میشود. این مکان بین راکی های پارک ملی بنف و شهر کلگری با حدود یک ساعت و نیم رانندگی وجود دارد. سه کوه دارای استراحتگاه در این روستا با بیش از 120 مسیرعبارتند از کوه Sandish ، کوه Goat's Eye و کوه Lookout. بارش برف در این مکان به سالانه سی فوت نیز میرسد و فصل آغاز آن آبان ماه است و تا خرداد ماه نیز ادامه دارد بنابراین برای علاقه مندان به تور ارزان کانادا 1397 تماشای برف های زیبای این مکان توصیه میشود.


بهترین جشن های کریسمس در کدام شهرهای دنیا برگزار میشود؟

نزدیک شدن به روز میلاد حضرت عیسی و شب سال نوی میلادی اتفاق مبارکی است که چهره‌ی شهرهای دنیا را در ای...

اطلاعاتی درباره مالیات در کانادا

آیا تاکنون فکر کرده اید که قانون مالیات بر درآمد برای کانادا چیست؟

سیستم اکسپرس انتری (شماره2)

یکی از روش های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص است به عنوان یک نیروی کار ماهر و یا...

مهاجرت از طریق تخصص در استان کبک

در این مقاله به بررسی روشهای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کبک پرداخته ایم...

دعوت نامه ویزای کانادا

دعوت نامه در حقیقت نوعی تضمین شخصی از طرف شخص دعوت کننده به کنسولگری می باشد..

ویزای خود اشتغالی کانادا

برنامه افراد شاغل به افراد اجازه می دهد تا بطور دائم به عنوان یک فرد شاغل به کانادا مهاجرت کنند...

معرفی شهروندان موفق ایرانی مقیم کانادا

در این مقاله به 9نفر از چهره های موفق ایرانی که در کانادا زندگی میکنند اشاره شده است...

روش های مهاجرت به کانادا

مجموعه پرسش و پاسخ های این مقاله از مهمترین سوالات در حیطه مهاجرت و ویزای کانادا هستند...

راه های مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

کانادا تشخیص می دهد که اقتصاد موفق آن ، تا حدود زیادی ، نتیجه سرمایه گذاری های بین المللی است.

انتخاب جاستین ترودو به عنوان نخست وزیر کانادا

جاستین ترودو پس از انتخابات فدرال این کشور در چهلمین دوره انتخاباتی ، به عنوان نخست وزیر كانادا در د...