×

تور نوروزی 1398 فرانسه | تور کشور فرانسه | سفر به کشور فرانسه | فرانسه | کشور | کشور فرانسه | تور | تور نوروزی |سفر |1398 |

تور نوروزی 1398 فرانسه | تور کشور فرانسه | سفر به کشور فرانسه

تور کشور فرانسه

آشنایی با آداب غذا و نوشیدنی ها زمان تور کشور فرانسه

در تور کشور فرانسه زمان وعده های غذایی خود را به خاطر بسپارید یا کلا غذا نخورید!

یکی از نکاتی که حتما باید زمان تور نوروزی 1398 فرانسه رعایت کنید زمان خوردن غذا است زیرا این زمان خیلی برای فرانسوی ها مهم است. وعده صبحانه ساده است و میتوان زود آن را خورد، زمان خوردن ناهار بین 12 تا 2 ظهر است و زمان شام هم فکر نکنید که میتوانید زودتر از 7.30 یا 8 شام بخورید! یعنی اگر شما بین وعده های غذایی چیزی بخورید و زمان وعده های اصلی غذا چیزی در رستوران ها نخورید باید برای سیر کردن خود به جاهای دیگری بروید! این اتفاق وقتی همراه با کودکان خود تصمیم به سفر به کشور فرانسه و تور کشور فرانسه میگیرید سخت است. اگر بعد از ساعت 8 شب هم غذا بخورید به عنوان یک انسان عجیب شناخته میشوید!

در تور کشور فرانسه یادتان باشد طعم قهوه های اسپرسو را بچشید

رقابت بین انواع قهوه ها در کشور فرانسه کاملا واقعی است. فراموش نکنید که کشور فرانسه خود را به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان قهوه ی جهان میداند. هنگام تور کشور فرانسه شما میتوانید قهوه سیاه و یا قهوه سیاه را با کمی شیر و شکر میل نمایید. این بستگی به شما دارد که در تور کشور فرانسه کدامیک از این قهوه ها را امتحان میکنید اما حتما طعم آن را بچشید بدون شک ناامید نمیشوید. من توصیه میکنم زمان تور کشور فرانسه قهوه سیاه را حتما امتحان کنید.

زمان تور کشور فرانسه بدانید که پنیر غذای اصلی نیست

در کشور نیوزیلند پنیر اغلب در کنار یک نوشیدنی الکلی بعد از دسر سرو میشود اما در کشور فرانسه بعد از غذای اصلی و قبل از دسر سرو میشود پس این مورد را هنگام تور کشور فرانسه به خاطر بسپارید.

هنگام تور کشور فرانسه یا از پیشخدمت صورتحساب را بخواهید یا به رستوران نروید!

در تور کشور فرانسه به خاطر داشته باشید که این غیر معمول نیست شما یک میز را در کافه بعد از خوردن غذایتان ترک نکنید. پیشخدمت های فرانسوی به شما فشار نمی آورند که حتما بعد از سرو غذایتان از رستوران خارج شوید اتفاقا کاملا برعکس تا زمانی که شما صورت حساب را از آنها نخواهید آنها هم چیزی به شما نمیگویند.

به خاطر داشته باشید هنگام تور کشور فرانسه منوهای غذای کودکان با بزرگسالان یکسان نیست

منوهای کودکان در کشور فرانسه حیرت انگیز است اما با وجود اینکه منوی غذا برای کودکان به ویژه در مناطق گردشگری وجود دارد اما بیشتر کودکان همان غذایی که والدینشان میخورند، میخورند.

وقتی برای تور کشور فرانسه اقدام میکنید بدانید که انعام دادن در کشور فرانسه خیلی پیچیده است

به نظر من فرهنگ انعام دادن در کشور فرانسه واقعا وحشتناک است! زیرا آنها در این مورد یک قانون مشخص ندارند. زمانی که اولین بار به قصد تور کشور فرانسه به کشور فرانسه سفر میکنید این بحث رو به دو صورت خواهید شنید. بعضی ها میگویند لازم نیست به کسی انعام دهید اما بعضی ها میگویند از شما انتظار میرود که انعام دهید! مثلا شما تمایل دارید انعام دهید اما اگر بخواهید یک قهوه سریع بخورید انعامی از شما گرفته نمیشود! پس این مورد را هنگام تور کشور فرانسه از یاد نبرید که به نظر من واقعا یک معضل است!

هنگام تور کشور فرانسه یادتان باشد قبل از رفتن به رستوران میزی را رزرو کنید

زمان تور کشور فرانسه اگر واقعا تصمیم دارید به یک رستوران بروید حتما از قبل جایی را رزرو کنید. اکثر مردم فرانسه فکر نمیکنند که فقط برای شام به یک رستوران برویم و بعد بروند زیرا بسیاری از میزها و اتاق رستوران ها از قبل رزرو شده است بنابراین نمیتوان قبل از رزرو جایی برای نشستن پیدا کرد!

در تور کشور فرانسه از زمین های کشاورزی فرانسه دیدن کنید

شما نمی توانید از کنار زمین های کشاورزی که محصولات تازه و خوشمزه ای دارند به سادگی عبور کنید. پس خرید از سوپرمارکت های گران را کنار بگذارید و به جای آن از خود کشاورزان محصولات مورد نظر خود را بخرید. با این کار در مصرف پولتان هم صرفه جویی خواهید کرد!

افزودن نظر