×

تور | فرانسه | 97 | 1397 | کشور فرانسه | تور کشور فرانسه 97 | تور کشور فرانسه | تور کشور فرانسه 1397

تور کشور فرانسه 97 | تور کشور فرانسه | تور کشور فرانسه 1397

تور کشور فرانسه 1397

وقتی شما برای اولین سفر خود به کشور فرانسه برنامه ریزی کرده اید و میدانید این اتفاق چیزی است که سال ها رویای آن را داشته اید باید این را هم بدانید که قبل از شرکت در تور کشور فرانسه باید بیشترین تجربه خود را هنگام سفر به کشور فرانسه به دست آورید و از انجام یک سری از اشتباهات که ممکن است هنگام تور کشور فرانسه اتفاق افتد جلوگیری کنید. در اینجا به 2 مورد از این اشتباهات که ممکن است هنگام شرکت در تور کشور فرانسه اتفاق افتد اشاره میکنیم.

زمان تور کشور فرانسه فقط از شهر پاریس دیدن نکنید

اکثریت افرادی که در تور کشور فرانسه شرکت میکنند قریب به اتفاق فقط از پاریس دیدن میکنند. این اتفاق یک اتفاق ناراحت کننده ست که اکثریت مردم فقط از پاریس دیدن مینمایند زیرا کشور فرانسه به جز  پاریس مکان های گردشگری و شهرهای زیبای دیگری هم دارد. بنابراین بهتر است هنگام تور کشور فرانسه از شهرهایی همچون : نیس، ریویرای فرانسه که یکی از شهرهای تاریخی به همراه موزه ها، کافه ها، رستوران ها و همچنین یکی از رنگارنگ ترین بازارهای میوه و سبزی در فضای باز در جنوب فرانسه است نیز هنگام تور کشور فرانسه دیدن نمایید.

شهر بوردو که یکی از شهرهای معروف فرانسه میباشد در سالهای اخیر بازسازی بزرگی انجام داده است. شهر نانت یکی از شهرهای تاریخی زیبای کشور فرانسه میباشد و همچنین شهر قدیمی اکس-ان-پرووانس که در شمال کشور فرانسه قرار دارد نیز برای تفریح کوتاه بین پاریس و انگلیس عالی است. شهر لیون در مرکز فرانسه شهری دارای رستوران هایی است که پخت و پز غذا در رستوران ها به تناسب طعم و قیمتی میباشد که گردشگران میتوانند پرداخت نمایند و برای گشت و گذار هنگام تور کشور فرانسه نیز مکانی بسیار مناسب میباشد. پس زمان تور کشور فرانسه یادتان باشد که حتما از شهرهای بزرگ فرانسه که برخی از آنها را نام بردیم دیدن نمایید.

اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که تور کشور فرانسه را برای یک سفر آرام و بدون مکان های شلوغ و ازدحام جمعیت انتخاب کرده اید پس میتوانید از روستاها یا شهرهایی که کمتر محبوب هستند دیدن نمایید زیرا در آن شهرها و روستاها نیز با وجود جمعیت کم مناطق زیبای گردشگری زیادی وجود دارد که میتوانید زمان تور کشور فرانسه از آن دیدن نمایید.

پس یادتان باشد که زمان تور کشور فرانسه در مورد آنچه که دوست دارید انجام دهید و یا مکان هایی که دوست دارید از آنها بازدید به عمل آورید خوب فکر کنید. کشور فرانسه جزو بزرگترین کشورها در اروپاست و دارای تمام مناطق دیدنی از قبیل : سواحل شگفت انگیز، شهرهای آبگرم، روستاهای تپه ای، مناظر تاکستان و... میباشد. بله درست است که در تور کشور فرانسه مردم باید شکوه و جلال شهر پاریس را تجربه کنند اما به جای اینکه برنامه ریزی کنید که زمان تور کشور فرانسه فقط از شهر پاریس دیدن نمایید به بازدید از شهرها و روستاهای آرام اطراف شهر پاریس نیز بپردازید و فقط زمان شروع و پایان سفر خود را در پاریس بمانید و در این میان روزهای دیگر را به بازدید از شهرهای شگفت انگیز دیگر پاریس بپردازید.

قبل از تور کشور فرانسه حتما درمورد فرانسه نکاتی را یاد بگیرید

فرانسوی ها در مورد آداب و رسوم و رفتار اجتماعیشان بسیار خاص هستند. اگر شما بدون آگاهی اولیه از مردمان کشور فرانسه برای تور کشور فرانسه برنامه ریزی کنید ممکن است اتفاق هایی افتد که از نظر شما خاص هستند و از این اتفاقات متعجب شوید! شما نمی دانید که چرا چیزهای خاصی اتفاق افتاده است و ممکن است فکر کنید که فرانسوی ها با شما بی ادب هستند زیرا در کشور فرانسه گارسون صورتحساب شما را تا زمانی که آنها را صدا نکنید سر میز شما نخواهد آورد و ممکن است در این صورت این کار آنها برای شما بی ادبی تلقی شود اما بسیاری از چیزهای کوچک وجود دارد که هنگام تور کشور فرانسه شما میتوانید آن را انجام دهید. به عنوان مثال در هر مکالمه و هر جلسه ای که برای کسب و کار و یا خرید به بیرون میروید صحبت خود را با Bonjour  (سلام به زبان فرانسه) آغاز کنید. نگران نباشید اگر مکالمه بیشتر ادامه پیدا کند در هرصورت شما تلاش خود را کرده اید و فرانسوی ها شما را تحسین خواهند کرد.


بیشترین مالیات بر درآمد مربوط به چه کشورهایی است؟

کدام کشورها بالاترین مالیات را به دولت پرداخت میکنند؟

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی OECD

اعضای OECD كشورهایی هستند كه معیارهای كیفیت را در زمینه های مختلف تجارت و سرمایه گذاری تعیین می كنند...

نحوه در خواست برای کالج های آنتاریو

به عنوان یک متقاضی بین المللی ، مهم است که برای اطمینان از پردازش به موقع برنامه خود توسط کالج ، یک...

9 شهر پرطرفدار برای تعطیلات کریسمس2020

چند شهر پرطرفدار و بسیار زیبا برای طرفداران سفر در کریسمس...

کشورهای اتحادیه اروپا و EEA

اتحادیه اروپا یک اتحادیه اقتصادی-سیاسی با عضویت 26 کشور است...

انجمن تجارت آزاد اروپاEFTA

چهار کشور EFTA در چندین بخش برای اقتصاد جهانی حیاتی هستند...

10 شهر برتر ایتالیا

ایتالیا ، کشوری اروپایی با خط ساحلیِ مدیترانه ایست که نشان قدرتمندی بر فرهنگ و غذاهای غربی به جای گذ...

10 جاذبه ی گردشگری شهر رم

رم شهری مملو از موزه ها ، میادین ، بناهای رومی و سایر دیدنیهای برجسته است...

زندگی دانشجویی درنروژ

تمام دانشجویانی که در دانشگاههای نروژ پذیرفته میشوند برای گرفتن خوابگاه و محل اقامت دانشجویی میتوانن...

راهنمای مهاجرت به کانادا از طریق کار

هنگامی که ویزای مهاجرت کانادا برای اقامت دائم صادر شد ، بیشتر حقوق و تعهدات مشابه شهروندان کانادایی...

اطلاعات کلی درباره نروژ

نروژ به دلیل داشتن بخشی از ذخایر نفتی وگاز دریایی خود، دارای چهارمین درآمد سرانه و یکی از بالاترین ا...

انتخاب جاستین ترودو به عنوان نخست وزیر کانادا

جاستین ترودو پس از انتخابات فدرال این کشور در چهلمین دوره انتخاباتی ، به عنوان نخست وزیر كانادا در د...