×

کانادا | تور نوروزی کشور کانادا 1398 | تور نوروزی کشور کانادا | تور نورورزی | کشور کانادا |  کشور کانادا 1398 | سفر به کشور کانادا

تور نوروزی کشور کانادا 1398 | تور نوروزی کشور کانادا | سفر به کشور کانادا

تور نوروزی کشور کانادا 1398

قبل از سفر به کشور کانادا با تور نوروزی کشور کانادا 1398 باید برنامه ریزی و تحقیقات لازم را انجام دهید. باید در تور نوروزی کشور کانادا 1398 از اشتباهات رایجی که در اکثر سفرها پیش می آید جلوگیری کنید مانند برنامه ریزی برای سفر به شهرهای کانادایی که فاصله زیادی از هم دارند. شما باید در تور نوروزی کشور کانادا 1398  قبل از سفر به شهرهای کشور کانادا شرایط آب و هوایی و وسایلی که قرار است با آن در کشور کانادا سفر کنید و همچنین نیازهای سفر خود را بشناسید.

علاوه بر این در تور نوروزی کشور کانادا 1398 یادتان باشد که هرچند کشور کانادا در مجاورت با ایالت متحده است اما کشور کانادا یک کشور با مرز، ارز و قوانین خاص خود است بنابراین فکر نکنید که چون در مجاورت یکدیگر هستند پرواز به کشور دیگر راحت و امکان پذیر است.

تعیین واجد شرایط بودن برای تور نوروزی کشور کانادا 1398

برای سفر به کشور کانادا و ثبت نام در تور نوروزی کشور کانادا 1398 شما باید برخی از شرایط را با توجه به قوانین دولت کانادا، مهاجرت و شهروندی رعایت کنید. این موارد شامل سند و مدارک معتبر برای سفر شما با زمان دقیق ورود و خروج شما به کشور کانادا و مقدار پول کافی است که باید در طول سفر داشته باشید البته یکی از مواردی که نباید فراموش کنید سابقه کیفری است که نباید داشته باشید. پس متقاضیان تور نوروزی کشور کانادا 1398 با رعایت این موارد می توانند به راحتی به کشور کانادا سفر کنند.

چه اسنادی برای تور نوروزی کشور کانادا 1398 و سفر شما به کشور کانادا نیاز است؟

اگر مدارک مسافرتی شما کامل باشد تعطیلاتتان کاهش پیدا نمیکند. پس حواستان باشد در تور نوروزی کشور کانادا 1398  تمامی مدارکتان همراهتان باشد. عبور از مرز کانادا برای کشورهای همسایه بسیار ساده است البته در صورتی که گذرنامه همراهتان باشد البته این استثنائات برای شهروندان ایالت متحده اعمال میشود اما وجود گذرنامه لازم است. سایر ملیت ها ممکن از به اخذ ویزا نیاز داشته باشند مثلا ایرانیان عزیز برای تور نوروزی کشور کانادا 1398 به اخذ ویزا نیاز دارند. برخی از اسناد و مدارک مسافرتی به شما اجازه میدهد که چه وسایلی را میتوانید و چه وسایلی را نمیتوانید به مرز کانادا ببرید.

آشنایی بیشتر با کشور کانادا برای متقاضیان تور نوروزی کشور کانادا 1398

برای افرادی که با کشور کانادا آشنایی چندانی ندارند و قصد سفر با تور نوروزی کشور کانادا 1398 را دارند لازم است بگوییم که کشور کانادا دارای 10 استان و 3 قلمرو است. کشور کانادا دومین کشور بزرگ جهان است بعد از روسیه است. وسعت کشور کانادا 9,984,670 است و در حقیقت ساحل به ساحل کشور کانادا را پنج منطقه زمانی پوشش میدهد.

پایتخت غربی ترین استان کانادا ویکتوریا با 4،491 کیلومتر از تورنتو و پایتخت شرقی ترین استان کانادا شهر St. John’s و  Newfoundland  با وسعت کلی 7،403 کیلومتر است.

مقصد سفر خود را در تور نوروزی کشور کانادا 1398 انتخاب کنید

احتمالا شما برای سفرتان با تور نوروزی کشور کانادا 1398 مکان هایی را در ذهن خود داشته باشید که از آنجا دیدن کنید و آنها را در برنامه ریزی سفر خود قرار داده اید. کشور کانادا برای سفرهای ماجراجویانه و منظره های دیدنی شناخته شده است و مکان های دیدنی زیادی با انواع سلیقه ها و متناسب با علاقه ی هر فرد در این کشور وجود دارد.

از آنجایی که کشور کانادا یک کشور بسیار بزرگ است بنابراین تمام گردشگران نمی توانند در 1 سفر از سراسر کشور کانادا دیدن نمایند. معمولا افراد سفر به کشور کانادا را به تکه های قابل کنترل تر تقسیم میکنند مثلا سفر به دریاها (نووا اسکاتالیا، نیوفاندلند، نیوبرانزویک و جزیره پرنس ادوارد) یا سفر به شهرهای کبک و انتاریو (شهر کبک، مونترال، تورنتو و نیاگارا فالز) و یا سفر به ساحل غربی یا شمال کانادا.


غذاهای معروف کانادا

این متن در مورد غذاهای کانادا می باشد.

5 دانشگاه مشهور کانادا

این متن در مورد دانشگاه های برتر کانادا توضیح می دهد.

ویزای تحصیلی کانادا

این متن در مورد ویزای کانادا توضیح می دهد.

رده بندی دانشگاه کانادا

این متن در مورد دانشگاه های کانادا توضیح می دهد.

شرایط اجاره خانه در کانادا

در این متن اجاره خانه در کانادا توضیح داده شده است.

دعوت نامه کانادا

این مطلب در مورد دعوت به درخواست کانادا توضیح می دهد.

Four Seasons Hotel Toronto at Yorkville

این مطلب در مورد Four Seasons Hotel Toronto at Yorkville می باشد.

The Ritz-Carlton, Toronto

این مطلب در مورد هتل The Ritz-Carlton, Toronto توضیح می دهد.

Auberge Saint-Antoine Quebec

این مطلب در مورد هتل Auberge Saint-Antoine Quebec توضیح داده است.

Rosewood Hotel Georgia vancouver

در این مطلب در مورد هتل Rosewood Hotel Georgia vancouver توضیح داده شده است.