×

تور کشور کانادا | کشور کانادا | سفر به کشور کانادا | تور کشور کانادا 1397 | تور | کانادا | 1397 | سفر

تور کشور کانادا | کشور کانادا | سفر به کشور کانادا | تور کشور کانادا 1397

کشور کانادا

کشور کانادا دارای شهرهای بزرگ و مجموعه ای جذاب از پارک های ملی و استانی میباشد. اکثر مناطق کوهستانی در کشور کانادا با کوه های بلند راکی پوشیده شده است اما علاوه بر آن خانه های فراوانی در کنار دریاچه ها و جنگل های زیبا هم وجود دارد که شما زمان تور کشور کانادا میتوانید آنها را در سراسر کشور کانادا ببینید. در اینجا میخواهیم برای علاقه مندان به تور کشور کانادا در مورد مرکز این کشور صحبت کنیم:

گردشگران علاقه مند به تور کشور کانادا باید بدانند که مکانهای تاریخی و ساختمان های پارلمانی در کشور کانادا بسیار زیاد است. استان اتاوا دارای خانه های ساختمانی پارلمانی و خیابان های تاریخی شگفت انگیز و همچنین کانال زیبای ریدو است که در فصل زمستان میتوانید در این کانال به فعالیت اسکی بپردازید و استان کبک هم با مکانهای تاریخی و خیابان های سنگی پر از کوه هاست و شهر مونترآل نیز بهترین شهر آن است که ما به علاقه مندان به تور کشور کانادا سفر به استان های کشور کانادا را نیز توصیه میکنیم.

شهر تورنتو یک شهر مدرن و دارای هنرهای عجیب و غریب و شب زنده داری هاست و موزه هنرهای زیبای مونترال و جشنواره های مختلف نیز در این شهر فراوان هستند. همچنین این شهر برای آن دسته از متقاضیان تور کشور کانادا که علاقه مند به فعالیت های قایقرانی هستند باشگاه های فراوانی دارد. زمان تور کشور کانادا از گالری هنر انتاریو (AGO) واقع در تورنتو نیز دیدن نمایید، برای دوستداران هنر بازدید از موزه هنرهای زیبا مونترآل نیز پیشنهاد میشود. همچنین هنگام تور کشور کانادا با CityPASS تورنتو و گذرنامه MTL مونترال میتوانید تخفیف های بسیار عالی برای بازدید از برخی جاذبه های برتر در هر شهر کانادا داشته باشید.

زمان تور کشور کانادا بازدید از آبشار نیاگارا را فراموش نکنید. در هر ثانیه هزاران تن آب از صخره های نیاگارا سرازیر میشود. هشدار میدهیم که زمان تور کشور کانادا و بازدید از آبشار نیاگارا از مجاورت اطراف آبشار خودداری کنید زیرا ممکن است حادثه آفرین باشد. رستوران ها، بوفه ها و فروشگاه های زیادی در این منطقه وجود دارد که میتوانید هنگام تور کشور کانادا از آن بازدید نمایید. در اطراف آبشار نیاگارا بازارها و مغازه های سفالگری و روسری و کافه های شگفت انگیزی نیز وجود دارد که هنگام تور کشور کانادا میتوانید از آن بازدید به عمل آورید. در اطراف این شگفتی زیبای دنیا نیز مکان های زیبای دیگری مانند باغ وحش های فراوان نیز موجود است.

چادر زدن یا کمپینگ هنگام تور کشور کانادا

زمان تور کشور کانادا یادتان باشد که کمپینگ در کشور کانادا یک امر طبیعی است و البته این فقط به معنی این نیست که شما بودجه ی کمی برای سفر دارید بلکه این کار یک راه عالی برای غرق شدن در زیبایی طبیعت کشور کانادا است و میتوانید در بعضی از مناطق هنگام شب شفق قطبی را نیز تماشا کنید.

اگر می خواهید هزینه کمپینگ را زمان تور کشور کانادا کاهش دهید چند راه برای انجام این کار وجود دارد. یکی از گزینه ها این است که از طریق سایت های کمپینگ به جستجوی اردوگاه های خصوصی بپردازید. همچنین میتوانید هنگام تور کشور کانادا کانکس خودرویی با تجهیزات کامل را برای چندین ساعت یا روز کرایه کنید.


بهترین جشن های کریسمس در کدام شهرهای دنیا برگزار میشود؟

نزدیک شدن به روز میلاد حضرت عیسی و شب سال نوی میلادی اتفاق مبارکی است که چهره‌ی شهرهای دنیا را در ای...

اطلاعاتی درباره مالیات در کانادا

آیا تاکنون فکر کرده اید که قانون مالیات بر درآمد برای کانادا چیست؟

سیستم اکسپرس انتری (شماره2)

یکی از روش های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص است به عنوان یک نیروی کار ماهر و یا...

مهاجرت از طریق تخصص در استان کبک

در این مقاله به بررسی روشهای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کبک پرداخته ایم...

دعوت نامه ویزای کانادا

دعوت نامه در حقیقت نوعی تضمین شخصی از طرف شخص دعوت کننده به کنسولگری می باشد..

ویزای خود اشتغالی کانادا

برنامه افراد شاغل به افراد اجازه می دهد تا بطور دائم به عنوان یک فرد شاغل به کانادا مهاجرت کنند...

معرفی شهروندان موفق ایرانی مقیم کانادا

در این مقاله به 9نفر از چهره های موفق ایرانی که در کانادا زندگی میکنند اشاره شده است...

روش های مهاجرت به کانادا

مجموعه پرسش و پاسخ های این مقاله از مهمترین سوالات در حیطه مهاجرت و ویزای کانادا هستند...

راه های مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

کانادا تشخیص می دهد که اقتصاد موفق آن ، تا حدود زیادی ، نتیجه سرمایه گذاری های بین المللی است.

انتخاب جاستین ترودو به عنوان نخست وزیر کانادا

جاستین ترودو پس از انتخابات فدرال این کشور در چهلمین دوره انتخاباتی ، به عنوان نخست وزیر كانادا در د...