×

تور کشور کانادا|تور|کشور|کانادا|تور کانادا|کشور کانادا|تور کشور کانادا 1397|تور کانادا 97|کانادا 1397|کانادا 97

تور کشور کانادا|تور کانادا|تور کشور کانادا 1397

تور کشور کانادا

اگر قصد سفر با تور کشور کانادا را دارید به استحضار شما میرسانم که این کشور مشترک المنافع در واقع دومین کشور جهان است. با این حال اکثر  کشور کانادا خشکی و بیابان کامل است. این قطعا یکی ازمعایب کشورکانادا میباشد  فضاهای گسترده ای از طبیعت که واقعا از دست داده است بعلاوه با شرکت در تور کشور کانادا خواهید دید که پارک های ملی این کشور فوق العاده گسترده میباشند.

تفریحاتی که میتوانید هنگام تور کشور کانادا انجام دهید

 تفریحاتی چون کوهنوردی، پیاده روی، قایقرانی، شنا، دوچرخه سواری و غیره  در تور کشور کانادا وجود دارد و اگر جزو آن دسته از طرفداران  تور کشور کانادا میباشید اینگونه تفریحات را از دست ندهید  همانطور که میدانید با پیوستن به تور کشور کانادا شما قادر خواهید بود تا بزرگترین آبشار دنیارا از نزدیک مشاهده فرمایید. و تور کشور کانادا این امکان را برای شما فراهم میکند زیرا این آبشار در کشور کانادا قرار دارد.

مکانهای دیدنی که در تور کشور کانادا نباید از دست داد

بجز طبیعت خیره کننده کانادا علاقه مندان با پیوستن به تورکشورکانادا می توانند  فرهنگ و تاریخ خود را کشف کنند زیرا کشور کانادا مناطق گردشگری چون فرانکفون کبک، آسمان خراش های درخشان و فرهنگ شرق آسیا در ونکوور(به دلیل اینکه اکثر مردم این منطقه آسیایی نشین هستند) معماری های زیبا درعصرویکتوریا در تورنتو و هتل های راه آهن بزرگ کانادا و ساختمان های عمومی ناتو در اتاوا است که میتواند چشم هر متقاضی علاقه مند به تور کشور کانادا را خیره کند.

بهترین مکانهای گردشگری هنگام تور کشور کاانادا

کلگری

 با رفتن به تور کشور کانادا به بازدید ازبزرگترین شهر در آلبرتا  که کلگری است  بپردازید این شهر بین دشت های کانادایی و کوهپایه های اسکاتلندی کانادایی واقع شده است. بعد از اینکه نفت در اوایل دهه 1900 کشف شد، کالگری  به یکی از بزرگترین مناطق شهری کانادا تبدیل شد و رونق بسیاری گرفت  سالانه هزاران نفر متقاضی تور کشور کانادا برای بازدید از جشنواره RODEOکه این جشنواره، مجموعه‌ای از مسابقات گاوچرانی و جشن‌های فرهنگی است که به فرهنگ کابوی و سنت روستایی آمریکای شمالی باز می‌گردد. جذب می کند علاقه مندان تور کشور کانادا با شرکت در این جشنواره میتوانند به جشن عید غربی که در دهه های گذشته در ماه جولای برگزار می شود بپیوندند و با برگزاری مسابقات روده، نژادهای شیکاوگان، رقابت ها، مسابقات، صنایع دستی و غذا را از نزدیک مشاهده کنند.

اتاوا مکانی است که باید در زمان تور کشور کانادا آنجا مستقرشوید

 از لحاظ جغرافیایی استان اوتاوا درکنار رودخانه های اتاوا، گاتینو و رودو که جنوب شرقی انتاریو قرار دارند میباشد. به عنوان پایتخت کشورکانادا اتاوا به بسیاری از موسسات مالی، تجاری و فدرال شامل پارلینگ هیل، کرسی های دولتی را درون خود جای داده است جایی که تغییرات مراسم گارد در روز تابستان اتفاق می افتد. کانال ریودو در راستای قلب شهراتاوا است و جذابیت ستاره ای این منطقه میباشد.  افرادی که به اسکیت برروی یخ علاقه مند هستند به استحضارشان میرسانیم با قرار گرفتن در تور کشورکانادا این موقعیت فوق العاده برای آنها محیا شده است که هنگام تور کشور کانادا در فصل زمستان کانال ریودو به بزرگترین حلقه اسکیت روی یخ در جهان تبدیل می شود و هر ساله تعداد زیادی متقاضی کننده تور کشور کانادا را به سوی این منطقه جذب میکند.

 

 


بهترین جشن های کریسمس در کدام شهرهای دنیا برگزار میشود؟

نزدیک شدن به روز میلاد حضرت عیسی و شب سال نوی میلادی اتفاق مبارکی است که چهره‌ی شهرهای دنیا را در ای...

اطلاعاتی درباره مالیات در کانادا

آیا تاکنون فکر کرده اید که قانون مالیات بر درآمد برای کانادا چیست؟

سیستم اکسپرس انتری (شماره2)

یکی از روش های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص است به عنوان یک نیروی کار ماهر و یا...

مهاجرت از طریق تخصص در استان کبک

در این مقاله به بررسی روشهای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کبک پرداخته ایم...

دعوت نامه ویزای کانادا

دعوت نامه در حقیقت نوعی تضمین شخصی از طرف شخص دعوت کننده به کنسولگری می باشد..

ویزای خود اشتغالی کانادا

برنامه افراد شاغل به افراد اجازه می دهد تا بطور دائم به عنوان یک فرد شاغل به کانادا مهاجرت کنند...

معرفی شهروندان موفق ایرانی مقیم کانادا

در این مقاله به 9نفر از چهره های موفق ایرانی که در کانادا زندگی میکنند اشاره شده است...

روش های مهاجرت به کانادا

مجموعه پرسش و پاسخ های این مقاله از مهمترین سوالات در حیطه مهاجرت و ویزای کانادا هستند...

راه های مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

کانادا تشخیص می دهد که اقتصاد موفق آن ، تا حدود زیادی ، نتیجه سرمایه گذاری های بین المللی است.

انتخاب جاستین ترودو به عنوان نخست وزیر کانادا

جاستین ترودو پس از انتخابات فدرال این کشور در چهلمین دوره انتخاباتی ، به عنوان نخست وزیر كانادا در د...