×

تور کشور کانادا 1397 | تور کشور کانادا | تور کشور کانادا 97  | 1397 | 97 | تور | کشور کانادا | کانادا | کشور کانادا 97 | کشور کانادا 1397 | بازدید از کشور کانادا | بازدید

تور کشور کانادا 1397 | تور کشور کانادا | تور کشور کانادا 97 | بازدید از کشور کانادا

تور کشور کانادا 1397

کشور کانادا سرزمینی پر از شگفتی و ماجراهای شگفت انگیز است که حتما در تور کشور کانادا متوجه آن خواهید شد. تنها مشکلی که در تور کشور کانادا ممکن است برای شما پیش آید این است که از کدام مکان دیدن نمایید! زیرا کشور کانادا پر از جاذبه های گردشگری و مکان های زیبایی میباشد که قاعدتا نمیتوانید فقط با یک سفر به همراه تور کشور کانادا از کل این کشور بازدید به عمل آورید.

در اینجا چندتا از مکان هایی را که ممکن است زمان تور کشور کانادا بخواهید از آن دیدن نمایید برایتان نام میبریم.

بازدید از پارک ملی کلون - یوکان در تور کشور کانادا

بلندترین قله کانادا کوه لوگان با ارتفاع 19،551 فوت است. این پارک ملی غول پیکر نیز در یوکان  22،000 کیلومتر مربع از یخچالهای آبی، دره های سرسبز و قلمرو ناتمام تشکیل شده است و میتوانید با تور کشور کانادا در آن به فعالیت های اسکی و پیاده روی بپردازید. تماشای این پارک فوق العاده را در تور کشور کانادا از یاد نبرید.

بازدید از پارک ملی گاس مورن - نیوفاندلند زمان تور کشور کانادا

پارک ملی گاس مورن در سواحل غرب نیوفاندلند قرار دارد که بدون شک یکی از بهترین مکانها  هنگام تور کشور کانادا است و یکی از مکانهای میراث جهانی یونسکو نیز میباشد. این پارک واقعا منحصر به فرد است و مقدار قابل توجهی از تنوع زمین شناسی از جمله : کمین ساحلی، قله های مرتفع، صخره های شیب دار، دریاچه های بکر، آبشارها و حتی فلات سابق میباشد که از اقیانوس ها قطع شده است و یک مکانی است که به دلیل مناظر فوق العاده ای که دارد میتواند یک تور کشور کانادا را به خود اختصاص دهد که فقط به بازدید از این مکان بپردازید. گاس مورن همچنین یک جغرافیای شگفت انگیزی دارد و منطقه ای است که در آن گوشته زمین در معرض دید قرار گرفته است و به وضوح میتوان فرایند رانش قاره ای را در آن دید.

بازدید از ساحل وسیع، توفینو- بریتیش کلمبیا هنگام تور کشور کانادا

توفینو یک شهر زیبای ساحلی است و در ساحل جزیره ونکوور قرار دارد و به نام "بهترین شهر گشت و گذار در آمریکای شمالی" لقب گرفته است. به رغم موقعیت نسبتا دور از آن نقاشان، دوستداران طبیعت و کسانی که علاقه مند به گردشگری هستند میتوانند سال ها وقت خود را در این ساحل بگذرانند. این ساحل واقع در جنوب شهر است و لانگ بیچ یک مکان تقریبا عرفانی و گسترده است. لانگ بیچ دارای امواج بزرگی است و زیبایی نفس گیری دارد. پس یادتان باشد هنگام تور کشور کانادا بازدید از لانگ بیچ را به خاطر داشته باشید.

بازدید از ساحل کاوندیش - جزیره پرنس ادوارد زمان تور کشور کانادا

این ساحل با گسترش شن و ماسه های قرمز مایل به یخ در آب های اقیانوس اطلس است، وجود تپه های سرخ و تپه های سبز باعث شده است این مکان به یکی از بهترین مکان های گردشگری هنگام تور کشور کانادا تبدیل شود و این در حالیست که وسوسه به ساکن شدن در این ساحل ممکن است اتفاق افتد. البته مسافرت به این ساحل بدون کاوش در مکان های تاریخی در نزدیکی آن از جمله مزرعه گرین گیبلز که یکی از جزیره های مشهور داستانی میباشد امروزه به یکی از جاذبه های گردشگری معروف کشور کانادا تبدیل شده است که بازدید از آن زمان تور کشور کانادا به شما توصیه میشود.


غذاهای معروف کانادا

این متن در مورد غذاهای کانادا می باشد.

5 دانشگاه مشهور کانادا

این متن در مورد دانشگاه های برتر کانادا توضیح می دهد.

ویزای تحصیلی کانادا

این متن در مورد ویزای کانادا توضیح می دهد.

رده بندی دانشگاه کانادا

این متن در مورد دانشگاه های کانادا توضیح می دهد.

شرایط اجاره خانه در کانادا

در این متن اجاره خانه در کانادا توضیح داده شده است.

دعوت نامه کانادا

این مطلب در مورد دعوت به درخواست کانادا توضیح می دهد.

Four Seasons Hotel Toronto at Yorkville

این مطلب در مورد Four Seasons Hotel Toronto at Yorkville می باشد.

The Ritz-Carlton, Toronto

این مطلب در مورد هتل The Ritz-Carlton, Toronto توضیح می دهد.

Auberge Saint-Antoine Quebec

این مطلب در مورد هتل Auberge Saint-Antoine Quebec توضیح داده است.

Rosewood Hotel Georgia vancouver

در این مطلب در مورد هتل Rosewood Hotel Georgia vancouver توضیح داده شده است.

Error
Whoops, looks like something went wrong.