×

این مطلب در مورد جاهای دیدنی ایتالیا است.

جاذبه های ایتالیا

  • کولوسئوم

این آمفی تئاتر عظیم بزرگترین در نوع خود است که تاکنون توسط امپراتوری روم ساخته شده است و تا زمان مدرن الگویی برای امکانات ورزشی باقی مانده است. به عنوان محلی برای نمایش های عمومی ساخته شده - حتی نبردهای دریایی را مسخره می کرد ، یک کف چوبی داشت که 83 در 48 متر بود. در زیر آن دو داستان از تونل ها ، اتاق ها ، سلول ها و گذرگاه های گلادیاتورها ، کارگران ، حیوانات وحشی و انبار قرار گرفته است. امروزه ، این ساختار در تضاد آشکار با توسعه مدرن است که آن را احاطه کرده است و یادآور برجسته ای از دوران باستان و تاریخ گسترده روم است.

  • کانال های ونیز

سوار شدن گوندولا از طریق کانال های ونیز سنتی است که مسافران قرن ها از آن لذت می برند. ونیز یک شهر جزایر است و کانال ها از مدت ها پیش خیابان های اصلی شهر بوده اند که به وسیله هزارتوی معابر باریک به هم وصل می شوند. روکش کانالها ساختمانهای قدیمی هستند که صدها سال نسبتاً بدون تغییر مانده اند و به جذابیت عاشقانه می افزایند. کانال بزرگ معروف ترین این آبراه ها و یکی از عکاسی ترین مکان های ونیز است. بهترین راه برای دیدن بسیاری از کاخ های بزرگ ، که جبهه های آنها با آب روبرو هستند ، از یک سوار Vaporetto در امتداد کانال بزرگ است.

  • پومپی

آتشفشان هنوز هم در حال سیگار کشیدن است. وسوویوس به بقایای شهری که در سال 79 میلادی ویران شد ، نگاه می کند. اما همین فوران بسیاری از گنجینه های هنری شهر را نیز حفظ کرد: نقاشی های دیواری ، معرق و مجسمه هایی که با خنک شدن در گدازه ها محصور شده اند. چندین قرن کاوش ، بقایای خانه ها ، بازارها ، حمام ها ، معابد ، تئاترها ، خیابان ها و بقایای انسانی را آشکار کرده است. بازدید کنندگان می توانند در این سایت گشت و گذار کنند ، در خیابان های قدیمی که توسط آهنگ ارابه ها زخمی شده اند قدم بزنند ، و مهندسی را که بیش از 2000 سال پیش توسط رومی ها مورد استفاده قرار گرفته اند ، مشاهده کنند.

  • برج کج پیزا

برج Leaning of Pisa در واقع فقط یکی از جاذبه های بسیار جذاب در شهر پیزا است ، اما شهرت آن ، که از نقص آن به دست آمده ، شهرت جهانی دارد. کار بر روی برج در 1100s آغاز شد ، و غرق شدن ، که منجر به لاغر شد ، با زمان رسیدن برج به داستان سوم آغاز شد. پیش از کار مرمت در دهه 1990 ، پیش بینی می شد تا سال 2000 سرنگون شود. امروز بازدید کنندگان می توانند از پلکان برج بالا بروند تا از نمای خارق العاده ای از شهر استفاده کنند. برج Leaning که با نام La Torre Pendente نیز شناخته می شود ، در Piazza dei Miracoli ایستاده است ، فضایی که آن را با کلیسای جامع زیبای رومانتیک سانتا ماریا Assunta و یک تعرفه آزاد آزاد به اشتراک می گذارد. هر یک از این ویژگی های برجسته آثار منبت کاری سنگ قرون وسطایی است.

  • دریاچه کومو

دریاچه کومو یکی از مناطق دیدنی ایتالیا است که با کوه هایی احاطه شده و در شهرهای کوچک و زیبا قرار گرفته است. این دریاچه که از زمان روم به دست ثروتمندان می رسد ، دارای ویلا ها و کاخ های بسیار زیبا در کنار سواحل جنگلی آن است که بسیاری از آنها توسط باغ هایی که برای عموم آزاد است احاطه شده اند. آب و هوای معتدل که ساحل دریاچه را برای باغ ها ایده آل می کند ، همچنین قرعه کشی برای گردشگران است ، با ویژگی هایی شبیه به آب مدیترانه. در کنار شهرهای تفریحی اطراف دریاچه ، ابی قرن 11th وجود دارد.

  • ساحل آمالفی

ساحل آمالفی ، میراث جهانی یونسکو ، یک قطعه خیره کننده از ساحل در امتداد شبه جزیره سورنتین ، جنوب ناپل و سورنتو است. شهرهای تپه ای بطور دقیق در امتداد دامنه های کوهستانی شیب دار که به سمت آبشار آبشار می شوند ساخته شده اند. شهرهای اصلی در اینجا Positano و Amalfi هستند که کلیسای جامع آن گنبدی کاملاً گنبدی است. برای منظرهای مختلف ساحل دراماتیک و تقریبا عمودی می توانید در ساحل به صورت جاده یا هاپ بین قایق ها قدم بزنید.

  • فلورانس Duomo سانتا ماریا دل فیور

با توجه به یکی از بهترین کلیساهای جامع جهان ، Duomo Santa Maria del Fiore یا کلیسای جامع کلیسای جامع سانتا ماریا دل فیور ، بر افق فلورانس مسلط است. این کلیسای جامع بین قرن سیزدهم و پانزدهم ساخته شده است که معروف ترین قطعه آن گنبد خارق العاده است ، که در سال 1434 توسط فیلیپو برونلشکی تکمیل شد. برج ناقوس کلیسای جامع در نزدیکی کلیسای جامع در پیازا دل دوومو واقع شده است ، پوشیده از همان سنگ مرمر با الگوی معمولی معماری رومانیایی توسکانی. طراحی شده توسط Giotto ، campanile 82 متر ارتفاع دارد و می توان از آن صعود کرد. 414 پله آن تا یک سکوی دید با منظره های خارق العاده از شهر منتهی می شود. روبروی Duomo یک باپتیستر با شکوه است که به درهای تخته برنز خود مشهور است.

  • سینک تره

Cinque Terre یک منطقه ساحلی زیبا با تپه های شیب دار و صخره های بی نظیر مشرف به دریای مدیترانه است. به پنج روستای زیبا از Monterosso al Mare ، Vernazza ، Corniglia ، Manarola و Riomaggiore می توان با چند وسیله دسترسی پیدا کرد که با طی کردن مسیرهای پیاده روی به یکدیگر پیوستند ، راه‌آهن که از طریق سرهای اصلی تونل می شود تا در هر شهر ظاهر شود یا یک جاده باریک منظره. در بالای تپه بالا. پیاده روی در بین روستاها یکی از محبوب ترین کارهایی است که انجام می دهد زیرا این امکان را به مسافران می دهد تا از مناظر لذت ببرند. شهرهای کوچک احساس روستاهای قدیمی ماهیگیری را حفظ کرده اند و حتی در مواجهه با گردشگری مدرن ، احساس دور بودن را به شما نشان می دهند.

  • گالری Uffizi

Uffizi علاوه بر اینکه یکی از برجسته ترین موزه های هنری جهان است ، یک تاریخچه یک مرحله ای از هنر رنسانس ایتالیا است. اگرچه این مجموعه شامل آثاری از استادان بزرگ هنر غربی است ، اما بزرگترین گنجینه آن مجموعه نقاشی هایی است که گام به گام تحول در نقاشی را نشان می دهد که در اینجا از قرن 14 تا شانزدهم رخ داده است. در اینجا ، اولین آزمایشات با چشم انداز ، و همچنین برخی از پرتره های اولیه را به عنوان نقاشان فراتر از هنر دینی ، و برخی از اولین استفاده از پیشینه های طبیعت گرایانه و منظره در هنر دینی مشاهده خواهید کرد.

  • شهر واتیکان

واتیکان محل زندگی برخی از بی نظیرترین مجموعه های هنری و هنری جهان است. محور اصلی باسیلای بزرگ سنت پیتر است ، با مقبره سنت پیتر و یکی از آزاردهنده ترین آثار میکل آنژ ، پیتا. در خارج از میدان سنت پیتر است که پاپ خطاب به پیروان می پردازد. Sistine Chapel به دلیل نقاشی های دیواری و سقفی میکل آنژ مشهور است و در موزه واتیکان آثار بسیاری از مشهورترین هنرمندان ایتالیا را مشاهده خواهید کرد.


اقامت استرالیا به کمک دوره زبان انگلیسی

مهاجرت به استرالیا.اقامت استرالیا.اسکیل ورکر.تخصص نیروی کاری.ویزای اسکیل ورکر استرالیا.اقامت استرالی...

جشنواره تخفیفات فرشتگان

تخفیف.جشنواره تخفیفات.تخفیف اسفندماه

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و مزایای مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند و مزایای مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت پرستار به عمان

مهاجرت به عمان و مزایای مهاجرت پرستار به عمان

بورسیه تحصیلی استرالیا

انواع بورسیه تحصیلی در استرالیا