×

6 جاذبه قبرس در این متن توضیح داده شده است.

جاذبه های قبرس

  • کوریون باستان

از نظر رمانتیک در یک صخره ساحلی با چشم اندازهای حیرت انگیز از حومه شهر و مدیترانه در زیر ، مکان جادویی است. کل سایت بسیار وسیع است ، اما مشهورترین بخش تئاتر و خانه استونی است که مجموعه ای از موزائیک های خوب و مرتب را در خود جای داده است. منطقه بزرگ ریحان بیزانس با ستون های فرومایه و تکه های کف موزاییک بسیار زیبا است.

قبرس

 

  • قلعه سنت هیلاریون

یکی از زیباترین ویرانه های قلعه مدیترانه ، سنت هیلاریون یک سنگر قدیمی صلیبی و خانه افسانه ها و اسطوره های محلی فراوان است - معروف ترین موجود آن که یک ملکه پری است ، که وقت خود را صرف چوپانان محلی می کند ، قلعه را در اینجا ساخته است. سطح شیب دار و محفظه های گسترده کوه را بالا می برد و بهشت ​​اکتشافی است. برای آنهایی که از بالا به بالا صعود می کنند ، منظره ها در یک تکه عادلانه از جزیره پدیده است.

قبرس

 

  • لارناکا

این تقریباً پایگاه خلوتی برای تفرج کنندگان در اینجا است. تمام امکانات تفریحی مبتنی بر آفتاب و ماسه را می توان یافت ، اما محله قدیمی ترک خورده ترکی (به نام Skala) و زینتی آجیوس لازاروس (کلیسای سنت لازاروس) به این شهر یک شهر تاریخی جالب توجه می بخشد ، در حالی که خود این مرکز همچنان حفظ کرده است. جو یک شهر مناسب برای کار و نه یک تفریحگاه تابستانی. حتی بهتر ، دریاچه نمکی ، دقیقاً به سمت غرب لارناکا ، در طول فصل بهار مملو از گله های فلامینگو صورتی است ، و تعداد زیادی از روستاهای تپه و جاذبه های گردشگری فرهنگی در مناطق داخلی آن واقع شده اند.

قبرس

 

  • ساحل نیسی

ساحل نیسی مشهورترین نوار شن و ماسه قبرس است که به دریا فیروزه ای در آگیا نپا می چرخد. آب در ساحل بسیار کم عمق است و در کل خلیج بسیار آرام است و آن را به یک مکان عالی برای خانواده های دارای فرزند خردسال تبدیل کرده است.

قبرس

 

  • کرنیا

زیباترین شهر قبرس شمالی است که با شخصیت قدیمی عثمانی منطقه قدیمی بندرگاه خود چسبیده است. قلعه کرنیا مشرف به بندرهای عجیب و غریب در قسمت شرقی است و بالا رفتن از سمت قلعه های قلعه شما را با منظره های خارق العاده ای در سطح شهر به شما پاداش می دهد. جمعی از خطوط باریک از منطقه ساحلی پر شده و پر از خانه های چوبی بسته در ایالات مختلف است. مکان بسیار خوبی برای قدم زدن و خیساندن جو بی موقع است و کافه های زیادی با مشرف به بندرگاه وجود دارند.

قبرس

 

  • خانه دیونیسوس​​​​​​​

مجموعه ای باورنکردنی از کف موزاییک است که به دلیل حفظ عالی و رنگ آمیزی پر جنب و جوش آنها ساخته شده است. بخشی از محوطه باستان شناسی بزرگتر پافوس ، با ویرانه های فراوان Graeco-Roman ، خانه دیونیسوس نمونه ای فوق العاده از هنرهای پیچیده دوره است. این نام به نام خدای دیونیسوس است که در بسیاری از موزائیک های سراسر خانه کاشته می شود که بیشتر صحنه های اساطیر یونان را به تصویر می کشد.

rfvs

 


کاپادوکیا

این مطلب در مورد کاپادوکیا در ترکیه می باشد.

جاذبه های گردشگری آلمان

این متن در مورد جاذه های گردشگری آلمان توضیح می دهد.

جاذبه های گردشگری سوئد

این متن در مورد دیدنی های سوئد توضیح می دهد.

شهر ادینبورگ

این متن در مورد شهر ادینبورگ و جاذبه هایش می باشد.

دیدنی های دوحه

این متن در مورد مکان های دیدنی دوحه می باشد.

جاذبه های قبرس

6 جاذبه قبرس در این متن توضیح داده شده است.

جاذبه های گردشگری ایران

در این متن از جاذبه های گردشگری ایران توضیح داده شده است.

جاذبه های دیدنی در باکو

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان و همچنین بزرگترین بندرگاه این کشور بشمار میرود.

17 جاذبه برتر گردشگری در آنتالیا

در این مقاله به جاذبه های گردشگری شهر آنتالیا با جزییات پرداخته ایم...

باغ گیاهشناسی باتومی

باغ گیاهشناسی باتومی از معدود باغهایست که زیبایی خیره کننده ی تمام نشدنی را پیش رویتان میگذارد...