×

این متن در مورد جاذه های گردشگری آلمان توضیح می دهد.

جاذبه های گردشگری آلمان

تاریخ ، فرهنگ و زیباییهای طبیعی شاید بهترین توصیف جوهره تعطیلات در آلمان باشد.
افرادی که مایل به گشت و گذار هستند یا هنرهایشان را تجربه می کنند باید به سمت کلان شهرهایی مانند مونیخ ، فرانکفورت یا هامبورگ حرکت کنند ، در حالی که افرادی که به دنبال فعالیت های تفریحی هستند باید از مکانهایی مانند آلپ های باواریا ، جنگل سیاه یا دره راین بازدید کنند.
کلیساهای قدیمی و کاخهای بزرگ زیبا در همه جا وجود دارد ، و در شهرهای کوچکتر و روستاها - برخی با شهرهای قدیمی قرون وسطایی اصلی خود هنوز دست نخورده هستند - بسیاری از سنت های قرن کهن از جمله بازارهای سنتی کریسمس ، جشنواره ها و نمایشگاه ها تا امروز ادامه دارند. در قلب فرهنگی آلمان ، پایتخت برلین قرار دارد که دارای بسیاری از موزه ها و گالری های خوب است ، در حالی که دوستداران طبیعت می توانند دنیای امکانات را در خارج از کشور بزرگ پیدا کنند.

 

  • دروازه براندنبورگ برلین

مدل ساخته شده در آکروپولیس در آتن و ساخته شده برای پادشاه فردریک ویلیام دوم در سال 1791 ، سنگ ماسه سنگی بنام براندنبورگ دروازه در منطقه Mitte برلین اولین ساختار نئوکلاسیک این شهر بود. اندازه گیری ارتفاع چشمگیر 26 متر - از جمله کوادریگا ، ارابه شگفت انگیز چهار اسب حامل الهه پیروزی که در بالای آن قرار دارد - شش ستون بزرگ آن در هر طرف این سازه پنج گذرگاه چشمگیر را تشکیل می دهد: چهار مورد توسط ترافیک منظم استفاده می شدند ، در حالی که مرکز برای واگن های سلطنتی محفوظ بود. ستون های عظیم Doric همچنین دو ساختمان را در هر طرف دروازه تزئین می کنند که زمانی توسط جمع کننده ها و نگهبانان مورد استفاده قرار می گرفت.
بدون شک نمادین ترین ساختار برلین ، دشوار است باور کنید که بنای باشکوهی که امروز می بینید در طول جنگ جهانی دوم به شدت آسیب دیده و همچنین زمانی بخشی از دیوار بدنام برلین بود و برای چند دهه نماد تقسیم برلین به شرق و غرب بود. 

المان

 

  • کلیسای جامع برج کلن (Kölner Dom)

کلیسای جامع کلیسای سنت پیتر و سنت مری - در سواحل راین واقع شده است و بدون شک چشمگیرترین نشانه شهر کلن است. این شاهکار معماری High Gothic ، یکی از بزرگترین کلیساهای جامع اروپا ، در سال 1248 آغاز شد و جاه طلب ترین پروژه ساختمانی قرون وسطی بود. داخلی با شکوه آن به نمای زیبایی از 6166 متر مربع وسعت دارد و دارای 56 ستون عظیم است. در بالای محراب بلند ، Reliquary of Three Kings ، یک اثر هنری قرن دوازدهم با طلا است که توسط نیکلاس وردون طراحی شده است تا یادگارهایی از سه پادشاه آورده شده از میلان باشد. از دیگر نکات برجسته می توان به نمای پانورامای برجهای جنوبی ، شیشه آغشته به قرن دوازدهم و سیزدهم در کلیسای سه پادشاه ، و خزانه داری با اشیاء قیمتی فراوان آن ، که همه آنها بعد از جنگ جهانی دوم تا حد زیادی دست نخورده باقی مانده بودند. برای برخی از بهترین مکانهای دیدنی در سطح شهر و رودخانه ، از 533 پله به سکوی مشاهده در برج جنوبی بروید. الملن

 

  • جنگل سیاه

جنگل زیبای سیاه با تپه های تیره و پر چوبی که دارد یکی از پر بازدیدترین مناطق مرتفع در سراسر اروپا است. در گوشه جنوب غربی آلمان واقع شده است و 160 کیلومتر از پورفزهایم در شمال تا والدشوت در رود راین در جنوب امتداد دارد ، این یک بهشت ​​کوهنورد است. در ضلع غربی ، آن را به طور شیب دار به سمت راین ، از کنار دره های سرسبز عبور می کند ، در حالی که در شرق ، با آرامش بیشتری به سمت دره های نکارکار فوقانی و دانوب شیب می یابد. از مکان های معروف می توان به قدیمی ترین منطقه اسکی آلمان در تودنا ، امکانات باشکوه آبگرم بادن و تفریحی جذاب Bad Liebenzell اشاره کرد. از دیگر نکات برجسته آن می توان به راه آهن دیدنی چشمگیر سیاه جنگل که در Triberg با ریزش های معروف آن متمرکز شده است ، خود Triberg ، موزه هوای سیاه جنگل باز است.

المان

 

  • نووشوانشتاین

شهر عجیب و غریب Füssen ، واقع در بین Alpetu Algäu و آلپ و یک مرکز تفریحی کوهستانی Alpine و مرکز ورزش های زمستانی ، پایگاه خوبی برای کاوش در نزدیکی قلعه نوشوانشتاین ، یکی از معروف ترین و زیباترین قلعه های سلطنتی اروپا است. پادشاه لودویگ دوم از بایرن این قلعه فشرده و پر از جنگ را پوشانده است.

المان

 

  • بندر تاریخی هامبورگ

در قلب بندر تاریخی هامبورگ ، مینیاتور با شکوه Miniatur Wunderland ، بزرگترین راه آهن مدل جهان ، جاذبه ای است که به همان اندازه برای جوان و پیر نیز جذاب است. با داشتن بیش از 12000 متر مسیر ، این مدل مقیاس گسترده شامل بخش های اختصاص داده شده به ایالات متحده آمریکا ، انگلیس و اسکاندیناویا (و همچنین هامبورگ) می باشد و دارای 890 قطار ، بیش از 300000 چراغ و بیش از 200،000 چهره انسانی است.
غافل از این نیست که میهمانان بتوانید ساعت های زیادی را با کاوش در فرودگاه های مینیاتوری (و هواپیماهایی که در آن پرواز می کنند) ، در شهرهای شلوغ ، صحنه های روستایی شگفت انگیز و بندرهای شلوغ ، به کاوش در این جهان جذاب بپردازند. برای یک تجربه به یاد ماندنی ، یکی از تورهای پشت صحنه را رزرو کنید ، یک کار مخصوصاً جالب در شب.
صحبت از بندرها ، حتما در هنگام حضور در آنجا ، بندر وسیع هامبورگ را گشت و گذار کنید. با استفاده از 100 کیلومتر مربع ، این بندر بزرگ جزر و مدی - یکی از بزرگترین پایانه های کشتی کروز جهان و معروف به دروازه آلمان - بهترین راه را با قایق کشف می کند. پس از آن ، از تفرجگاه بندرگاه ، یک مسیر عابر پیاده دوست داشتنی ، و منطقه Warehouse با خطوط مداوم انبارهای بلند آجری خود بازدید کنید.

المان

 

  • دره راین

راین نه تنها مهمترین آبراه اروپا ، بلکه زیباترین آن است. با طول کلی 1320 کیلومتر ، این رودخانه باشکوه از سوئیس تا آلمان تا کل هلند امتداد دارد.
در حالی که در آلمان جاهای بسیاری برای لذت بردن از این رودخانه با شکوه وجود دارد ، بخش دوست داشتنی فوقانی رود میانه - که دارای سایت میراث جهانی یونسکو است - احتمالاً محبوب ترین مکان برای بازدید گردشگران است. در اینجا ، این رودخانه غالباً دراماتیک 65 کیلومتری دارای بیش از 40 قلعه و 60 شهر قرون وسطایی زیبا است که فقط منتظرند تا با سفرهای رودخانه ای و یا با ماشین کاوش شوند.

المان

 

  • جزیره موزه برلین

Museumsinsel یا جزیره موزه معروف برلین ، بین رودخانه Spree و Kupfergraben - یک کانال 400 متری کنار رودخانه - قرار دارد و شامل بسیاری از قدیمی ترین و مهمترین موزه های شهر است.
قلب این منطقه دوستدار عابر پیاده موزه قدیمی است که در سال 1830 به عنوان محلی برای نمایش گنجینه های سلطنتی ساخته شده است. خیلی زود پس از آن ، زمین در پشت موزه برای هنر و "دانش باستان" کنار گذاشته شد.
در بین سالهای 1843-55 موزه جدید شکل گرفت ، و در سال 1876 گالری ملی به همراه موزه Bode که در سال 1904 ساخته شده و مجموعه ای از آثار باستانی ساخته شده است ، اضافه شد. یکی دیگر از برجسته های تور پیاده روی از این مناطق دیدنی جالب ، Pergamon است که دارای ساختمان های تاریخی تازه از خاورمیانه است. اما هشدار داده شود: در بین این موزه های شگفت انگیز چیزهای زیادی وجود دارد که شما نمی توانید همه این موارد را در یک روز تنها بچرخانید.

المان


کاپادوکیا

این مطلب در مورد کاپادوکیا در ترکیه می باشد.

جاذبه های گردشگری آلمان

این متن در مورد جاذه های گردشگری آلمان توضیح می دهد.

جاذبه های گردشگری سوئد

این متن در مورد دیدنی های سوئد توضیح می دهد.

شهر ادینبورگ

این متن در مورد شهر ادینبورگ و جاذبه هایش می باشد.

دیدنی های دوحه

این متن در مورد مکان های دیدنی دوحه می باشد.

جاذبه های قبرس

6 جاذبه قبرس در این متن توضیح داده شده است.

جاذبه های گردشگری ایران

در این متن از جاذبه های گردشگری ایران توضیح داده شده است.

جاذبه های دیدنی در باکو

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان و همچنین بزرگترین بندرگاه این کشور بشمار میرود.

17 جاذبه برتر گردشگری در آنتالیا

در این مقاله به جاذبه های گردشگری شهر آنتالیا با جزییات پرداخته ایم...

باغ گیاهشناسی باتومی

باغ گیاهشناسی باتومی از معدود باغهایست که زیبایی خیره کننده ی تمام نشدنی را پیش رویتان میگذارد...