×

مهاجرت| مهاجرت آسان | تحصیل در کانادا| هزینه های تحصیل در کانادا | ادامه تحصیل در کانادا| اخذ ویزای تحصیلی کانادا |ویزای تحصیلی

دانشگاه تورنتو

دانشگاه تورنتو، در سال 1827 به مجموعه ی آموزشی بسیار قوی در کشور کانادا تبدیل شد. این دانشگاه با افتخار می تواند یکی از بزرگترین دانشگاه های تحقیقاتی در جهان باشد که به دنبال اختراع و نوآوری است و  به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی در تورنتو، ایالت انتاریو، در کانادا  معروف است.
این دانشگاه  رهبری کامل در زمینه های تحقیق و تدریس در سطح بین الملل  را به دست دارد و درکشور کانادا و  سرتاسر جهان به شکل قابل توجهی دارای ورودی بیشماری ازدانشجویان است.  محوطه دانشگاه آن در یکی از پویاترین محیط های شهری در جهان با معماری های معروف و زیبا و فضای سبز وسیع در منطقه  میسیساگای شهر تورنتو قرار دارد.
تورنتو و منطقه اطراف آن به طور مداوم به عنوان یکی از متنوعترین مراکز شهری در آمریکای شمالی محسوب می شوند. تورنتو کسب و کارهای بزرگ، رستوران ها، سرگرمی ها و رویدادهای اجتماعی را در همه جا به خود جلب می کند - و این چیزی است که آن را یک منطقه فوق العاده ای برای زندگی و یادگیری  تبدیل می کند.  این دانشگاه دارای سه محوطه آموزشی است: مرکز شهر تورنتو (واحد سنت جورج)، میسیساگا (واحد غرب) و اسکاربوروگ (واحد شرق).
مناطق پر جنب و جوش و جذاب شهر تورنتو و حومه آن از تیم های ورزشی تا رویدادهای فرهنگی، جشنواره ها به نمایشگاه های خیابانی  تبیل شده است و دارای دانشگاههای مطرح زیادی از جمله دانشگاه مرکزی تورنتو است که دارای 44 کتابخانه و 156 کتابدار است. سیستم کتابخانه دانشگاه تورنتو بیش از 19.5 میلیون کتاب و بیش از 5.8 میلیون کتاب الکترونیکی دارد. سیستم کتابخانه دانشگاه تورنتو سومین مرکز بزرگ آموزشی در آمریکای شمالی است.
با توجه به آمار سال 2017 منتشر شده توسط همین دانشگاه، بیش از 4332 اعضای هیئت علمی به عنوان اعضای هیئت علمی فعال با مسئولیت های تدریس / تحقیق و 5،75،924 فارغ التحصیلان از سراسر جهان در این مجموعه مشغول هستند.
واحدها و دروس ارایه شده در این دانشگاه در مقاطع مختلف و با طیف وسعی از رشته های بینابین ارایه میشود.
هزینه تحصیل در این دانشگاه بنا به رشته و مقطع مورد نظر متفاوت است ضمن اینکه در اکثر موارد دانشجویان میتوانند از خدمات دفتر امور دانشجویان بین الملل نیز جهت دریافت کمکهای مالی  OSAP  و بورسیه های دانشگاهی  نیز استفاده کنند.
مدارک مورد نیاز جهت اقدام در این دانشگاه در اکثر موارد مشترک با سایر دانشگاههای کانادا  بوده ولی برای تکمیل پرونده خود از هر دانشگاه بهتر است تا با مشاور پرونده خود مشورت کنید.چرا که در 99 درصد از پرونده ها نقص مدارک یا اشتباهاتی در جزییات باعث عدم نتیجه گیری متقاضی میشود.

لیست رشته ها در دانشگاه تورنتو
لیست مدارک مورد نیاز:
-  مدارک تحصیلی مقطع قبلی
-  رزومه
-  انگیزه نامه
-  سه عدد توصیه نامه ازسمت اساتید دانشجو
-  مدرک زبان
با ارایه یکی از مدارک زیر دانشجو میتواند پرونده تحصیلی خود را در این دانشگاه فعال کند
  ELDA/COPE حداقل نمراه کل 86
 GCSE/IGCSE/GCE/AICE   باحداقل رتبه B
    IELTS - حداقل overall 6.5
  TOEFL-  حداقل نمره کل100
  Cambridge Assessment English و در سطح متوسط حداقل رتبه C درسطح پیشرفته حداقل رتبهB1

جهت بررسی شرایط خود برای اخذ ویزای توریستی ، تحصیلی و اقامت در اروپا و کانادا، میتوانید فرم‌ارزیابی را در وبسایت ما تکمیل کنید.
با ما در ارتباط باشید


E-Mail: info@angelflight.ir 


مرکز اطلاعات و ارزیابی کانادا (ECA)

(Educational Credential Assessment (ECA

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

سیستم امتیازبندی اکسپرس انتری

امتیازبندی سیستم چگونه است

مراحل سیستم اکسپرس انتری

ترتیب مراحلی که این سیستم دارد، چگونه است

کلیات سیستم اکسپرس انتری

توضیح کلی در ارتباط با سیستم اکسپرس انتری کانادا

مهاجرت پرستار به کانادا

مهاجرت به کانادا و مزایای مهاجرت پرستار به کانادا

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ (Start-up)

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی (خوداشتغالی)

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی (PNP)

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی مورد بررسی قرار می گیرد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا که منجر به اخذ اقامت دائم می شود، مورد بررسی قرار می گیرد.