کنسرت علیرضا طلیسچی در استانبول 16 خرداد
×

دانشگاه کبک|کبک|مهاجرت| مهاجرت آسان | تحصیل در کانادا| هزینه های تحصیل در کانادا | ادامه تحصیل در کانادا| اخذ ویزای تحصیلی کانادا |ویزای تحصیلی

دانشگاه کبک 50 ساله شد

دانشگاه کبک-کانادا
دانشگاه کبک واقع در استان کبک کشور کانادا به عنوان یکی از قویترین شبکه ی دانشگاههای کانادا و سطح جهان معروف است.
این دانشگاه در سال 1968 توسط دولت کبک با هدف اطمینان از توسعه علمی استان کبک افتتاح شد و مجموعه ای از 10 مرکز آموزشی مستقل از یکدیگر را زیر مجموعه خود قرارداده است و با ورود به سال 2019، 50 سالگی خود را جشن گرفته است.
دانشگاههای کبک و مراکز آموزشی این دانشگاه ها در سطح بسیار خوبی از استاندارد آموزشی کشور کانادا قرار گرفته اند.دروس در تمام مقاطع و دربرخی دانشگاههای استان کبک -کانادا به زبان فرانسه یا زبان انگلیسی تدریس میشود و دانشجویان میتوانند در برخی رشته ها بدون مدرک زبان نیز پذیرش شوند.
ارایه مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه در حد b1 نیز برای دریافت پذیرش از اکثر دانشگاههای کبک و کشور کانادا کفایت میکند.
هزینه های تحصیل در دانشگاههای استان کبک به نسبت سایر استانها پایینتر بوده و بصورت میانگین حدود 10 -12 هزار دلار کانادا در سال میباشد.


10 مرکز آموزشی دانشگاه کبک شامل مراکز زیر میباشد:
 (UQAM)دانشکاه مونترال-کبک
دانشگاه مونترال کبک تحت شبکه آموزشی دانشگاه کبک بیش از 300 رشته را در زمینه های هنر، ارتباطات، سیاست،حقوق، آموزش، علوم، علوم انسانی و مدیریت  به دانشجویان داخلی و بین المللی خود ارایه میدهد.
 (UQTR)دانشگاه تروا ریویر-کبک
دانشگاه تروا ریویر کبک بر پایه  مطالعات جدید و اختراعات با ارایه بیش از 290 رشته در زمینه های مهندسی و مدیریت ، هنر و علوم انسانی،آموزش،علوم پایه و پرستاری، زبان،تربیت بدنی و علوم ریاضی  به عنوان دومین مرکز برتر دانشگاه کبک در حال فعالیت است.
 (UQAC)دانشگاه شیکوتیمی-کبک
دانشگاه شیکوتیمی در قسمت شمالی شهر کبک با رشته های بسیار متنوع در زمینه های علوم پایه، علوم اقتصادی، آموزش، علوم اجتماعی، علوم فنی،سلامت، زبان و گرافیک در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس، دکتری و دوره های کوتاه مدت و همینطور ارایه بورسیه های متفاوت تحصیلی در طول سه دوره تحصیلی درهای خود را به روی دانشجویان و متخصصان داخلی و بین المللی بویژه دانشجویان کشورهای آسیایی، آفریقایی . اروپایی  گشوده است.
 (UQAR)دانشگاه ریموسکی-کبک
دانشگاه ریموسکی کبک با دو پردیس مشهور لویس و ریموسکی  در ضلع شرقی استان کبک و نزدیکی استان نیوبرانزویک به داشتن کادر متخصص و تیم تحقیقاتی قوی معروف گشته است. این مرکز از واحدهای آموزشی دانشگاه کبک در اکثر رشته های تحصیلی تیم مطالعاتی قوی جذب میکند.
 (UQO)دانشگاه اوتاوه -کبک
دانشگاه اوتاوه در بخش غربی شهر مونترال و مرز دو استان کبک و انتاریو بیش از 100 رشته در پردیس گوتینو و سن ژروم  ارایه میدهد.این دانشگاه حدود 500 کارمند  254 استاد دارد و باتوجه به افزایش درخواست دانشجویان، جزو دانشگاههای کانادایی هست که روز به روز در حال رشد هستند.
 (UQAT)دانشگاه ابیتیبی تماسکمینگ-کبک
دانشگاه آبیتیبی شمالی ترین دانشگاههای استان کبک-کانادا و در تقاطع بزرگراه 117 و 391 در نزدیکی استان آنتاریو  رشته های کشاورزی،آموزش، مهندسی، سلامت،مدیریت، رسانه، علوم اجتماعی،منابع طبیعی  و معادن را ارایه میدهد.علیرغم موقعیت جغرافیای این دانشگاه در استان کبک، جزو پرتقاضاترین مراکز دانشگاههای کبک قرار گرفته است.
 (INRS) موسسه ملی تحقیقات علمی-کبک
موسسه ملی تحقیقات علمی (INRS) نقش مهمی در پیشرفت دانش و آموزش در بخش های تحقیقاتی و  استراتژیک در کبک و در سایر نقاط جهان دارد. این دانشگاه اولین و تنها موسسه ازدانشگاه کبک کانادا است که عضو دانشگاه بین المللی ونیز بوده و مرکز بین المللی پاستور،موسسه ملی تحقیقات علمی-کبک را جزو یکی از اعضای فعال و مراکز تحقیقاتی امریکای شمالی میداند.این دانشگاه در شهر مونترال و  55درصد از دانشجویان خود را از میان دانشجویان خارج از کانادا انتخاب میکند.

(ENAP)دانشگاه ملی مدیریت دولتی-کبک
تنها مرکز و دانشگاه کبک-کانادا در شهر مونترال که در زمینه مدیریت دولتی بصورت تخصصی مطالعه میکند و روشهای نوین ،کاربردی و مدرن در این زمینه را مورد بررسی قرار میدهد. هدف این مدرسه ارائه آموزش و تحقیقات دانشگاهی در حوزه مدیریت دولتی و به ویژه آموزش و توسعه مدیران عمومی است.

(ETS) دانشگاه عالی فنی تکنولوژی-ای تی اس -کبک
دانشگاه عالی فنی تکنولوژی کبک از مراکز و دانشگاههای مهم دانشگاه مرکزی کبک میباشد، در زمینه آموزش و پرورش مهندسین و محققین و انتقال تکنولوژی، به نسل بعدی به روشی ابتکاری و کاربردی با هدف پاسخگویی به نیاز محیط های صنعتی که نیاز به مهندسین با نه تنها دانش نظری بسیار عالی بلکه دانش عملی هستند،فعالیت میکند. این دانشگاه در رشته های فنی و مهندسی، سالیانه تعداد بیشماری دانشجو از داخل و خارج کانادا و استان کبک جذب میکند.

(TÉLUQ) دانشگاه آموزش مجازی
 تحصیل در دوره های مجازی و اخذ مدارج تحصیلی در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری
این دانشگاه شامل چهار دپارتمان: آموزش، تکنولوژی، ارتباطات و مدیریت در بیش از 110 رشته میباشد و سالیانه نزدیک به 20 هزار دانشجوی فارغ التحصیل مدارک خود را از این دانشگاه دریافت میکنند. تمرکز این دانشگاه برای آموزش مجازی با این ساختار برنامه ریزی شده است.

پشتیبانی کادر متخصص
انتخاب دوره مطابق با درخواست و شرایط دانشجو
آموزش تضمینی توسط اساتید متبحر
آموزش مستمر و مداوم

جهت بررسی شرایط خود برای اخذ ویزای توریستی ، تحصیلی و اقامت در اروپا و کانادا، میتوانید فرم‌ارزیابی را در وبسایت ما تکمیل کنید.
با ما در ارتباط باشید


09051215001  : مشاوره ویزا
E-Mail: info@angelflight.ir 


رده بندی دانشگاه های کانادا

این متن در مورد دانشگاه های کانادا توضیح می دهد.

اصطلاحات مورد استفاده در پذیرش دانشجو

جهت اقدام برای اخذ پذیرش تحصیلی برای یک دانشگاه شما با اصطلاحاتی روبرو میشوید که در این مقاله به آنه...

دبیرستان Royal Crown در تورنتو

Royal Crown Academic یک دبیرستان خصوصی در تورنتو ، کانادا است...

معرفی دانشگاه کنکوردیا

دانشگاه کنکوردیا دارای 22 واحد تحقیقاتی است مانند: شبیه ساز پرواز ، آزمایشگاههای هیدرولیک و ماشین آل...

پذیرش در دانشگاه کنکوردیا در کانادا

جهت پذیرش در دانشگاه دولتی کنکوردیا واقع در مونترال کشور کانادا ...

شرایط کار در زمان تحصیل در کانادا

با انجام کار پاره وقت دانشجویی در کانادا تجربه کاری کسب کنید و هزینه های خود را تأمین کنید...

دستیار دندانپزشکی در کانادا

حقوقِ دستیار دندانپزشک سالانه بین 32106 دلار تا 43359 دلار می باشد...

نحوه در خواست برای کالج های آنتاریو

به عنوان یک متقاضی بین المللی ، مهم است که برای اطمینان از پردازش به موقع برنامه خود توسط کالج ، یک...

هزینه تحصیل در کانادا

بطور کلی میتوان هزینه های زندگی دانشجویی در کانادا تقریبا 34000 دلار است...

دانشگاه UNBC کانادا

UNBC یکی از بهترین دانشگاه های کوچک کانادا است که در منظره دیدنی و شمالی کلمبیای شمالی واقع شده است.