×

درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا | اخذ ویزای کانادا | اخذ ویزای ارزان کانادا | اخذ ویزا | اخذ ویزای | اخذ ویزای ارزان | ویزای ارزان کانادا | کانادا | اخذ ویزای کانادا | ویزای کانادا

درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا | اخذ ویزای کانادا | اخذ ویزای ارزان کانادا

درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا

اگر شما به هر دلیلی بخواهید از کشور کانادا دیدن نمایید ممکن است به اخذ ویزای کانادا یا مجوز سفر الکترونیک نیاز داشته باشید. برای هر دوی این موارد شما باید برای درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا خود یک سری از کارها را به صورت دستی انجام دهید و اطلاعاتی را بر روی کاغذ پر کنید، هرچند که عملیات اخذ ویزای ارزان کانادا بیشتر از پر کردن یک فرم است. بعد از ارسال درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا خود شما باید چند روزی را صبر کنید تا ببینید آیا درخواست اخذ ویزای شما تایید میشود یا خیر.

تعیین آنچه که شما برای اخذ ویزای ارزان کانادا نیاز دارید

  1. قبل از اقدامات لازم برای اخذ ویزای ارزان کانادا شما باید برای اینکه متوجه شوید برای ورود به کشور کانادا به اخذ ویزای کانادا نیاز دارید یا خیر بررسی لازم را انجام دهید زیرا همه ی اشخاص به اخذ ویزای ارزان کانادا نیاز ندارند مثل شهروندان ایالت متحده . برای اینکه این مطلب را به خوبی متوجه شوید به وب سایت دولت کانادا سری بزنید و به قسمتی که مربوط به افرادی است که نیاز به اخذ ویزای کانادا دارند مراجعه نمایید و کشور خود را  انتخاب کنید و بعد متوجه خواهید شد که برای تور کشور کانادا یا تحصیل ارزان در کشور کانادا به اخذ ویزای ارزان کانادا نیاز دارید یا خیر.

در نظر داشته باشید که در صورتی که شما به اخذ ویزای کانادا نیاز داشته باشید یا نه برای ورود به کشور کانادا باید یک گذرنامه معتبر داشته باشید.

  1. در مرحله دوم و بعد از کارهای مربوط به اخذ ویزای ارزان کانادا بررسی کنید که آیا برای سفر به ETA نیاز دارید یا خیر. کشور کانادا همچنین نوع دیگری از مجوز سفر را معرفی کرده است که از ماه مارس سال 2016 نهایی شده است. این مجوز مسافرت الکترونیک یا ETA و فقط برای افرادی لازم است که از طریق کشورهای خاصی به کشور کانادا وارد میشوند. مثلا اگر بخواهید از کشور استرالیا به کشور کانادا سفر کنید به ETA نیاز دارید.

  2. اطمینان حاصل کنید که برای سفر به کشور کانادا و اخذ ویزای ارزان کانادا دلیل معتبری داشته باشید. یکی از دلایل درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا میتواند این باشد که شما قصد سفر به عنوان توریست را دارید. شما همچنین میتوانید برای سفرهای تجاری خود نیز برای اخذ ویزای ارزان تجاری درخواست دهید. همچنین شما میتوانید برای بازدید از نزدیکانتان مانند فرزند یا نوه برای اخذ ویزای ارزان کانادا درخواست ارسال نمایید.

شما ممکن است برای درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا خود به سوپر ویزا برای بازدید از والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ خود نیاز داشته باشید. حتی اگر شما برای بازدید از اقوام خود به اخذ ویزای ارزان کانادا نیاز نداشته باشید با سوپر ویزا این امکان برای شما فراهم میشود که تا 2 سال برای بازدید از اقوام خود به کشور کانادا سفر کنید یا همان جا بمانید.


بهترین جشن های کریسمس در کدام شهرهای دنیا برگزار میشود؟

نزدیک شدن به روز میلاد حضرت عیسی و شب سال نوی میلادی اتفاق مبارکی است که چهره‌ی شهرهای دنیا را در ای...

اطلاعاتی درباره مالیات در کانادا

آیا تاکنون فکر کرده اید که قانون مالیات بر درآمد برای کانادا چیست؟

سیستم اکسپرس انتری (شماره2)

یکی از روش های مهاجرت به کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص است به عنوان یک نیروی کار ماهر و یا...

مهاجرت از طریق تخصص در استان کبک

در این مقاله به بررسی روشهای مهاجرت به کانادا از طریق تخصص کبک پرداخته ایم...

دعوت نامه ویزای کانادا

دعوت نامه در حقیقت نوعی تضمین شخصی از طرف شخص دعوت کننده به کنسولگری می باشد..

ویزای خود اشتغالی کانادا

برنامه افراد شاغل به افراد اجازه می دهد تا بطور دائم به عنوان یک فرد شاغل به کانادا مهاجرت کنند...

معرفی شهروندان موفق ایرانی مقیم کانادا

در این مقاله به 9نفر از چهره های موفق ایرانی که در کانادا زندگی میکنند اشاره شده است...

روش های مهاجرت به کانادا

مجموعه پرسش و پاسخ های این مقاله از مهمترین سوالات در حیطه مهاجرت و ویزای کانادا هستند...

راه های مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

کانادا تشخیص می دهد که اقتصاد موفق آن ، تا حدود زیادی ، نتیجه سرمایه گذاری های بین المللی است.

انتخاب جاستین ترودو به عنوان نخست وزیر کانادا

جاستین ترودو پس از انتخابات فدرال این کشور در چهلمین دوره انتخاباتی ، به عنوان نخست وزیر كانادا در د...