×

تور کشور کانادا | سفر به کشور کانادا | تور | کشور کانادا | سفر | سفر به کانادا

تور کشور کانادا | دلایل سفر به کشور کانادا | سفر به کشور کانادا | سفر به کانادا

10 دلیل بزرگ برای تور کشور کانادا

در ذیل یک لیست از دلایل بزرگ برای تور کشور کانادا بیان شده است :

10. چشم اندازهای کشور کانادا - علاقه مندان تور کشور کانادا لازم است بدانند افرادی که در کشور کانادا زندگی میکنند به راحتی از تماشای برخی از مناظر دیدنی و جذاب روی زمین مانند آبشارهای نیاگارا انتاریو؛ پارک ملی بنف آلبرتا؛ جزیره پرنس ادوارد؛ کوه لورانتی کبک و منطقه رودخانه کپیلانو در محدوده بریتیش کلمبیا لذت میبرند اما جای نگرانی نیست شما نیز هنگام تور کشور کانادا میتوانید تجربه ی لذت بخشی از تماشای مکان های زیبایی که نامبرده شد کسب کنید.

9. غذاهای کانادایی - اینکه شما میخواهید هنگام تور کشور کانادا از طعم غذاهای فرانسوی - کانادایی در شهر کبک لذت ببرید یا از غذاهای خوشمزه ای که در کشور کانادا پخت میشود بسته به سلیقه ی شما دارد اما حتما در هنگام تور کشور کانادا غذاهای لذیذ این کشور را تست کنید.

8. ورزش هنگامی که برای تور کشور کانادا ثبت نام میکنید باید بدانید که ورزش و بازی های زیادی برای تماشا یا انجام دادن در کشور کانادا وجود دارد از جمله هاکی روی یخ، بسکتبال، بیس بال، فوتبال، گلف، لاکراس، راگبی، کریکت، تنیس، کرلینگ، شنا، والیبال و اسکی برفی. البته با زیبایی بسیاری که طبیعیت کشور کانادا دارد میتوان هنگام تور کشور کانادا سایر فعالیت های ورزشی محبوب مانند پیاده روی، کمپینگ، کوهنوردی، ماهیگیری، قایقرانی و دوچرخه سواری در کوهستان را نیز انجام دهید.

7. کشور مهاجر دوست  دوستداران تور کشور کانادا باید بدانند که تقریبا 20٪ از 35 میلیون نفری که در کشور کانادا زندگی میکنند خارج از این کشور متولد شده اند و این باعث میشود که کشور کانادا یکی از چند فرهنگی ترین کشورهای جهان باشد. شهر تورنتو که بزرگترین شهر کانادا است تقریبا نیمی از همه ساکنان آن مهاجران هستند به علاوه جوامع مهاجر قابل توجه در بسیاری از شهرهای دیگر کشور کانادا نیز وجود دارد. تنوع جمعیت کشور کانادا کمک کرده است تا ساکنان کانادایی به پذیرش تازه واردان خوش آمد گویند.

6.  مراقبت های بهداشتی رایگان -  دلیل دیگری که طرفداران تور کشور کانادا باید در مورد مهاجران بدانند این است که مهاجرت به کشور کانادا این است که شهروندان کانادایی و ساکنان دائمی مراقبتهای بهداشتی پایه را به صورت رایگان دریافت میکنند ( به طور مثال افرادی که در ایالات متحده زندگی میکنند، اغلب پول زیادی برای بیمه درمانی و درمان پزشکی میپردازند).

5. فرصت های آموزشی - افرادی که به کشور کانادا مهاجرت میکنند دسترسی به سیستم آموزشی عالی دارند که شامل چندین موسسه عالی در سطح جهان میشود و دوستداران تور کشور کانادا که قصد سفر یا مهاجرت به این کشور را دارند لازم است این موارد را بدانند.

4. ایمنی و امنیت – کشور کانادا عنوان یکی از امن ترین کشورهای روی زمین شناخته شده است، هم از لحاظ سطح نسبتا کم جرم و جنایت خشونت آمیز و هم از نظر ثبات و موقعیت سیاسی آن در بخش صلح آمیز این دنیا. پس علاقه مندان به تور کشور کانادا که میخواهند بعدها برای مهاجرت اقدام نمایند میتوانند با خیال راحت به این کشور سفر کنند.

3. آزادی – مورد دیگری که ذکر آن برای متقاضیان تور کشور کانادا الزامیست این است که در ماه نوامبر 2015 سفیر کشور کانادا اعلام کرد کانادا به عنوان اولین کشور در جهان برای آزادی شخصی انتخاب شده است. کشور کانادا یک دموکراسی غربی است که از حقوق و آزادی های حقوق بشر تحت حاکمیت قانون محافظت میکند و در آن مردان و زنان دارای زمینه های مختلف میتوانند بدون ترس از ظلم و ستم دولتی زندگی کنند.

2. شهرهای باور نکردنی - بسیاری از مردم تصمیم به تور کشور کانادا و یا مهاجرت به کشور کانادا میکنند تا بتوانند از استانداردهای بالای زندگی در شهرهای کانادایی لذت ببرند. در طی چند سال گذشته، واحد اطلاعات اقتصادی (EIU)  شهرهای ونکوور، تورنتو و کلگری را جزو پنج شهر با "بیشترین جاذبه های گردشگری" در جهان معرفی کرده است و این ارزیابی از بین 140 شهر در سراسر جهان انجام شده است.

1. مشاغل در کشور کانادا – گردشگران تور کشور کانادا لازم است بدانند که فرصت های شغلی زیادی برای کارگران مجرب که کارگران خارجی هستند و به کشور کانادا مهاجرت میکنند وجود دارد.

افزودن نظر