×

کانادا تشخیص می دهد که اقتصاد موفق آن ، تا حدود زیادی ، نتیجه سرمایه گذاری های بین المللی است.

راه های مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

کانادا که در قسمت شمالی قاره آمریکای شمالی واقع شده است، به عنوان یکی از کشورهای تأثیرگذار و موفق جهان معرفی میشود و دارای سیستم های قضایی و دادگاهی سالم ، نرخ بیکاری پایین ، میزان جرم و جنایت کم، بهداشت جهانی ، یک سیستم آموزش معتبر ، قوانین کنترل دقیق اسلحه و میراث فرهنگی غنی است.

کانادا به طور رسمی دو زبانه است و کانادایی ها به زبانهای شناخته شده فرانسه و انگلیسی صحبت میکنند.

علاوه بر این مزایا ، کانادا همچنین یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین اقتصادهای جهان را دارد که بخش های عمده آن شامل انرژی ، منابع طبیعی ، هوانوردی و خودرو است. کانادا تشخیص می دهد که اقتصاد موفق آن ، تا حدود زیادی ، نتیجه سرمایه گذاری های بین المللی است که این کشور بدست آورده و برای تشویق اتباع بیگانه به سرمایه گذاری در این کشور ، برنامه های متعددی را بنا نهاده است ، از جمله چندین فرصت مهاجرتی مبتنی بر سرمایه گذاری ، که در ادامه می توان به آنها اشاره کرد.

ویزای کارآفرین کانادا

ویزای کارآفرین به صاحب خود اجازه اقامت دائم و مجوز زندگی و اداره مشاغل در کانادا را می دهد. برای واجد شرایط بودن ، سرمایه گذار خارجی باید حداقل در طول پنج سال گذشته حداقل دو سال سابقه کار تجاری ، حداقل ارزش خالص شخصی 300.000 دلار کانادا ، و مالکیت حداقل یک سوم یک تجارت در کانادا را داشته باشد. سرمایه گذار همچنین نباید سابقه کیفری داشته باشد و همچنین یک معاینه ی پزشکی را نیز باید پشت سر بگذارد. علاوه بر این ، سرمایه گذار همچنین باید حداقل یک عضو ،غیر از عضو خانواده کانادایی را استخدام کرده و به زبان انگلیسی یا فرانسوی مهارت داشته باشد.

سرمایه گذار

گزینه دیگر ویزای سرمایه گذار کانادا است. برای واجد شرایط بودن این ویزا ، درخواست کننده باید دارای ارزش خالص شخصی حداقل 1.600،000 دلار کانادا باشد و دو سال سابقه کار و تعهد خود برای سرمایه گذاری 800.000 دلار کانادا باشند. اگر مقامات مهاجرت درخواست را تأیید کنند ، اتباع خارجی باید ظرف سی روز سرمایه گذاری کنند. کانادا برای توسعه اقتصاد این مناطق و ایجاد شغل برای اتباع کانادایی ، سرمایه گذاری را بین استانها و قلمروهای خود تقسیم کرده است.

یکی از مزایای این برنامه این است که سرمایه گذاری تضمین شده است.

تابعیت کانادا

پس از دریافت ویزای سرمایه گذاری ، اتباع خارجی می توانند بعد از سه سال تقاضای تابعیت کانادا کنند. شرایط لازم برای تابعیت ابتدا دانش کافی از زبان فرانسه یا انگلیسی و سپس گذراندن امتحان شهروندی است. از همه مهمتر ، کانادا تابعیت دوگانه را به رسمیت می شناسد ، بنابراین اتباع بیگانه ملزم به لغو تابعیت سابق خود نیستند.


مرکز اطلاعات و ارزیابی کانادا (ECA)

(Educational Credential Assessment (ECA

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

سیستم امتیازبندی اکسپرس انتری

امتیازبندی سیستم چگونه است

مراحل سیستم اکسپرس انتری

ترتیب مراحلی که این سیستم دارد، چگونه است

کلیات سیستم اکسپرس انتری

توضیح کلی در ارتباط با سیستم اکسپرس انتری کانادا

مهاجرت پرستار به کانادا

مهاجرت به کانادا و مزایای مهاجرت پرستار به کانادا

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ (Start-up)

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی (خوداشتغالی)

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی (PNP)

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی مورد بررسی قرار می گیرد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا که منجر به اخذ اقامت دائم می شود، مورد بررسی قرار می گیرد.