×

کانادا تشخیص می دهد که اقتصاد موفق آن ، تا حدود زیادی ، نتیجه سرمایه گذاری های بین المللی است.

راه های مهاجرت به کانادا از طریق تجارت

کانادا که در قسمت شمالی قاره آمریکای شمالی واقع شده است، به عنوان یکی از کشورهای تأثیرگذار و موفق جهان معرفی میشود و دارای سیستم های قضایی و دادگاهی سالم ، نرخ بیکاری پایین ، میزان جرم و جنایت کم، بهداشت جهانی ، یک سیستم آموزش معتبر ، قوانین کنترل دقیق اسلحه و میراث فرهنگی غنی است.

کانادا به طور رسمی دو زبانه است و کانادایی ها به زبانهای شناخته شده فرانسه و انگلیسی صحبت میکنند.

علاوه بر این مزایا ، کانادا همچنین یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین اقتصادهای جهان را دارد که بخش های عمده آن شامل انرژی ، منابع طبیعی ، هوانوردی و خودرو است. کانادا تشخیص می دهد که اقتصاد موفق آن ، تا حدود زیادی ، نتیجه سرمایه گذاری های بین المللی است که این کشور بدست آورده و برای تشویق اتباع بیگانه به سرمایه گذاری در این کشور ، برنامه های متعددی را بنا نهاده است ، از جمله چندین فرصت مهاجرتی مبتنی بر سرمایه گذاری ، که در ادامه می توان به آنها اشاره کرد.

ویزای کارآفرین کانادا

ویزای کارآفرین به صاحب خود اجازه اقامت دائم و مجوز زندگی و اداره مشاغل در کانادا را می دهد. برای واجد شرایط بودن ، سرمایه گذار خارجی باید حداقل در طول پنج سال گذشته حداقل دو سال سابقه کار تجاری ، حداقل ارزش خالص شخصی 300.000 دلار کانادا ، و مالکیت حداقل یک سوم یک تجارت در کانادا را داشته باشد. سرمایه گذار همچنین نباید سابقه کیفری داشته باشد و همچنین یک معاینه ی پزشکی را نیز باید پشت سر بگذارد. علاوه بر این ، سرمایه گذار همچنین باید حداقل یک عضو ،غیر از عضو خانواده کانادایی را استخدام کرده و به زبان انگلیسی یا فرانسوی مهارت داشته باشد.

سرمایه گذار

گزینه دیگر ویزای سرمایه گذار کانادا است. برای واجد شرایط بودن این ویزا ، درخواست کننده باید دارای ارزش خالص شخصی حداقل 1.600،000 دلار کانادا باشد و دو سال سابقه کار و تعهد خود برای سرمایه گذاری 800.000 دلار کانادا باشند. اگر مقامات مهاجرت درخواست را تأیید کنند ، اتباع خارجی باید ظرف سی روز سرمایه گذاری کنند. کانادا برای توسعه اقتصاد این مناطق و ایجاد شغل برای اتباع کانادایی ، سرمایه گذاری را بین استانها و قلمروهای خود تقسیم کرده است.

یکی از مزایای این برنامه این است که سرمایه گذاری تضمین شده است.

تابعیت کانادا

پس از دریافت ویزای سرمایه گذاری ، اتباع خارجی می توانند بعد از سه سال تقاضای تابعیت کانادا کنند. شرایط لازم برای تابعیت ابتدا دانش کافی از زبان فرانسه یا انگلیسی و سپس گذراندن امتحان شهروندی است. از همه مهمتر ، کانادا تابعیت دوگانه را به رسمیت می شناسد ، بنابراین اتباع بیگانه ملزم به لغو تابعیت سابق خود نیستند.


غذاهای معروف کانادا

این متن در مورد غذاهای کانادا می باشد.

5 دانشگاه مشهور کانادا

این متن در مورد دانشگاه های برتر کانادا توضیح می دهد.

ویزای تحصیلی کانادا

این متن در مورد ویزای کانادا توضیح می دهد.

رده بندی دانشگاه کانادا

این متن در مورد دانشگاه های کانادا توضیح می دهد.

شرایط اجاره خانه در کانادا

در این متن اجاره خانه در کانادا توضیح داده شده است.

دعوت نامه کانادا

این مطلب در مورد دعوت به درخواست کانادا توضیح می دهد.

Four Seasons Hotel Toronto at Yorkville

این مطلب در مورد Four Seasons Hotel Toronto at Yorkville می باشد.

The Ritz-Carlton, Toronto

این مطلب در مورد هتل The Ritz-Carlton, Toronto توضیح می دهد.

Auberge Saint-Antoine Quebec

این مطلب در مورد هتل Auberge Saint-Antoine Quebec توضیح داده است.

Rosewood Hotel Georgia vancouver

در این مطلب در مورد هتل Rosewood Hotel Georgia vancouver توضیح داده شده است.

Error
Whoops, looks like something went wrong.