×

این متن در مورد شرایط زندگی آلمان را توضیح می دهد.

زندگی در آلمان

بیشتر شهرهای آلمان از نظم و نظم قوی برخوردارند و تحت تأثیر بوروکراسی دقیق و کارآمد قرار دارند. مردم به دلیل قوانین بهداشتی ، شهرها را تمیز نگه می دارند. مقررات زیادی در مورد زندگی روزمره ، به ویژه در شهرهای کوچک وجود دارد.

احساس جامعه نسبت به شهروندان متوسط ​​آلمان قوی است و نظرسنجی توسط OECD نشان می دهد که "90٪ آلمانی ها معتقدند که کسی را می شناسند که می تواند در مواقع نیاز به آنها اعتماد کند." این حمایت شدید از دیگران بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ آلمان است.

متوسط ​​خانوار آلمانی "درآمد متوسط ​​یکبار مصرف یکبار مصرف خانوار" نسبتاً بالا دارد ، و خانواده ها قادر به صرف هزینه های بیشتر برای نیازهای خود هستند. این در شرایطی است که میانگین کارگر آلمانی نسبت به سایر کشورها امنیت شغلی و درآمد بیشتری دارد.

به طور کلی ، کودکان از شرایط زندگی با کیفیت بالا برخوردار هستند.

برای آموزش ، 86.3 درصد از کارگران بزرگسال آلمانی تحصیلات متوسطه را به پایان رسانده اند. بزرگسالان مهارت سواد آموزی و عددی دارند که مشابه سایر ملل اروپایی است. همچنین ، "حدود 75٪ از افراد 15 تا 64 ساله" در آلمان اشتغال دارند.
شرایط مثبت زندگی یک شهروند متوسط ​​به طرز چشمگیری بهتر از پناهجویانی است که در مراکز پناهندگی در شرایط وحشتناک کثیف زندگی می کنند. آنها به حمام های تمیز دسترسی ندارند و در اتاق های پر ازدحام ساکن هستند. برخی می ترسند آلمان برای جلوگیری از پناهندگی در این کشور ، شرایط را غیرقابل تحمل نگه دارد.
شهرهای روستایی در آلمان با بیکاری روبرو هستند و اکثر شهروندان در جستجوی شغل به شهرها می روند. انواع اصلی مشاغل برای یک شهر روستایی مانند کشاورزی شروع به از دست دادن ارزش می کند.

آلمان فرهنگی دارد که به کارآیی ، پاکیزگی و شرایط بالای زندگی متمرکز است. جمعیت در حال کاهش است ، اما امید به زندگی در حال افزایش است ، در حالی که بسیاری از آلمانی های تحصیل کرده قادر به پیوستن به بخش دانش در حال رشد در بسیاری از شهرهای بزرگ هستند. گرچه اوضاع در مراکز پناهندگان بسیار وحشتناک است ، اما آلمان روزانه تعداد زیادی پناهنده را به منظور پیوستن به میلیون ها نفری که از شرایط زندگی در آلمان برخوردار هستند ، در حال پردازش است.


مرکز اطلاعات و ارزیابی کانادا (ECA)

(Educational Credential Assessment (ECA

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

سیستم امتیازبندی اکسپرس انتری

امتیازبندی سیستم چگونه است

مراحل سیستم اکسپرس انتری

ترتیب مراحلی که این سیستم دارد، چگونه است

کلیات سیستم اکسپرس انتری

توضیح کلی در ارتباط با سیستم اکسپرس انتری کانادا

مهاجرت پرستار به کانادا

مهاجرت به کانادا و مزایای مهاجرت پرستار به کانادا

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ (Start-up)

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی (خوداشتغالی)

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی (PNP)

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی مورد بررسی قرار می گیرد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا که منجر به اخذ اقامت دائم می شود، مورد بررسی قرار می گیرد.