×

سفر به چند مکان گرم و خاطره ساز

سفر به 6 جایی هایی که هوا گرم است

1. مالاگا ، اسپانیا

از بهترین رازهای دریای مدیترانه ، مالاگا زمستانهای گرم و تابستانهای فوق العاده گرم را تجربه می کند. اگر به دنبال تعطیلات به یک شهر جذاب هستید که دارای غذاهای شگفت انگیز ، فعالیتهای فضای باز و بارهای از سواحل شنی است ، به مالاگا سفر کنید. 

 

2. کوازولو ناتال ، آفریقای جنوبی

نوک آفریقا پوشیده از پوشش گیاهی گرمسیری است. ساحل کوازولو ناتال ساحلی - رویای عاشق خورشید است. زمستان بهترین شرایط گشت و گذار را با حداقل بارندگی فراهم می کند و اقیانوس گرم مناسب برای شنا کردن می باشد. ماه های تابستان گرم ، مرطوب و ایده آل برای لاغر شدن در جبهه ساحلی قابل توجه است.

 

3. جزایر قناری

در ساحل غربی آفریقا ، مجموعه کوچکی از جزایر معروف به جزایر قناری قرار دارد. در حالی که قسمت های داخلی جزایر دارای طیف وسیعی از درجه حرارت است ، مناطق ساحلی در تمام طول سال معتدل و آفتابی است. هر زمان که بخواهید از آنجا بازدید کنید ، قسمت هایی از جزایر رو به آتلانتیک گرم خواهد بود.

 

4. لوئورا ، اکوادور

اکوادور که در چند درجه جنوبی خط استوا واقع شده است ، اکوادور در تمام سال از آب و هوای سعادتمندی برخوردار است. به دلیل موقعیت مرکزی آن در کره زمین ، خورشید طلوع می کند و هر روز از سال تقریباً به همان زمان در اینجا غروب می کند. این مکان همچنین به عنوان مکانی بسیار دوستانه شناخته می شود.

 

5. گوا ، هند

در سواحل غربی هند گوا قرار دارد که قبلاً مستعمره پرتغالی در مسیرهای تجارت بود. در حالی که گوا در فصل موسمی که از اواخر ماه می تا آغاز اکتبر ادامه دارد ، باران بارانی را تجربه می کند ، هوا همیشه گرم است. اگر با هوای گرم خود کمی مرطوب نیستید ، بازدید از گوا احساس خوبی را به شما منتقل می کند. فقط بخاطر داشته باشید که بهتر است سفر به خارج از فصل موسمی را برای گرما و آفتاب بهینه انجام دهید.

 

6. قبرس ، مدیترانه

یکی از جزایر بسیاری در دریای مدیترانه ، قبرس دارای تعدادی از مقصدهای استثنایی ساحلی است که در تمام طول سال گرم می ماند. اگرچه سرزمین داخلی در فصل زمستان می تواند برف در کوهستان را تجربه کند ، اما همزمان با روزهای طولانی و دلپذیر در ساحل لذت خواهید برد. ماه های بهار ، تابستان و پاییز بهترین زمان برای بازدید با فصل اوج است که از ژوئن تا سپتامبر ادامه دارد.


اقامت استرالیا به کمک دوره زبان انگلیسی

مهاجرت به استرالیا.اقامت استرالیا.اسکیل ورکر.تخصص نیروی کاری.ویزای اسکیل ورکر استرالیا.اقامت استرالی...

جشنواره تخفیفات فرشتگان

تخفیف.جشنواره تخفیفات.تخفیف اسفندماه

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و مزایای مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند و مزایای مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت پرستار به عمان

مهاجرت به عمان و مزایای مهاجرت پرستار به عمان

بورسیه تحصیلی استرالیا

انواع بورسیه تحصیلی در استرالیا