×

سفر به کشور کانادا | تور نوروزی کشور کانادا 98 | تور بهاره کشور کانادا 98 |  تور تابستانه کشور کانادا 98 | تور پاییزه کشور کانادا 98 | تور زمستانه کشور کانادا 98| تور نوروزی کشور کانادا 1398 |تور نوروزی کشور کانادا 98

سفر به کشور کانادا 98 | سفر به کشور کانادا 1398

تور نوروزی کشور کانادا 98 | تور بهاره کشور کانادا 98 |  تور تابستانه کشور کانادا 98 | تور پاییزه کشور کانادا 98 | تور زمستانه کشور کانادا 98

سفر به کشور کانادا در تمام فصول در سال 1398

اگر شما فکر می کنید که سفر به کشور کانادا 98 فقط در فصل تابستان مناسب است پس دوباره فکر کنید! سفر به کشور کانادا که دومین کشور بزرگ جهان است در همه ی فصل ها زیبایی های خاص خود را دارد. با سایت افق بال فرشتگان شما می توانید به سادگی در فصل بهار 98 از تور بهاره کشور کانادا 1398 ، در تابستان 98 از تور تابستانه کشور کانادا 1398 ، در فصل پاییز 98 از تور پاییزه کشور کانادا 1398 و در نهایت در فصل زمستان 98 هم از تور زمستانه کشور کانادا 1398 لذت ببرید در ضمن برای علاقه مندانی که می خواهند در نوروز 98 یا نوروز 1398 به کشور کانادا سفر کنند می توانند از تور نوروزی کشور کانادا 1398 هم نهایت لذت را ببرید.

 

تور بهاره کشور کانادا 1398

برای کسانی که می خواهند در بهار 98 به کشور کانادا سفر کنند و از تور بهاره کشور کانادا 1398 استفاده کنند لازم است توضیحاتی در مورد فصل بهار در کشور کانادا بدهم.در فصل بهار دمای هوای کشور کانادا از سرما رو به گرم شدن می رود با این حال اثرات برف تا ماه اردیبهشت روی کوه ها پدیدار است و شما می توانید به پیست اسکی Banff و Whistler هم سری بزنید. پس اگر قصد دارید که برای تور نوروزی کشور کانادا 98 اقدام کنید حتما از پیست اسکی دیدن کنید.

رسیدن فصل بهار به کشور کانادا با رنگ های صورتی جذاب و شکوفه های گیلاس مشخص می شود. شکوفه های گیلاس فقط به کشور ژاپن محدود نمی شود، خیابان های ونکوور هم با وجود 40 هزار درخت گیلاس پشت سرهم، زمان شکوفه های گیلاس فضایی بسیار زیبا را پدید می آورند. در سفر به کشور کانادا 98 زمان جشنواره شکوفه های گیلاس برای افرادی که عکاسی را دوست دارند یک خاطره باورنکردنی را رقم خواهد زد. پس اگر سفر در فصل بهار 98 را دوست دارید هر چه زودتر برای تور بهاره کشور کانادا 1398 اقدام نمایید.

حیات وحش در سراسر کوه های راکی در این فصل از خواب زمستانی بیدار می شوند. این بهترین زمان برای دیدن حیات وحش بر روی کوه های راکی است زیرا حیوانات بزرگتر برای جستجوی غذا به سطح زمین می آیند.در این نقطه تماشای گروه هایی از گوزن های ماده که در چمنزارها و نزدیک دریاچه ها هستند بسیار باشکوه است.کوه های معروف راکی هم با شروع فصل بهار زیبایی خیره کننده ای دارند و نمای شیب کوه ها و دریاچه های درخشان فوق العاده زیباست بنابراین در زمان تور نوروزی کشور کانادا 1398 هم می توان تمام زیبایی هایی که در فصل بهار در کشور کانادا وجود دارد از نزدیک دید.

 

تور تابستانه کشور کانادا 1398

این بار لازم است یک سری توضیحات در مورد تابستان 1398 در کشور کانادا و علاقه مندانی که می خواهند در تابستان 98  به کشور کانادا بروند یا تمایل دارند در تور تابستانه کشور کانادا 98 شرکت کنند بدهم.تابستان در کشور کانادا بدون جشن سالانه Calgary Stampede امکان پذیر نخواهد بود. تاریخچه شروع این جشن به سال 1912 برمی گردد، rodeo یکی از بخش های بسیار محبوب این جشن می باشد که بیش از 1 میلیون نفر متشکل از افراد محلی و توریست ها را به خود جذب می کند تا بتوانند گروه های راهپیمایی،کابوی ها و اسب های بی نظیر را ببینند. پس اگر می خواهید از این جشنواره ی هیجان انگیز لذت ببرید بد نیست که شرکت در تور تابستانه کشور کانادا 1398 را تجربه کنید.

برای علاقه مندان سفر به کشور کانادا 98 لازم است که بگویم در خارج از شهر کانادا یعنی حومه شهر نیز در حال رشد است. با سفر به حومه ی شهر می توان حضور در قطب شمال آن هم با استفاده از قایقرانی و قدم زنی در سافاری را احساس کرد، سفر به شمال Churchill Manitoba به شما اجازه می دهد که خرس های قطبی را از نزدیک ببینید که در اطراف Tundra بازی می کنند. در همین حال می توان در جزیره Somerset بیش از 2000 نهنگ بلوگا را دید که در آبهای تمیز و درخشان شنا می کنند. تور تابستانه کشور کانادا 1398 برای کسانی که دوست دارند زیبایی های طبیعت و حیات وحش کشور کانادا 1398 را از نزدیک ببینند یک فرصت بسیار مناسب است.

یکی دیگر از پدیده های باورنکردنی طبیعی و فرصت های هیجان انگیز برای علاقه مندان و عکاسان حیات وحش، ورود ماهی های قزل آلا در اواخر ماه مرداد در بریتیش کلمبیا است زیرا می توان آنها را بالای رودخانه ها دید که به محل زادگاهشان برمی گردند. بنابراین سفر به کشور کانادا 98 حتما برای عکاسان علاقه مند به حیات وحش می تواند سفری لذت بخش باشد.

پس اگر در فصل تابستان 98 می خواهید به کشور کانادا سفر کنید حتما در تور تابستانه کشور کانادا 98 شرکت کنید و تماشای شکارچیان پر سروصدای گرسنه از جمله خرس سیاه، گریزلی و توله های آن ها و همچنین عقاب سرسفید را از دست ندهید.

تور پاییزه کشور کانادا 1398

حال نوبت می رسد به علاقه مندان به فصل پاییز 98  و کسانی که می خواهند در فصل پاییز از کشور کانادا و همچنین از تور پاییزه کشور کانادا 98 استفاده می کنند. در حالی که با آمدن این فصل حضور فصل تابستان از بین می رود، اما این بار نوبت پاییز است که تصویر زیبایی را از طبیعت آن هم با ترکیب رنگ های زیبای قرمز، نارنجی و زرد که زیبایی برگ های درختان را چندین برابر می کند  به نمایش بگذارد. برای علاقه مندان به فصل پاییز 98 حتما توصیه میشه که تور پاییزه شور کانادا 1398 را از دست ندهند.

درون آب های اطراف Tofino و British Columbia نهنگ های خاکستری بزرگ و نهنگ های گوژپشت که به جنوب مهاجرت می کنند نمای زیبایی به آب ها می دهند. برای دیدن این پدیده طبیعی و زیبا از نزدیک می توان سوار بر قایق های زودیاک شد و شیرهای دریای،صدف ها و نهنگ های orca را دید.

 

تور زمستانه کشور کانادا 1398

و در نهایت نوبت به آخرین فصل یعنی زمستان 98 می رسد.علاقه مندان به فصل سوز و سرما و اسکی می توانند هرچه زودتر برای پیوستن به تور زمستانه کشور کانادا 1398 اقدام نمایند. با شروع فصل زمستان گرد و غبار برف ها کشور کانادا را به یک سرزمین عجایب زمستانی زیبا تبدیل میکند که برای بسیاری از فعالیت های زمستانی عالی است.

راه های بسیار زیادی وجود دارد تا از چشم انداز خیره کننده ی کشور کانادا در فصل زمستان لذت برد. اسکیت در Rideau Canal یا  راه رفتن در میان مجسمه های یخی در جشنواره مشهور برفی اتاوا به نام Winterlude که در حال حاضر 40 سال است که این مراسم برگزار می شود، همچنین می توانید تجربه سورتمه سواری سنتی را در اطراف سواحل یخ زده دریاچه لوئیس تجربه کنید و بعد از آن یک شکلات داغ فوم دار در Fairmont Chateau دریاچه لوئیس میل نمایید.

برای کسانی که در جستجوی هیجان هستند اسکی در Whistler حتما پیشنهاد میشه – بزرگترین مرکز اسکی در آمریکای شمالی که دارای  پیاده روها و برف سفید پودری می باشد که در آن یک شهر شلوغ با محدوده وسیعی از امکانات وجود دارد.شما همچنین می توانید به منطقه اسکی کمتر شناخته شده ی Mont Tremblant در شهر Quebec بروید که شامل 96 مسیر پیاده روی اسکی است و از دیدن  صحنه های زیبای اسکی به صورت زنده لذت ببرید.


مرکز اطلاعات و ارزیابی کانادا (ECA)

(Educational Credential Assessment (ECA

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

سیستم امتیازبندی اکسپرس انتری

امتیازبندی سیستم چگونه است

مراحل سیستم اکسپرس انتری

ترتیب مراحلی که این سیستم دارد، چگونه است

کلیات سیستم اکسپرس انتری

توضیح کلی در ارتباط با سیستم اکسپرس انتری کانادا

مهاجرت پرستار به کانادا

مهاجرت به کانادا و مزایای مهاجرت پرستار به کانادا

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ (Start-up)

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی (خوداشتغالی)

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی (PNP)

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی مورد بررسی قرار می گیرد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا که منجر به اخذ اقامت دائم می شود، مورد بررسی قرار می گیرد.