×

سوئیس سرزمینی زیبا که در کنار زیبایی بی حد و مرز، اقتصادی پویا بر پایه کشاورزی و... را دارد، برای این که این سرزمین زیبارا بیشتر بشناسید و مشاهده تصاویر زیبای این سرزمین، ادامه مطلی را مطالعه کنید

سوئیس را بیشتر بشناسیم

سوئیس را بیشتر بشناسیم


در قرن 21 میلادی کشاورزی سوئیس به یک صنعت تبدیل شد و در نتیجه آن تمایل مهاجرین برای ورود به این کشور بیشتر شد که در پی آن سطح رفاه زندگی به طور قابل توجهی افزایش یافت. شرایط کار و امنیت اجتماعی به طور مداوم بهبود و دسترسی بیشتر به طیف وسیعی از کالاهای مصرفی ایجاد شد و توسعه بخش صادرات، رابطه این کشور با اروپا و سایر نقاط جهان را دستخوش تغییرات کرد.
آنچه در مورد این کشور حائز اهمیت است این است که این کشور در طول دو جنگ جهانی کاملا بیطرف بوده و هیچگاه وارد جنگ با هیچ کشوری نشد.
تمام این موارد بعلاوه طبیعت بکر این کشور که در هر نقطه‌ای زیبایی خود را به رخ مسافرین می‌کشد باعث شده تا کشور سوئیس جزو پرتقاضاترین کشورها برای بازدید باشد. برای سفر به این کشور هر مسافر باید ویزای توریستی دریافت کند و برای اقامت نیز، ویزای بیش از سه ماه مورد نیاز است.

 

برای اطلاعات در مورد ویزای سوییس، اقامت دائم و همچنین اجازه کار و امور کاری کشور سوئیس، لطفا فرم ارزیابی را روی وبسایت مجموعه افق‌بال‌فرشتگان تکمیل کنید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

02126232819
 02175035000
 09051215001
E-Mail: info@angelflight.ir

 

افزودن نظر