×

ارسال پول به خارج از کشور همواره می‌تواند دغدغه بسیاری از افرادی باشد که شخصی از اعضای خانواده یا نزدیکانشان در خارج از کشور به تحصیل، کار یا زندگی مشغول هستند و یا با خارج از کشور مراودات مالی و بازرگانی دارند.

سیستم بانکداری و نقل و انتقال پول در کانادا

کانادا عضو صندوق بین المللی پول ، یکی از پیشرفته ترین نظام های بانکی در دنیا را دارا می باشد و سامانه بانکداری در کانادا به‌طور گسترده یکی از امن‌ترین سامانه‌های بانکی جهان تلقی می‌شود. مجموعه ی سامانه ی بانکداری کانادا در شش سال گذشته رتبهٔ سالم‌ترین، استوارترین، دقیق‌ترین و بی‌عیب‌ترین سامانه ی بانکداری جهان را طبق گزارش‌های مجمع جهانی اقتصاد به دست آورده‌است.

نحوه انتقال پول برای ایرانیان کانادا

حضور پر رنگ صرافی های ایرانی در شهرهای بزرگ و مهم کانادا از جمله تورنتو ، ونکوور ، مونترال و سایر شهرها انتقال پول را به امری بسیار آسان تبدیل کرده است به طوری که صرافی های ایرانی با کارمزدی رقابتی و طی زمان کمتر از چند ساعت جا به جایی پول بین حساب های بانک های ایرانی و کانادایی را ممکن می سازند.

 چه کسانی می توانند در بانک های کانادا حساب باز کنند

 میتوان گفت اکثر بانک های معتبر دنیا در کانادا فعالیت می کنند و مشغول خدمات رسانی به مشتریان هستند . اما چه کسانی می توانند در این بانک ها حساب باز کنند ؟ تمامی کسانی دارای ویزای معتبر می باشند.

افزودن نظر