×

این متن در مورد غذاهای قبرس توضیح می دهد.

غذاهای قبرس

نزدیک بودن به خاورمیانه قطعاً در غذاهای این جزیره تأثیر گذاشته است ، زیرا بسیاری از غذاها مشابه غذاهای منطقه هستند. طعم دهنده ها نیز بین قبرس و ترکیه به اشتراک گذاشته می شود ، اما غذاهای این جزیره نزدیک به طراوت و طراوت بخشیدن به معده یونان است. در اینجا چند غذای منحصر به فرد وجود دارد که باید آنها را امتحان کنید.

پنیر هالومی احتمالاً معروف ترین محصول قبرس است و محبوبیت آن در بسیاری از کشورها در اروپا و خاورمیانه گسترش یافته است. از لطافت و طعم شور آن و بافت لاستیکی متمایز ، ظرافت به سرآشپزهای سرتاسر جهان تبدیل شده است و در ظروف متنوعی مانند کباب بره و سیب زمینی سرخ شده ظاهر می شود.
این پنیر با ترکیب مخلوطی از شیر بز و گوسفند قبل از تهیه با ترشح تولید می شود. این یک عمل غیرمعمول به دلیل عدم وجود باکتریهای تولیدکننده اسید در هر بخشی از فرآیند ، استانداردی برای بیشتر محصولات لبنی است. نقطه ذوب بالای هالومی به این معنی است که می توان آن را به راحتی سرخ کرد یا کبابی کرد و یا در کنار هندوانه تازه خرد شده سرد کرد.

قبرس انواع دولما از گوشت چرخ کرده ، برنج ، پیاز ، گوجه فرنگی و مخلوطی از گیاهان استفاده می کند. سپس این پر کردن با دقت در برگهای تاک تازه بسته می شود. یک غذای مورد علاقه روستا ، این ظرف را می توان به طور معمول در سراسر یونان ، ترکیه و خاورمیانه یافت. کوپپیا معمولاً در دسته های بزرگ ساخته می شود و می توان آنرا یخ زد تا در اواخر از آن لذت ببرید - ظرف در منوی هر مادربزرگ قبرس است. پر کردن سبزیجات به نام gemista یک سنت قبرس است که فراتر از برگهای تاکستان است ، و فلفل ، گوجه فرنگی ، پیاز ، پیاز و حتی گلهای پیاز که اغلب با این روش پخته می شوند.

Ttavas به معنای "گلدان خشت" است ، و به آن اشاره می شود که در آن رسم است این وعده غذایی سنتی تهیه و سرو شود. تکه های بره ، برنج ، سبزیجات و سیب زمینی ها در گلدان بهمراه زیره که طعم تندی به آن می بخشد ، پخته می شوند. منشأ آن را می توان به دهکده لفکرا ، مکانی که به دلیل داشتن توری های بین المللی شناخته شده ، دارای میراث فرهنگی زیادی است ، ردیابی کرد.

کلفتیکو این ظرف با یک داستان جالب برگشت همراه است. کلفتیكو اسم خود را از كلمه "دزدیده" گرفته است ، زیرا در طول تاریخ مردم گوشت را دزدیده و آن را دفن می كردند تا در سوراخهای پوشیده شده در زمین پخته شود و به راحتی پخته شود تا هیچ دودی محل سارقان را از بین نبرد. امروز ، آن را در اجاق های سنتی سنتی و سفید ، بسیاری از ساعت ها پخته می شود ، با برگ های خلیج ، پونه کوهی و شراب قرمز طعم دار است. ظرف را با سیب زمینی فر نرم یا گندم بلغور پخته شده در یک سس پیاز و گوجه فرنگی همراه می کند. آن را با یک طرف ماست میل کنید تا هر نوع نیش را تازه کنید.

استیفادو یکی دیگر از غذاهای گوشتی دلچسب که در قبرس مورد علاقه خود قرار گرفته است استیفادو مرطوب است که با پیاز تهیه شده و به شراب قرمز آغشته شده است. گوشت گاو معمولاً در کنار چوب دارچین و میخک پخته می شود که به آن ضربه ای شیرین می بخشد. اعتقاد بر این است که ونیزی ها این دستور غذا را آوردند و قبرسی ها در قرن شانزدهم هنگامی که میوه به اروپا رسید ، گوجه فرنگی ها را اضافه کردند. استیفادو برای چند ساعت طبخ می شود و همراه با برنج یا بلغور (pilaf) سرو می شود.


اقامت استرالیا به کمک دوره زبان انگلیسی

مهاجرت به استرالیا.اقامت استرالیا.اسکیل ورکر.تخصص نیروی کاری.ویزای اسکیل ورکر استرالیا.اقامت استرالی...

جشنواره تخفیفات فرشتگان

تخفیف.جشنواره تخفیفات.تخفیف اسفندماه

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و مزایای مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند و مزایای مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت پرستار به عمان

مهاجرت به عمان و مزایای مهاجرت پرستار به عمان

بورسیه تحصیلی استرالیا

انواع بورسیه تحصیلی در استرالیا