×

این مطلب در مورد غذا های روسیه می باشد.

غذاها معروف روسیه

غذاهای روسی مجموعه ای از سنت های مختلف آشپزی مردمان روسی است. این غذاها متنوع است و دارای شمال شرقی اروپا / بالتیک ، قفقاز ، آسیای میانه ، سیبری ، شرق آسیا و خاورمیانه است.

بورشت
Borscht یک سوپ چغندر است که منشاء آن در اوکراین است و به سرعت به عنوان یک تخصص روسی نیز پذیرفته شد. چغندر ممکن است برای بسیاری از غربی ها پایه ای عجیب برای سوپ به نظر برسد ، اما دلایل زیادی وجود دارد که نشان می دهد این سوپ دلچسب یکی از معروف ترین غذاهای روسیه است. پر از گوشت و سبزیجات ، از جمله کلم ، هویج ، پیاز و سیب زمینی است. این گیاه را می توان گرم یا سرد سرو کرد و در بهترین حالت با یک قلاده خامه ترش تازه از آن استفاده کرد.

شاچی
Shchi یک سوپ کلم معمولی است که از کلم تازه یا تخمیر شده تهیه می شود. در حالی که دستور العمل های مختلف به دنبال مواد مختلف هستند ، shchi اغلب حاوی سیب زمینی ، هویج ، پیاز و احتمالاً نوعی گوشت مانند مرغ است. کلم را می توان با آن نیز جایگزین سوسیس کرد که به آن پساب ترش گفته می شود.

سولانکا
Solyanka یک سوپ غلیظ است که به اندازه کافی وعده های غذایی بسیار زیاد است. این سوپ با انواع مختلف گوشت از جمله کالباس ، بیکن ، ژامبون و گوشت گاو و همچنین سبزیجات مانند کلم ، هویج ، پیاز و سیب زمینی تهیه می شود. ترشی خرد شده و لعاب سنتی برش لیمو نقش مهمی در تهیه این عطر و طعم ترش دارد. اغلب با ماهی و خیار ترشی نیز تهیه می شود.

اوخا
اگر غذاهای دریایی را دوست دارید ، ukha ، یک سوپ ماهی با یک آبگوشت روشن را امتحان کنید. برای تهیه این سوپ از انواع مختلفی از ماهی ها استفاده می شود ، از جمله آبغوره ، گربه ماهی ، ماهی پیک شمالی ، و راف.

پیروزکی
شاید قبلاً از pirozhki (که به عنوان piroshki یا pirizhky نیز شناخته می شود) شنیده باشید. این شیرینی های پف شده یا سرخ شده کمی پر از سیب زمینی ، گوشت ، کلم یا پنیر است. جیب های پر شده در سراسر روسیه و اوکراین محبوب هستند.

المني
پلمنی غذای ملی روسیه محسوب می شود. اینها شیرینی هستند که معمولاً با گوشت چرخ کرده پر شده و در یک خمیر نازک مانند ماکارونی پیچیده می شوند. می توان آنها را به تنهایی سرو کرد ، در کره خرد کرد و در بالای آن با خامه ترش یا در یک سوپ سوپ قرار داد.

بلینی
بلینی نوعی کلوچه گندم است که با انواع مختلفی از آن پر شده است: مربا ، پنیر ، خامه ترش ، خاویار ، پیاز یا حتی شربت شکلات. این معادل روسیه با یک کرپ است. در هر رستورانی که از هیچکدام از غذاهای دیگر مطمئن نیستید ، blini همیشه یک شرط مطمئن است.

شاشلیک
کباب های روسی را shashlyk یا shashlik می نامند. مانند هر کباب ، آنها از گوشت مکعب و سبزیجات کبابی شده در سیخ کوهی تشکیل شده اند.

گوشت گاو استروگانوف
استروگانوف گوشت گاو شامل نوارهایی از گوشت گاو در یک سس خامه ای با قارچ یا گوجه فرنگی است که اغلب با برنج ، رشته فرنگی یا سیب زمینی سرو می شود. این دستور العمل قدمت زیادی دارد و تغییرات زیادی در تهیه آن وجود دارد.

ایکرا
خاویار یا ایکارا واقعاً چیزی است که می توان در روسیه کار کرد. براق و تیز ، اغلب روی نان های ترد و پوسته پوسته یا همراه با بلینی که مانند پنکیک یا کرپ هستند سرو می شود. خاویار روی نان خامه ای یک zakuska محبوب است.


اقامت استرالیا به کمک دوره زبان انگلیسی

مهاجرت به استرالیا.اقامت استرالیا.اسکیل ورکر.تخصص نیروی کاری.ویزای اسکیل ورکر استرالیا.اقامت استرالی...

جشنواره تخفیفات فرشتگان

تخفیف.جشنواره تخفیفات.تخفیف اسفندماه

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و مزایای مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند و مزایای مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت پرستار به عمان

مهاجرت به عمان و مزایای مهاجرت پرستار به عمان

بورسیه تحصیلی استرالیا

انواع بورسیه تحصیلی در استرالیا