×

این متن در مورد غذاهای کانادا می باشد.

غذاهای معروف کانادا

پوتین
تعداد کمی از غذاهای کانادایی به همان اندازه جهانی مشهور است که آفرینش شکوه و مشهور به عنوان شیرین پوستی است. سیب زمینی سرخ کرده ، سیب زمینی پنیر خامه ای و گریل غنی همه برای ایجاد غذای رویاها ترکیب می شوند و این غذای فرانسوی کانادایی به قدری محبوب است که هم اکنون می توان آن را در سرتاسر جهان یافت. نسخه کلاسیک به خودی خود عالی است ، اما شکم های گوشتی مانند گوشت خوک ، بیکن و گوشت دودی در واقع آن را از پارک خارج می کنند - و با قیمت متوسط ​​3.50 پوند ، این بانک را هم نمی شکنند.

بانوک
خوشمزه و همه کاره ، بنوک نان ساده ای است که زمانی جزء اصلی رژیم های افراد بومی کانادا محسوب می شد. نسخه های جدید پخت و پز شامل نسخه های پخته شده (که سنگین / متراکم هستند) و نسخه های سرخ شده (که داخل آن ترد و کرکی است) است. در سال های اخیر ، بانوک افزایش محبوبیت داشته است ، با پیچ و تاب های جدید و متفاوت در نانوایی ها و کافه ها در سطح کشور ظاهر می شود.

ترش کره
ترش کره خیلی ساده است اما اوه خیلی خوب. آنها با گرفتن پوسته های شیرینی پوسته پوسته و پر کردن آنها با کره ، شکر و تخم مرغ درست می شوند. این بهترین غذای سنتی کانادایی است ، و بعد از اینکه کشور را ترک کردید ، میل خواهید کرد.

بیگلز به سبک مونترال
شیرینی مونترال قهرمانانی است که از غذاهای عالی کانادایی به دست نمی آیند. شیرین تر ، متراکم تر و رقیق تر از همتایان خود در NYC ، شیرینی های مونترال در اجاق های آتش چوبی پخته می شوند و غالباً در گیاهان خشخاش یا کنجد پوشانده می شوند. دو وزن سنگین در بازی مونترال bagel St. Viateur و Fairmount Bagel هستند که هر دو شگفت انگیز هستند.

پای توت ساسکاتون
توت ساسکاتون غالباً به عنوان صاحب نظر طعمی شیرین و بادام توصیف می شود و می توانید آن را به عنوان کاندیدای ایده آل برای پایان دادن به سیستم تغییر دهید.

گوشت دودی به سبک مونترال
شبیه به پاستامی ، گوشت دودی مونترال نتیجه آسمانی گوشت گاو گوشتی است که قبل از سیگار کشیدن و بخارپز شدن آن به مدت یک هفته با طعم های مختلفی از ادویه جات ترشی جات و نمکی تهیه می شود. معمولاً در ساندویچ نان چاودار آغشته به خردل زرد مایل به زرد سرو می شود ، اما شما آن را به عنوان شکلی برای کاج نیز خواهید دید. ساندویچ های گوشتی دودی از Deli شوارتز به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان به دست آورده اند ، برخی از افراد مرگبار آن را یکی از بهترین رستوران های کانادا می دانند.

بیکن Peameal
این پیچ و تاب مخصوص کانادایی روی بیکن از لاغر بی گوشت خوک بدون چربی ساخته شده است که در آن خلال شده ، مرطوب شده و سپس در ذرت چرخیده می شود و پوسته زرد رنگ متمایز خود را به آن می دهد. آبمیوه تر از بیکن به سبک آمریکایی است ، اما همچنین لاغر تر و به نظر می رسد خوشمزه تر است.

بازی گوشت
بسته به جایی که در آن کشور دارید ، گوشت بازی ممکن است به شدت ظاهر شود. اگرچه در شهرهای بزرگ مرسوم نیست ، اما مانند ونس ، کاریبو و گوزن اغلب به عنوان گوشت اصلی در وعده های غذایی خاص استفاده می شود. حتی تاکوهای گوزن وجود دارد!


مرکز اطلاعات و ارزیابی کانادا (ECA)

(Educational Credential Assessment (ECA

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

سیستم امتیازبندی اکسپرس انتری

امتیازبندی سیستم چگونه است

مراحل سیستم اکسپرس انتری

ترتیب مراحلی که این سیستم دارد، چگونه است

کلیات سیستم اکسپرس انتری

توضیح کلی در ارتباط با سیستم اکسپرس انتری کانادا

مهاجرت پرستار به کانادا

مهاجرت به کانادا و مزایای مهاجرت پرستار به کانادا

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ (Start-up)

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی (خوداشتغالی)

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی (PNP)

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی مورد بررسی قرار می گیرد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا که منجر به اخذ اقامت دائم می شود، مورد بررسی قرار می گیرد.