×

در پی قانونی شدن خرید و مصرف ماریجوانا در تاریخ 17 اکتبر 2018 در کشور کانادا اتفاق جالبی که افتاده است، این است که طرفداران این قانون ضمن استقبال بسیار زیاد برای خرید محصولات متنوع این گیاه از جمله شکلات‌ها و نوشیدنی‌ها، تصویر پرچم کشور کانادا را ...

قانونی شدن مصرف ماریجوانا در کانادا

قانونی شدن مصرف ماریجوانا در کانادا


در پی قانونی شدن خرید و مصرف ماریجوانا در تاریخ 17 اکتبر 2018 در کشور کانادا اتفاق جالبی که افتاده است، این است که طرفداران این قانون ضمن استقبال بسیار زیاد برای خرید محصولات متنوع این گیاه از جمله شکلات‌ها و نوشیدنی‌ها، تصویر پرچم کشور کانادا را که وسط آن یک برگ افرای قرمز قرارداشت را تغییر داده و تصویر برگ ماریجوانا را  حک کرده‌اند. با توجه به شباهت برگ این دو گیاه کمتر کسی متوجه این تفاوت می‌شود.
کشور کانادا همینطور قوانینی را برای مصرف ماریجوانا نیز مشخص کرده است، که بر اساس آن تنها افراد بزرگسال مجوز خرید،مصرف و پرورش این گیاه را تحت قوانین مشخص شده دارند. در استان کبک و آلبرتا سن قانونی برای استفاده از این محصول 18 سال تمام و در سایر استان‌ها 19 سال تمام می‌باشد. ضمناً مسافرین بین‌المللی مجاز به حمل این محصول نیستند. فروش محصولات این گیاه در فروشگاه‌هایی غیر از فروشگاه‌هایی باید صورت بگیرد که الکل و تنباکو می‌فروشند.

این قانون علی رغم طرفداران زیاد، موجب شد تا اغلب شرکت‌ها در اعلامیه‌ای کارمندان خود را از مصرف این محصولات در محیط کاری منع کنند.


جهت بررسی شرایط خود برای اقامت در اروپا و کانادا، فرم‌ارزیابی را در وبسایت ما تکمیل کنید.
با ما در ارتباط باشید:

02126232819
02175035000
09051215001
E-Mail: info@angelflight.ir
www.angelflight.ir

افزودن نظر