×

به گفته کارشناسان صنعت ، کانادا کمبود شغلیِ گسترده ای را در سراسر کشور تجربه می کند.

مشاغلی در کانادا برای کارگران غیر متخصص

به گفته کارشناسان صنعت ، کانادا کمبود شغلیِ گسترده ای را در سراسر کشور تجربه می کند. در حالی که بسیاری از اینها موقعیت های تخصصی دارند ، اما در برخی از زمینه های غیر تخصصی جای خالی قابل توجهی وجود دارد ، به عنوان مثال 38000 شغل در بخش ساخت و ساز ، 45900 شغل در بخش های بیمارستانی و 50000 شغل در خرده فروشی وجود دارد که از دولت خواسته شده برای مشاغل غیر حرفه ایی تبلیغات گسترده ایی انجام شود. متوسط دستمزد یک کارگر ماهر بیش از 20000 دلار در سال است.

با برنامه های دولت کانادا برای مهاجرانی که بیش از یک میلیون نیروی کار وارد کشور میکنند ، این موقعیت ها برای شما ایده آل است که می توانید از آنجا درخواست کنید زیرا این نوع مشاغل توسط محلی های کانادا پر نمی شوند. به عنوان یک کارگر غیر ماهر / نیمه ماهر ، یکی از بهترین گزینه ها این است که برای برنامه های استانی نامزد شوید زیرا Express Entry با برنامه کارگر ماهر فدرال ، برنامه معاملات فدرال و کلاسِ تجربه کانادا کار می کند که همگی به نوعی نیازمند تایید صلاحیت شما برای نامزد شدن میباشد.

برنامه نامزدهای استان چیست؟

برای نامزدهایی است که مایل به زندگی و کار در استانهای خاصی از کانادا هستند و پس از معرفی ، از شما دعوت می شود تا برای اقامت دائم اقدام کنید.

اگر در ابتدا از طریق Express Enterry درخواست می کنید ، لازم است یا ابراز علاقه (EOI) را به استان منتخب خود ارسال کنید یا منتظر باشید که بسته به نحوه عملکرد آن استان ، یک آگاه سازی از علاقه (NOI) برای شما ارسال کند. اگر در این امر موفق باشید ، 600 امتیاز به پروفایل شما در Express Enterry اضافه میشود که از سیستم جامع رتبه بندی (CRS) برای رتبه بندی شما استفاده می کند.

ساسکاچوان

در حالی که ساسکاچوان تنها 8200 جایگاه شغلی ماهر و غیر ماهر باز نشده دارد ، این استان بیشتر تمرکز خود را بر صنایعی از جمله خدمات بهداشتی ، خدمات غذایی و رانندگی کامیون دارد.
استخدام بخش خدمات

شما نیاز به تحصیلات دبیرستانی دارید ، حداقل 6 ماه در ساسکاتچوان باید کار کنید و به زبان انگلیسی مسلط باشید.

 لیست زیر جای خالی های شغلی هایست که باید پر شوند:

  •     سرویس دهنده های غذا و نوشیدنی
  •     کمک آشپز / سرآشپز
  •     کارمندان خدماتی

استخدام راننده کامیون با مسافت طولانی

میتوانید کار در کانادا را به عنوان راننده کامیون با اجازه کار موقت شروع کنید به شرط اینکه شما باید مجوز رانندگی کلاس 1A را داشته باشید. دستمزد رانندگان کامیون با مسافتهای طولانی چیزی در حدود 70 هزار دلار در سال میباشد.


مزایای تولد نوزاد در کانادا

در این مقاله به بررسی اجمالی درباره ی مزایای زایمان در کانادا پرداخته ایم.

راهنمای مهاجرت به کانادا از طریق کار

هنگامی که ویزای مهاجرت کانادا برای اقامت دائم صادر شد ، بیشتر حقوق و تعهدات مشابه شهروندان کانادایی...

مشاغلی در کانادا برای کارگران غیر متخصص

به گفته کارشناسان صنعت ، کانادا کمبود شغلیِ گسترده ای را در سراسر کشور تجربه می کند.

سیستم جدید انتخاب مهاجرت به کانادا

Express Entry ، سیستم جدید انتخاب مهاجرت در کانادا ، در تلاش است تا روند مهاجرت را برای نامزدها ساده...

پورتال جدید برنامه کارگر ماهر کبک

براساس این سیستم ، افراد علاقمند به مهاجرت به استان از طریق برنامه کارگر ماهر کبک ، ابتدا باید با اس...