×

این متن در موردچندتا از شهر های ترکیه می باشد.

معرفی چند شهر ترکیه

فتحیه که در یک بندر زیبا و طبیعی قرار دارد ، به لطف آبهای فیروزه ای بکر و تپه های پوشیده از جنگل که با آن مرز دارد ، خیره کننده است. یک مقصد محبوب ، سواحل خوب آن برای استراحت مناسب است ، و می توانید به راحتی یک مسافرت با قایق بادبانی ترکی را در اطراف خلیج و یا سر به یکی از جزایر بسیار زیبا در این نزدیکی بروید. در حالی که این شهر در سال 1958 در اثر زلزله تقریباً ویران شد ، اما به طرز چشمگیری دوباره به زندگی باز گشته و بسیاری از اماکن باستانی آن هنوز دست نخورده باقی مانده است. آرامگاه های بسیار زیبا Amintas Rock Tomb مطمئناً ارزش بررسی دارند ، مانند شهر باستانی کادیاندا و شهر ارواح کایاکوی - هر دو در این نزدیکی هست.

ترکیه

 

Cesme این شهر تفریحی ساحلی که تنها هشت کیلومتر از جزیره گیک Chios فاصله دارد ، دارای یک تفرجگاه ساحلی شگفت انگیز ، یک قلعه خیره کننده Genoese و چیزهای بیشتری برای لذت بردن بازدید کنندگان است. در حالی که بدون شک قلعه جذابیت اصلی آن است ، مارینا مدرن با زندگی شلوغ است ، همانطور که بسیاری از مغازه ها و رستوران ها در شهر قدیمی با شگفت انگیز حفظ شده است. Cesme با داشتن تعداد زیادی سواحل خوب ، مکان خوبی برای کشف مناطق اطراف است.

ترکیه

 

بورسا چهارمین شهر بزرگ ترکیه در سالهای اخیر به سرعت رشد کرده و زمانی پایتخت اول امپراتوری عثمانی بوده است. اکنون یک شهر مدرن با کمی احساس پر هرج و مرج نسبت به آن ، حواشی زشت صنعتی بورسا با مرکز تاریخی در تضاد کاملی است ، که لذت بردن از آن سرگردان است. با برخی از مساجد ، مقبره ها و موزه های خارق العاده برای لذت بردن ، بورسا چیزهای زیادی برای ارائه دارد و جمعیت متدین بسیار استقبال و دوستانه است. کوه Uludag در این نزدیکی هست اسکی بسیار خوبی دارد ، در حالی که اگر به دنبال یک راه گرم تر برای گذر زمان هستید ، تعداد زیادی حامی درخشان در مورد شهر وجود دارد.

ترکیه

 

آنکارا پایتخت این کشور اغلب مورد غفلت گردشگران قرار می گیرد ، آنکارا مکانی جذاب است. با داشتن یک انرژی جوان و شاداب ، ارزش آن را دارد که جلوی آن را بگیرید. در حال حاضر یک شهر پیشرفته و مدرن که دارای سفارتخانه های بی شماری است ، آنکارا دارای بسیاری از رستوران های خوب و کافه های مرسوم ، مد روز است که می توانید از آن بازدید کنید ، هرچند که بعضی اوقات می تواند مانند یک جنگل بتونی ظاهر شود. یک مکان جالب و سرگرم کننده ، موزه دیدنی تمدنهای آناتولی یک شهر دیدنی است ، همانطور که مقبره فروتن آنیتکابیر آتاتورک است.

ترکیه

 

شهر اروفا همچنین به عنوان Sanliurfa معروف است ، و همچنین به عنوان "شهر پیامبر" شناخته می شود ، دارای تعداد زیادی ساختمان زیبا و قدیمی قدیمی است که در سطح شهر پراکنده بوده و بسیاری از افراد برای زیارت و یا دوباره روحیه خود به اینجا می آیند. با احساس بسیار خاورمیانه نسبت به آن ، قدم زدن در بازار محلی مسموم کننده است زیرا سعی می کنید هر آنچه را که در اطراف شما اتفاق می افتد بگیرد. در حالی که پروژه های توسعه شهری به معنای این است که شهر به سرعت در حال تغییر است ، گذشته باستان آن هنوز به شکل پارک خیره کننده دراگا و مجتمع مساجد می درخشد. هنگام توقف با Urfa ، بازدید از معبد باستانی Gobekli Tepe ضروری است.

ترکیه

 

بدروم ، یک مکان مرسوم ، مد روز ، خنک و جذاب ، یک شهر خارق العاده است که هر آنچه را که می خواهید در یک مقصد تعطیلات داشته باشید. با سواحل زیبا و نمای زیبا ، شخصیت اژه شهر در خانه های سنتی و سفید و کافه های کوچک دلپذیر و کوچه های کوبه ای که می توانید در مورد شهر پیدا کنید ، می درخشد. در حالی که یک مکان تاریخی با یک قلعه خیره کننده ، ویرانه های باستانی و یک آمفی تئاتر تماشایی است ، کافه های زیبا بدروم ، رستوران های مرسوم ، مد روز و کلوپ های شبانه پر جنب و جوش به معنای لذت بردن همه است.

ترکیه

 

ادرنه , هنگامی که پایتخت امپراتوری عثمانی است ، گذشته بزرگ ادیرنه همه چیز در مورد شما قابل مشاهده است ، زیرا ساختمان های عالی امپراتوری قدیمی ، کاخ ها و مساجد در اینجا و آنجا پراکنده اند. به عنوان مثال ، مسجد سلیمیه در این شهر لذت بخش امری ضروری است و محله قدیمی برای گردش در آن دوست داشتنی است. به دلیل موقعیت استراتژیک و نزدیکی آن به یونان و بلغارستان ، ادرنه احساس اروپایی در مورد آن دارد و غذاهای خوشمزه زیادی را ارائه می دهد. زمان بسیار خوبی برای بازدید در تابستان است که جشنواره معتبر و سنتی کشتی نفتی کرکپینار برگزار می شود

.ترکیه


معرفی چند شهر ترکیه

این متن در موردچندتا از شهر های ترکیه می باشد.

کار در ترکیه

این متن توضیح مختصری در مورد کار در ترکیه را می دهد.

هزینه تحصیل در ترکیه

این متن در مورد دانشگاه های ارزان ترکیه می باشد.

هتل سواندور توپکاپی پالاس

هتل سواندور توپکاپی پالاس در ساحل لارا در کندو واقع شده است و فضایی فوق العاده مدرن و لوکس دارد.

چرا استانبول یک مقصد خوب برای کریسمس است؟

از آن جایی که جشن کریسمس در سراسر جهان، جشن محبوبی محسوب می شود، بسیاری از شهرهای معروف جهان برای بر...