×

اگر به کیش سفر می کنید از جاذبه هایش دیدن کنید و لذت ببرید.

مکان های تفریحی کیش

چند مکان تفریحی در کیش 

ورزشهای آبی که شامل غواصی , جت اسکی و.... می شود. اگر نمی خواهید در واقع در آب قرار بگیرید ، می توانید قایق های شیشه ای را امتحان کنید تا نگاهی به زندگی دریایی رنگارنگ آکواریوم خلیج فارس بیندازید.
دوچرخه سواری , ایستگاه های اجاره در تمام جزیره واقع شده اند ، و دوچرخه ، سه چرخه ، دوچرخه پشت سر هم و اسکوتر همگی برای اجاره به صورت ساعتی یا روزانه در دسترس هستند.

کشتی یونانیهنگام غروب آفتاب برای عکاسی بسیار زیباست. 
ساحل مرجان در قسمت شرقی جزیره واقع شده است. این ساحل یک مکان خاص برای تماشای طلوع خورشید فراموش نشدنی است. بسیاری از باشگاه های ورزشی دریایی نیز در اینجا واقع شده اند و انجام هرگونه فعالیت را به راحتی رزرو می کنند.
شهر زیرزمینی کاریز , 
ایرانیان باستان به دلیل کمبود آب در بسیاری از مناطق ایران ، دارای سیستم قنات بودند. Kariz یکی از این قنات های 2500 ساله است و بازدید کنندگان می توانند از طریق تونل های آن قدم بزنند و از این نوع سیستم منظره ای نزدیک تر به دست آورند. این سازه باستانی با افزودن غرفه های صنایع دستی و یک چایخانه سنتی حفظ شده اما مدرن شده است.
شهر باستانی حریره , حیره واقع در بخش مرکزی و شمالی جزیره ، نگاهی اجمالی به معماری باستانی ارائه می دهد ، هرچند امروزه هنوز بخش زیادی از آن دست نخورده باقی مانده است ، اما ویرانه ها حاکی از یک منطقه پر رونق است.
مخزن دوقلوی آب 
با بقایای یک مخزن آب موجود ساخته شده است ، این معماری بسیار یادآور مخازن آب یزد است. در مکانهایی با کمبود آب ، چنین سازه هایی برای ذخیره آب ساخته می شدند. بادگیر ، یک سازه معماری باستانی فارسی است که برای ایجاد تهویه طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد ، به نگه داشتن آب در دمای نزدیک به انجماد کمک می کند.
پارک دلفین کیش
 پارک دلفین یک پارک 170 هکتاری است که نه تنها زندگی دریایی دارد بلکه باغ های متنوعی از جمله پروانه ، ارکیده و کاکتوس و همچنین بزرگترین استخر در جزیره که دارای دلفین ها ، شیرهای دریایی و نهنگ ها است. باغ پرندگان این پارک شامل 47 گونه پرنده و حیوان دیگر است. بازدید کامل از پارک چند ساعت طول می کشد ، اما می تواند یک توقف مهیج باشد مخصوصاً برای بازدید کنندگان با کودکان.
لاک پشت های دریایی کیش , این سواحل این فرصت را به گردشگران می دهد تا این لاک پشت های غول پیکر را که در حال شنا در برابر امواج هستند به دریا بازگردانند. به ساحل سرهایی که از آب بیرون می آیند را پیدا کنید و از لاک پشت ها در حال حفر سوراخ ها برای لانه کردن تخم های خود از فاصله مطمئن عکس بگیرید.


اقامت استرالیا به کمک دوره زبان انگلیسی

مهاجرت به استرالیا.اقامت استرالیا.اسکیل ورکر.تخصص نیروی کاری.ویزای اسکیل ورکر استرالیا.اقامت استرالی...

جشنواره تخفیفات فرشتگان

تخفیف.جشنواره تخفیفات.تخفیف اسفندماه

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت به استرالیا از طریق تخصص نیروی کاری

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به دانمارک

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به نروژ

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به سوئد

مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و مزایای مهاجرت پرستار به استرالیا

مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت به نیوزیلند و مزایای مهاجرت پرستار به نیوزیلند

مهاجرت پرستار به عمان

مهاجرت به عمان و مزایای مهاجرت پرستار به عمان

بورسیه تحصیلی استرالیا

انواع بورسیه تحصیلی در استرالیا