×

نحوه درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا | اخذ ویزای ارزان کانادا | اخذ ویزا | اخذ ویزای ارزان | ویزای ارزان کانادا | درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا | اران | کانادا | ویزا

اخذ ویزای ارزان کانادا | نحوه درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا | اخذ ویزای ارزان کانادا

نحوه درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا

چندین مرحله برای درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا وجود دارد. اول زمان پردازش برای اخذ ویزای ارزان کانادایتان را بررسی کنید (چرخه درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا ممکن است بین 3 تا 4 هفته طول بکشد). توصیه میشود که حتما از سایت کشور کانادا دیدن نمایید تا از زمان تقریبی مورد نیازتان برای پردازش اخذ ویزای ارزان کانادا به عنوان دانش آموز یا دانشجویی خود مطمئن شوید. به این مورد هم توجه کنید که زمانی که درون سایت قرار گرفته است به صورت تضمینی نیست و فقط یک برآورد است.

در مرحله بعد تعیین کنید که میخواهید به چه صورت برای اخذ ویزای ارزان کانادا اقدام کنید:

 (الف) درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا به صورت آنلاین

برای درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا به صورت آنلاین شما باید یک اسکنر یا دوربین داشته باشید که بتوانید اسناد خود را اسکن کنید و درون سایت آپلود کنید و برای این کار باید یک کارت اعتباری معتبر برای پرداخت آنلاین درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا خود نیز داشته باشید. البته درست است که شما درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا خودتان را به صورت آنلاین انجام داده اید اما هنوز هم برای ارائه هویت نگاری و انگشت نگاری باید به مرکز درخواست اخذ ویزای منطقه ای (VAC) که در آن زندگی میکنید بروید. این مورد را به خاطر داشته باشید که در مورد درخواست آنلاین اخذ ویزای خود شما باید به دفاتر VFS بروید تا گذرنامه تان را بگیرید همچنین باید فرم و پرداخت هزینه آن را نیز انجام دهید. مدت زمان این مراحل نیز با یکدیگر متفاوت است و نمیشود به طور دقیق گفت که چه مقدار طول میکشد.

 (ب) به صورت حضوری برای درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا اقدام نمایید

برای درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا به صورت حضوری باید فرم موافقت VFS را پر کنید و آن را با فرم درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا خود پیوست کنید زیرا شما برای دریافت پرونده خدمات VFS برای درخواست اخذ ویزای خود به این فرم نیاز دارید.

اگر همسر و شریک زندگی شما و یا فرزندانتان قرار است در این سفر همراه شما باشند و شما قرار است برای اخذ ویزای شینگن سینگل یا اخذ ویزای تجاری و یا اخذ ویزای تحصیلی درخواست کنید باید هزینه های پردازش ها را براساس تعداد نفراتی که قرار است در این سفر همراه شما باشند را پرداخت کنید.

در نهایت درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا و مدارک خود را تایید کنید که این کار را باید به وسیله نزدیک ترین دفتر VFS خودتان انجام دهید. وقتی شما برای اخذ ویزای خود به VFS مراجعه میکنید باید هزینه های خدماتتانرا پرداخت کنید و درخواست کامل خود را نیز برای دریافت رسید ارائه دهید، این رسید شامل کد رهگیری منحصر به فرد برای شماست و شما میتوانید به وسیله آن به صورت آنلاین از پیشرفت مراحل اخذ ویزای ارزان کانادای خود مطلع شوید.

در صورتی که درخواست اخذ ویزای ارزان کانادا شما تایید شده باشد از طرف دولت کانادا درخواست گذرنامه خود را دریافت خواهید کرد. شما میتوانید نامه درخواست گذرنامه و گذرنامه خودتان را به صورت شخصی و یا از طریق VFS ارسال کنید. یک ویزای شینگن سینگل (ویزای اقامت موقت) و یک معرفی نامه نیز به شما ارائه میشود.

همراهی همسران زمان اخذ ویزای ارزان کانادا

زمانی که میخواهید برای اخذ ویزای ارزان کانادا درخواست دهید به این نکته توجه کنید که همسران شما نیز میتوانند با یک ویزای وابسته شما را همراهی کنند. شما فقط باید نشان دهید که بودجه کافی برای حمایت از همسر خود در طول سفر به کشور کانادا را دارید. متقاضیان اخذ ویزای ارزان کانادا بدانند که همسران شما نیز میتوانند به صورت تمام وقت در کشور کانادا کار کنند البته اگر اقامت آنها برای یک سال و یا بیشتر باشد.

در برخی موارد حتی اگر همسر قانونی شما هنگام سفر به کشور کانادا همراهتان باشد ممکن است بتوانید برای مجوز کار در کانادا نیز درخواست دهید. با مجوز کاری شما ممکن است هر وقت که به کشور کانادا میروید به کاری که علاقه دارید بپردازید و برای این کار شما نیازی به پیشنهاد شغلی یا ارزیابی تأثیر مثبت در بازار کار برای درخواست کار خود ندارید. پس اگر شما هم جزو متقاضیان اخذ ویزای ارزان کانادا هستید هرچه زودتر برای ارسال درخواست خود اقدام نمایید


مرکز اطلاعات و ارزیابی کانادا (ECA)

(Educational Credential Assessment (ECA

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

مدارک مورد نیاز در سیستم اکسپرس انتری

سیستم امتیازبندی اکسپرس انتری

امتیازبندی سیستم چگونه است

مراحل سیستم اکسپرس انتری

ترتیب مراحلی که این سیستم دارد، چگونه است

کلیات سیستم اکسپرس انتری

توضیح کلی در ارتباط با سیستم اکسپرس انتری کانادا

مهاجرت پرستار به کانادا

مهاجرت به کانادا و مزایای مهاجرت پرستار به کانادا

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ (Start-up)

سرمایه گذاری از طریق ویزای استارت آپ مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی (خوداشتغالی)

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی مورد بررسی قرار می گیرد.

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی (PNP)

سرمایه گذاری از طریق برنامه های استانی مورد بررسی قرار می گیرد.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

انواع روش های سرمایه گذاری در کانادا که منجر به اخذ اقامت دائم می شود، مورد بررسی قرار می گیرد.