×

تور کشور فرانسه | نکات فرهنگی در رابطه با تور کشور فرانسه | تور |  کشور | فرانسه | کشور فرانسه

تور کشور فرانسه | نکات فرهنگی در رابطه با تور کشور فرانسه

نکات فرهنگی در رابطه با تور کشور فرانسه

ادب ونزاکت را  هنگام تور کشور فرانسه از یاد نبرید

هنگام تور کشور فرانسه همیشه به معنای واقعی کلمه گفتن سلام و عصر بخیر قبل از شروع هر صحبتی را فراموش نکنید. انجام ندادن این کار مساوی است با برداشت بی ادبانه از رفتار شما! اگر شما قصد سفر به فرانسه همراه با تور کشور فرانسه را دارید ادب را سرلوحه کار خود قرار دهید. اگر شما بحث خود را بدون شروع با  کلماتی با ادبانه همچون روز بخیر و سلام شروع کنید قطعا تصویر خوشایندی برای آنها ایجاد نخواهید کرد و شما نمیتوانید انتظار داشته باشید که مردمان کشور فرانسه هم صحبت های خوبی برای شما شوند. احتمالا مهم ترین کلمه در لغت نامه فرانسوی برای اولین بار است.

مردم کشور فرانسه بی ادب نیستند - مگر اینکه شما بی ادب  باشید

اغلب  "بی ادبی ها"  ناشی از سوء تفاهم های فرهنگی است. قبل از رفتن به تور کشور فرانسه اطلاعات کافی از مسائلی که مردمان کشور فرانسه به عنوان بی ادبی به حساب میاورند کسب کنید. هنگام تور کشور فرانسه حدالامکان وقت خارجی هایی که در کشور فرانسه مستقر هستند را نگیرید تا آداب و رسوم کشور فرانسه را درک کنید.  پس از آن، زمانی که خدماتی  در تور کشور فرانسه دریافت می کنید کمتر از ستارگان است یعنی فرانسوی ها با گردشگران خود مانند یک ستاره رفتار میکنند و برای گردشگرها به اندازه یک ستاره ارزش قائل میشوند. اگر مایل به تور کشور فرانسه هستید پس از ورود به این کشور احتمال دارد تا با بعضی از این بی تفاوتی های رفتاری مواجه شوید اما مستحضر باشید که اینگونه رفتارها تنها به دلیل بی تفاوتی این مردم است و شما آن را با دلایل شخصی مرتبط نسازید اما اکثر این بی تفاوتی هایی که میبینید به  شایعات سرد بودن فرانسوی ها اشاره دارد درحالیکه یک شایعه اشتباه میباشد. اگر با بی تفاوتی مواجه شدید، بدانید که قسمت عمده این رفتارها ناشی از نداشتن شور و شوق مردم کشور فرانسه است.

سعی کنید چند کلمه یا عبارات اساسی را هنگام تور کشور فرانسه  یاد بگیرید

در بیشتر موارد شما می توانید زمان تور کشور فرانسه بدون اینکه هیچ گونه اطلاعاتی درباره کشور فرانسه بدانید گردش کنید. اما  ما به شما پیشنهاد میدهیم با یاد گیری اندک زبان فرانسه هنگام تور کشور فرانسه این گردش برای شما لذت بخش تر می شود. این را می توان به سادگی با یادگیری کلماتی چون  Bonjour ) سلام)،(S'il vous clevel لطفا)، (Merci تشکر) و Au Revoir) خداحافظ) اما اگر بخواهید سوالات خود را به فرانسوی در تور کشور فرانسه بپرسید باید کلمات بیشتری یاد بگیرید که در این زمان به دلیل لحجه ی افتضاح خود فرد به این نتیجه میرسد تا زبان خود را به انگلیسی تغییر دهد و به ادامه صحبت به شما بپردازد و بتواند کمکی به شما کند اما تلاش شما قدردانی خواهد شد یکی از وسایل مورد نیاز و اساسی در تور کشور فرانسه  لازم است کتاب عبارات فرانسوی میباشد.

سیگار کشیدن در کشور فرانسه رایج است

بر خلاف بسیاری از نقاط جهان، سیگار کشیدن هنوز در فرانسه فراموش نشده است. شما می توانید هنگام تور فرانسه هر زمان که ساختمان محل سکونت خود را ترک میکنید به یکی از کافه های خیابانی بروید و به راحتی  پشت به افرادی که در حال راه رفتن از خیابان هستند سیگار خود را بکشید اما اگر یک فرد سیگاری نیستید و قصد سفر همراه تور کشور فرانسه را دارید فکر نکنید که فرهنگ سیگار کشیدن به شما تحمیل می شود و تنها این موضوع  را به عنوان یک فرهنگ در دفترچه خاطرات خود ذکر کنید.

 در تور کشور فرانسه سعی کنید که از صدای بلند استفاده نکنید

در زمان سفر با  تور کشور فرانسه با صدایی آرام صحبت کنید در غیر این صورت توجهات بیشماری را به سمت خود جلب خواهید کرد این قانون حتی برای کودکان هم شامل میشود.

افزودن نظر