×

کشور فرانسه | تور کشور فرانسه | تور کشور فرانسه 98 | سفر به کشور فرانسه | تور | فرانسه | کشور فرانسه 98 | سفر

کشور فرانسه | تور کشور فرانسه | تور کشور فرانسه 98 | سفر به کشور فرانسه

نگاه کلی به کشور فرانسه

برای علاقه مندان به تور کشور فرانسه معرفی و تعریف موقعیت کشور فرانسه امری ضروری است از این رو به معرفی این کشور میپردازیم. کشور فرانسه که به طور رسمی به عنوان جمهوری فرانسه نامیده میشود یک کشور مستقل واقع در اروپای غربی است. این کشور حدود 640،679 کیلومتر مربع است و جمعیت آن به بیش از 66 میلیون نفر میرسد. شهر پاریس پایتخت و بزرگترین شهر فرانسه است و همچنین یکی از محبوب ترین شهرها و جاذبه های گردشگری فرانسه است که بسیاری از مردم سراسر دنیا را به تور کشور فرانسه جذب میکند.

شهروندان فرانسه از سطح بالایی از زندگی برخوردار هستند که این خود یکی از بالاترین رتبه ها در جهان محسوب میشود که در موارد آموزش، اقتصاد، مراقبت های بهداشتی، آزادی ها و کیفیت کلی زندگی میگوید. کشور فرانسه جزو پنج عضو بنیانگذار سازمان ملل متحد است.

هنگام تور کشور فرانسه باید بدانید که کشور فرانسه دارای چندین سرزمین خارجی است که شامل پلینزی فرانسه، سنت مارتین، سنت پیر و میکلون، سنت بارتلمی و کالدونیای جدید هستند.

اگر قصد سفر به کشور فرانسه با تور کشور فرانسه و بازدید از این کشور را دارید باید بدانید که جاذبه های توریستی زیادی برای چک کردن این کشور وجود دارد. برخی از قابل توجه ترین مکانهای دیدنی این کشور هنگام تور کشور فرانسه عبارتند از: برج ایفل، لوور، موزه دوری، طاق پیروزی، قصر ورسای و کوت دازور.

تاریخ فرانسه

برای علاقه مندان به تور کشور فرانسه توضیح تاریخچه این کشور خالی از لطف نیست. کشور فرانسه سومین کشور بزرگ در اروپا در کنار روسیه و اوکراین است. در دوران باستان، فرانسه متعلق به قلمرو سلتیک بود که سپس به عنوان گال یا گالیا شناخته میشد. نام فعلی فرانسه از واژه لاتین Francia گرفته شده است که به معنای واقعی کلمه "کشور فرانک" است. در قرن هفدهم کشور فرانسه از کشورهای مهم اروپا بود. بحران های این کشور در قرن بیستم شامل دو جنگ جهانی، تظاهرات اجتماعی و تحولات سیاسی شد. با این حال کشور فرانسه پس از جنگ جهانی دوم با وجود ویرانی هایی که از آن رنج میبرد ظهور کرد. اما امروزه کشور فرانسه یک شریک اصلی در جامعه اروپا است و محصولات صنعتی و کشاورزی آن بسیار شناخته شده است.

علاوه بر این کشور فرانسه دارای شش سرزمین خارجی یعنی گویان فرانسه، گوادلوپ، مارتینیک، مایوت، رونیون و سنت پیر و میکلون است.

مبانی سفر به فرانسه زمان تور کشور فرانسه

دسترسی به وای فای: دسترسی به وای فای رایگان زمان تور کشور فرانسه بسیار آسان است زیرا چندین کافی نت و موسساتی وجود دارد که آنها را ارائه میدهند. در همین حال برخی از شهرداریها از جمله شهرداری شهر پاریس که پایتخت این کشور است جاهایی را قرار داده است که شما میتوانید از دسترسی رایگان وای فای آن لذت ببرید. شما همچنین میتوانید وای فای رایگان را در اکثر پارک های عمومی و سالن های شهر زمان تور کشور فرانسه پیدا کنید.

فرودگاه ها: برای اطلاعات عمومی خودتان قبل از تور کشور فرانسه لازم است بدانید که فرودگاه بین المللی شارل دوگل یکی از بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه های کشور فرانسه میباشد.

نیاز به ویزا هنگام تور کشور فرانسه: در صورت سفر به یکی از 26 ایالت عضو قرارداد شنگن شما نیازمند اخذ ویزا هستید، میتوانید از ویزای شنگن خود برای تور کشور فرانسه و سفر به این کشور برای مدت 90 روز استفاده کنید اما برای سفر به کشورهای دیگر نیازمند به اخذ ویزا هستید.

مجوز رانندگی بین المللی؟ رانندگی با مجوز خارجی در کشور فرانسه زمان تور کشور فرانسه مجاز است با این حال اگر مجوز رانندگی توسط هیچ یک از منطقه اقتصادی اروپا صادر نشود لازم است مطمئن شوید که مجوز شما معتبر است و یک ترجمه فرانسوی نیز همراهتان باشد.

جنایت: علاقه مندان به تور کشور فرانسه بد نیست بدانند که جنایات خشونت آمیز در مرکز شهر فرانسه به ویژه شهر پاریس پراکنده است.

پربازدیدترین موزه جهان: آیا میدانید که موزه لوور پربازدیدترین موزه جهان است؟ پس با این حساب بعید به نظر نمیرسد که سازمان گردشگری جهانی فرانسه به عنوان محبوب ترین مقصد گردشگری جهان با توجه به میانگین تعداد توریست ها این مکان را به عنوان پربازدیدترین موزه جهان نامگذاری کرده است. پس یادتان باشد که هنگام تور کشور فرانسه از این مکان زیبا بازدید به عمل آورید.

افزودن نظر