×

این متن در مورد دانشگاه های ارزان ترکیه  می باشد.

هزینه تحصیل در ترکیه

تعداد دانشجویانی که برای تحصیل ترکیه را انتخاب می مکنند هر ساله در حال افزایش است.
شهریه بسته به این که دانشگاه خصوصی یا تأمین مالی عمومی ، محل آن و دوره انتخاب شده متفاوت باشد متفاوت است.اطلاعات مربوط به شهریه بهتر است مستقیماً از مؤسسه ای که مایل به استفاده از آن هستید درخواست شود. شهریه دانشگاه های خصوصی نسبت به موسسات دولتی گران تر است و تحصیلات تکمیلی نیز گران تر از تحصیلات دانشگاهی است. دانشگاه‌های ترکیه دارای اعتبار جهانی هستند که سطح آموزش‌های ارائه شده بالاتر از استاندارد  است و دارای آموزش با کیفیت، اساتید موفق و سیستم آموزشی یکپارچه جهانی است. با توجه به این مزایا، دانشجویان به راحتی می‌توانند از پله‌های ترقی بالا رفته و برای زندگی و حرفه خود آماده شوند.

مدارک تحصیلی دانشجویان بین المللی که در دانشگاه‌های ترکیه تحصیل می‌کنند، در بسیاری از کشورهای اروپایی، آمریکا و جهان معتبر است. از آنجایی که ارزش مدرک تحصیلی هر دانشگاه متفاوت است، دانشجویان می‌بایست آیین‌نامه ارزش مدرک تحصیلی را پیش از ورود خود مطالعه کنند تا از تحصیل بهتری بهره‌مند شوند.  دانشجویان می‌توانند در شرایط مقرون به صرفه و اقتصادی‌تری در مقایسه با اروپا و آمریکا در ترکیه تحصیل کنند.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی در ترکیه ، شما می توانید مدرنیته و سنت را در یکی از امن ترین و پایدارترین کشورهای منطقه تجربه کنید. برخی از دانشگاه های ترکیه زبان انگلیسی را به عنوان زبان تدریس و برخی دیگر فرصتی برای یادگیری زبان انگلیسی ارائه می دهند. مهمتر از همه ، کیفیت بالای آموزش شما را بیش از آماده شدن برای آینده در هر نقطه از جهان خواهد کرد. 

 

9 ارزان ترین دانشگاه در ترکیه

  • دانشگاه قدیر هس

دانشگاه قدیر هاس یک موسسه عمومی آموزش عالی مستقر در شهر فاتح در شهرداری استانبول است. این دانشگاه ارزان قیمت در ترکیه که در سال 1997 تأسیس شده است ، یک افزودنی جدید اما قدرتمند در سیستم دانشگاه ترکیه است و از آن زمان تاکنون در یک موسسه مهم در این کشور گسترش یافته است.

  • موسسه فناوری ازمیر

یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در شهر فرهنگی ازمیر مستقر است. این موسسه در سال 1992 تأسیس شد و یکی دیگر از اعضای اخیر شبکه دانشگاه ترکیه است. تمرکز دانشگاهی IYTE مبتنی بر تأکید جدی بر مهندسی و علوم طبیعی است و همچنین یکی از معدود دانشگاه های کشور است که در تحقیقات علمی تخصص دارد.

  •  دانشگاه Ege

دانشگاه ارزان بعدی در ترکیه برای دانشجویان بین المللی دانشگاه Ege است. این دانشگاه در سال 1955 تأسیس شد و یکی از قدیمی ترین مؤسسات آموزش عالی مدرن در کشور است. در ابتدا به عنوان نهادی تأسیس شد که آموزش پزشکی و مطالعات کشاورزی را ارائه می دهد.

  • دانشگاه فنی خاورمیانه

یک دانشگاه تحقیقاتی عمومی است که در پایتخت آنکارا مستقر است. این دانشگاه در سال 1956 تأسیس شده و مؤسسه دیگری است که بر ارائه مطالعات و تحقیقات در زمینه های مهندسی و علوم طبیعی تمرکز دارد.

  • دانشگاه اسکندر

دانشگاه معروف اسكودار در منطقه اسكودار واقع در شهر نمادین استانبول واقع شده است. این دانشگاه در سال 2011 تأسیس شده و جدیدترین موسسه ای است که در ترکیه ساخته شده و از طریق بنیاد ارزش های انسانی و علوم مغز آغاز به کار کرده است.

  • دانشگاه Cankaya

دانشگاه Cankaya یک دانشگاه بنیادین است که در شهر آنکارا واقع شده است. در سال 1997 تأسیس شد ، این دانشگاه از طریق یک گروه خصوصی تأسیس شده است و برای رشد بیش از 8000 دانشجوی فعلی که دارای یک آموزش با کیفیت هستند ، رشد کرده است. دانشگاه Cankaya از طریق 5 دانشکده اصلی با حدود 20 گروه کارشناسی دانشگاهی فعالیت می کند.

  • دانشگاه یاسر

دانشگاه یاسار مستقر در شهر ازمیر در ترکیه ، دانشگاه یاسر در سال 2001 توسط بنیاد ورزش و آموزش سلسوک یاسر تأسیس شد. این بخشی از ابتکار عمل برای معرفی بیشتر مؤسسات خصوصی آموزش عالی در ازمیر و نیز تمرکز بیشتر بر روی مسیرهای منحصر به فرد مطالعه که دانشجویان آینده نگر می توانند به آنها دسترسی داشته باشند. این دانشگاه افتخار می کند که یک "دانشگاه بوتیک" است و علی رغم آغاز به کار و وضعیت کوچکتر ، بسیار معتبر به نظر می رسد.

  • دانشگاه بوگازیچی​​​​​​​

دانشگاه بوگازیچی یک دانشگاه بزرگ تحقیقاتی است که در استانبول مستقر است. این دانشگاه در سال 1863 در ابتدا به عنوان کالج رابرت آمریکایی قبل از تأسیس اداره کل ترکیه تأسیس شد. در حال حاضر ، این دانشگاه بیش از 20،000 دانشجو ثبت نام دانشجویی دارد.

  • دانشگاه سبانچی​​​​​​​

آخرین دانشگاه ما در این لیست از دانشگاه های ارزان قیمت در ترکیه دانشگاه سبانچی است. این دانشگاه که در سال 1994 تأسیس شد ، اولین دانش آموزان خود را در سال 1999 به سر برد و از آن زمان به یک موسسه معتبر آموزش عالی در کشور گسترش یافته است.

 


معرفی چند شهر ترکیه

این متن در موردچندتا از شهر های ترکیه می باشد.

کار در ترکیه

این متن توضیح مختصری در مورد کار در ترکیه را می دهد.

هزینه تحصیل در ترکیه

این متن در مورد دانشگاه های ارزان ترکیه می باشد.

هتل سواندور توپکاپی پالاس

هتل سواندور توپکاپی پالاس در ساحل لارا در کندو واقع شده است و فضایی فوق العاده مدرن و لوکس دارد.

چرا استانبول یک مقصد خوب برای کریسمس است؟

از آن جایی که جشن کریسمس در سراسر جهان، جشن محبوبی محسوب می شود، بسیاری از شهرهای معروف جهان برای بر...